خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » همه چیز در مورد موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها

همه چیز در مورد موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که وجود یا عدم وجود غریبه ها را دنبال می کنید؟ وجود فضاها موضوعی است که می تواند آینده بشریت را تغییر دهد ، اما چقدر انسان از وجود یا عدم وجود آنها مطمئن است؟

در اینجا در سیاره ای که ما زمین می نامیم ، انسانها اغلب می خواهند به این سوال پاسخ دهند که آیا وجود موجودات فرازمینی واقعی است و آیا واقعاً انسانهای فضایی وجود دارند؟ اگرچه در سال 2020 به این سوال پاسخ داده نشد ، اما به نظر می رسد بسیاری از کشفیات احتمال حیات فرازمینی را افزایش می دهد.

یافته های موجود در سیاره نزدیک به ما ، در منظومه شمسی و دورتر ، حاکی از آن است که جهان های دیگر می توانند میزبان ارگانیسم هایی از باکتری ها تا موجودات فن آوری باشند. شاید نتایج جدید سال آینده واقعیت موضوع را به خوبی منعکس کند.

در این مقاله از مجله Alamato ، ما در مورد 10 یافته شگفت انگیز در مورد موجودات بیگانه و فرازمینی بحث خواهیم کرد ، لطفاً تا پایان با ما باشید.

آیا موجودات فرازمینی از Proxima Centauri با ما تماس گرفتند؟

در اوایل این ماه ، محققان اعلام کردند که از نزدیکترین ستاره به ما پرتویی بسیار مرموز از انرژی در قسمت رادیویی طیف الکترومغناطیسی 980 مگاهرتز دریافت کرده اند. پروکسیما قنطورس ، با فاصله 4.2 سال نوری از ما ، یک جهان سنگلاخ 17 درصد بزرگتر از زمین است که در منطقه قابل سکونت ستاره واقع شده است.

گزارش شده است که سیگنال مبهم هنگام مشاهده کمی تغییر مکان می دهد ، شبیه تغییر به دلیل حرکت یک سیاره.

محققان هیجان زده اما محتاط هستند و توضیح می دهند که آنها باید ببینند منابع زمینی بیشتری مانند یک دنباله دار ، ابر هیدروژن یا حتی فناوری انسانی می توانند از یک سیگنال بیگانه تقلید کنند یا خیر. هنوز ابهاماتی در مورد چنین موضوعاتی وجود دارد که ما نمی توانیم با اطمینان صحبت کنیم.

ردپای موجودات فرازمینی در ابرهای زهره

در ماه سپتامبر ، اخباری مبنی بر شواهد بالقوه موجودات فرازمینی در ابرهای فوقانی زهره منتشر شد. این اعلامیه به وجود فسفین ، یک گاز نادر و اغلب سمی اشاره دارد که تقریباً همیشه با موجودات زنده حداقل در کره زمین ارتباط دارد.

ونوس دمای بسیار بالایی دارد ، به حدی بالا که می تواند سرب را ذوب کند.

در بسیاری از تحقیقات ، محققان به این نتیجه رسیده اند که مولکول های فسفین به طور معمول توسط غول های گازی تولید می شود ، اما وجود این گاز در یک محیط گرم و جهنمی مانند زهره بسیار دور از ذهن است. همین ذهنیت است که آنها را به این فرضیه سوق داده است که ممکن است نوعی زندگی در آن ابرهای سیاه مرموز بر فراز ناهید وجود داشته باشد.

تیم تحقیقاتی نگفتند که این شواهد نشانه موجودات فضایی است ، اما سوالی که پیش می آید این است که اگر این علائم نشان دهنده وجود موجودات فرازمینی در سیاره زهره نیست ، پس چه علائمی وجود دارد؟

Omoamwa و ارتباط آن با بیگانگان فرازمینی

دو سال پیش ، دانشمندان در حال عبور جسمی شبیه سیگار از منظومه شمسی بودند. برخی معتقدند که اوموآموا یک ستاره دنباله دار بین ستاره ای است که از اطراف یک ستاره دیگر خارج شده است. اما مشاهدات نزدیک نشان داده است که Omoamwa در حال شتاب گرفتن است ، گویی چیزی در حال حرکت است و دانشمندان هنوز از علت آن مطمئن نیستند.

Avi Loeb ، اخترفیزیکدان دانشگاه هاروارد ، اظهار داشت که Umoamwa می تواند یک کاوشگر بیگانه باشد ، در حالی که نظریه دیگری وجود دارد که می گوید Umoamwa یک کوه یخی هیدروژنی است که پس از دور شدن از ستاره منبع خود ، به دلیل تابش نور و فشارهای مختلف مثل این. اما در ماه آگوست ، لوئب در مطالعه ای نوشت كه یخ هیدروژن حتی در عمیق ترین فضای بین ستاره ای نیز به راحتی گرم می شود ، در این حالت Omo Amwa قبل از رسیدن به سیستم ما باید تصعید شود. به نظر می رسد بحث درباره Omoamwa ادامه دارد.

نیروی دریایی دارای فیلم هایی از بشقاب پرنده ها است

نیروی دریایی ایالات متحده ادعا کرده است که هواپیماهای بدون سرنشین ، که با سرعت مافوق صوت در فیلم ها حرکت می کنند ، مانند ماشین های عجیب و غریب موجودات فرازمینی هستند ، به