خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » 20 ویژگی مردان جذاب از نظر زن

20 ویژگی مردان جذاب از نظر زن

اگر می خواهید یکی از جذاب ترین مردان باشید ، برخی از ویژگی های ذکر شده در زیر را امتحان کنید.

به گزارش آلاماتو و به نقل از مجله تناسب اندام ؛ شواهد قانع کننده نشان می دهد که برای جلب توجه زن فقط یک چیز لازم است. پول (نگاهی به عکس های عروسی ترامپ بیندازید). اما اگر پول و هدایای گران قیمت را از این معادله کنار بگذارید ، مشخص نیست که کدام یک از ویژگی های نامشهودتر در جذب جنسی یک مرد نقش دارد.

هدف
روش ها و افراد

ما در بیش از 1000 زن آمریکایی در سنین 21 تا 54 سال در دو نظر سنجی آنلاین بررسی کردیم. یکی توسط پرینستون ، شرکت تحقیقات نظر در نیوجرسی ، و دیگری توسط BestLifeOnline انجام شده است. کام

نتایج

ما صفات و خصوصیات را بر اساس درصد زنانی که آنها را در 10 مورد برتر قرار داده اند ، سازماندهی کردیم.

زنان صفات اخلاقی و شخصیتی را بسیار بالاتر از خصوصیات منعکس کننده جذابیت جسمی ارزیابی می کنند. به عنوان مثال ، فقط 13 درصد از زنان بدن عضلانی را لازمه جذابیت می دانند ، در حالی که 66 درصد صداقت اخلاقی را از ویژگی های آن می دانند. اطلاعات زیر را بررسی کنید.

(5 ویژگی) اخلاق برتر:

84٪

1. وفاداری

بیش از 8 زن از 10 زن وفاداری را به عنوان یکی از 10 ویژگی برتر در مردان ارزیابی می کنند. تمایل زن به وابستگی یک ضرورت بیولوژیکی و پیش شرط تربیت صحیح کودک است. بارها به او اطمینان دهید که به جایی نمی روید.

75٪

۲. قابلیت اطمینان

از هر 4 زن ، 3 نفر می گویند که آنها به دنبال مردی متعهد و پایبند به تعهد خود هستند. مسئولیت پذیری (حتی اگر هنگام برگشتن به خانه سس سالاد را فراموش نکنید) علامت مثبتی را به شما ارسال می کند که ممکن است روزی مرتکب آن شوید.

67٪

3. مهربانی

زنان به دلیل مهرورزی اعتماد به نفس را افزایش می دهند. به عبارت دیگر ، اگر با یک خدمتکار خوب رفتار کنید ، زنی که با او هستید فکر خواهد کرد که با او رفتار خوبی خواهید داشت.

66٪

4. صداقت اخلاقی

داشتن شجاعت برای گفتن حقیقت برای یک زن به معنای این است که شما جسارت این را دارید که در طولانی مدت یک شریک خوب ، دلسوز و مناسب باشید. دروغ های پیش پا افتاده هیچ مشکلی ندارد ، اما از گفتن دروغ های اساسی خودداری کنید.

51٪

5. پدری

پدر خوب بودن (یا داشتن پتانسیل پدر خوب شدن) به معنای الگو بودن است (یعنی صبور بودن و مراقبت کردن) از خصوصیاتی است که زنان در یک شریک زندگی دوست دارند.

اگر پدر نیستید ، در مورد خواهرزاده یا برادرزاده مورد علاقه خود یا کارمندی که در محل کار آموزش می دهید با او صحبت کنید.

(5 ویژگی) شخصیت برتر:

77٪

1. شوخ طبعی

به گفته زنان حاضر در مطالعه ، توانایی خندیدن به استرس های زندگی یک ضرورت است. اگر بتوانید آنها را بخندانید ، امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد.

شوخ طبعی به زنی می گوید شما می توانید از بسیاری از مشکلاتی که زندگی سر راه شما قرار می دهد بخندید و آنها را به راحتی مدیریت کنید.

55٪

۲. ذکاوت

زنان دوست دارند یک مرد جالب و دنیوی را به دیگران معرفی کنند. مردانی که مشکلات را حل می کنند به زنان احساس امنیت می دهند و مردانی که به طور مداوم در حال پیشرفت هستند هرگز خسته نخواهند شد.

46٪

3. شور

چرا زنان همیشه عاشق موسیقی هستند؟ زیرا ستاره های راک در جمع احساساتی هستند. زنان ابراز علاقه و عشق را دوست دارند زیرا آنها عادت ندارند آنها را از مردان ببینند.

درباره چیزی احساساتی شوید. قایقرانی ، هنرهای امپرسیونیستی ، کباب پز یا مسکن برای فقرا. این ثابت می کند که شما به چیزی فراتر از خود اهمیت می دهید.

41٪

4. اعتماد به نفس

مردی که از درون احساس آرامش و امنیت می کند ، همان حس را به زنی که می خواهد می دهد. با نشان دادن اینکه می توانید افراد یا موقعیت های ناآشنا را اداره کنید ، به زن زندگی خود می گویید که نیازی به ترس ندارد.

38٪

5. سخاوت

این ویژگی برای زنان بالای 35 سال بیشتر از زنان زیر این سن است. با این حال ، سخاوت فقط به معنای دعوت شدن به شام ​​در یک رستوران 4 ستاره نیست. اشتیاق شما برای گرفتن وقت و گوش دادن به او همان چیزی است که زنان مشتاق آن هستند.

(5 مهارت) تمرین برتر:

53٪

1. گوش دادن

توجه کنید زنی احساس امنیت و امنیت می کند وقتی بداند مردی که بدنبالش است تلفنش را پایین می گذارد و به حرف های او گوش می دهد. این جمله جادویی را به خاطر بسپارید: من اینجا هستم. همه چیز رو بهم بگو.

48٪

۲. عاشق بودن

کلمات رمانتیک برای سمت راست مغز یک زن جذاب هستند (که معنی کمتری دارد). هر زنی عاشق شدن را تصور می کند.

عاشقانه جسورانه است زیرا شما تمایل خود را برای یک زن نشان می دهید و جنبه ظریف و آسیب پذیرتری را نشان می دهید که زنان غیر قابل مقاومت می دانند.

35٪

3. خوب بودن در رابطه جنسی

منظور من فقط ارگاسم نیست. یک زن می داند شخصی که در رختخواب به او اهمیت می دهد در خارج از تخت از او مراقبت خواهد کرد. علاقه شما به بدن او از قدرت جنسی شما مهمتر است.

23٪

4. پخت و پز ، تمیز کردن و غیره

خودکفایی یعنی از او انتظار نداشته باشید که مانند مادر شما باشد. بیاموزید که چگونه یک یا دو صبحانه یا ناهار خوشمزه درست کنید تا قلب او را جلب کند.

21٪

5. پتانسیل درآمد

از هر پنج زن مورد بررسی ، یكی گفت كه موفقیت یک مرد در شغل خود منجر به جذب جنسی وی می شود. اگر خود را با استعداد نشان می دهید ، هدف خود را دنبال می کنید و به آن می رسید ، می توانید به زنان اطمینان دهید که منبع خوبی خواهید بود.

(5 ویژگی) برتر فیزیکی:

30٪

1. سبک مناسب لباس پوشیدن

نحوه لباس پوشیدن روی زنی که با او هستید تأثیر می گذارد. مردی که می داند پیراهن و کراوات طرح دار را کنار هم بچیند ، لباس دکوراسیون زن مورد نظر را نیز متوجه خواهد شد

به طور مرتب به لباسشویی و خیاطی بروید و پارچه های شیک و ظریف او مانند ترمه ، جیر و مخمل پنبه ای راه راه براق را بخرید.

26٪

۲. صورت خوش تیپ

علم جاذبه ، که بی وقفه مورد مطالعه قرار گرفته است ، می گوید همه چیز در مورد تناسب است. تصور کنید که یک لکه چروک قرمز به صورت عمودی در وسط صورت تا بینی قرار دارد.

آیا ویژگی های صورت شما از نظر شکل و ترتیب در دو طرف این خط شبیه است؟ آیا چشم و گوش شما هماهنگ است؟ هرچه یک طرف صورت شما متقارن باشد جذابیت شما بیشتر است.

در مطالعات میان فرهنگی ، زنان همچنین به مردان با چانه های گشاد ، استخوان گونه و چشمان بزرگ به عنوان جذاب ترین مردان رای داده اند. بهترین راه ها برای بهبود ظاهر بیشتر لبخند بزنید و مطمئن شوید خطوط ریش شما یکسان است.

15٪

3. قد

قد بلند ، تیره و خوش تیپ مهمترین موضوعات نیستند. زنان می گویند که دوست دارند احساس کوچکتر از مردان خود کنند. اما ارتفاع لزوماً به معنای تسلط نیست. زنان تا وقتی که از قد شما بلندتر نباشند احساس راحتی می کنند.

13٪

4. اندام های عضلانی

زمان بیشتری را در مقابل آینه دستشویی و زمان کمتری را در مقابل آینه باشگاه قرار دهید. تعداد زنانی که تیغ را به اندام عضلانی ترجیح می دهند تقریباً سه برابر است.

ماهیچه ها به رانندگان کمک می کنند و به زن اطمینان می دهند که هنگام رقص به او اجازه نمی دهید زمین بخورد ، اما ظاهر کلی شما بسیار مهمتر از اندازه عضله دو سر است.

12٪

5. تناسب اندام

زنان بدن خوبی را برای نمایندگی از مردی با نظم و خویشتنداری در نظر می گیرند. تناسب اندام به زنی می گوید که می توانید روی تخت و بیرون تخت روی پاهای او راه بروید.

همچنین ببینید

زلزله چیست و چگونه رخ می دهد؟

زلزله چگونه اتفاق می افتد؟ چگونه شدت و عمق زمین لرزه را اندازه گیری کنیم؟ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *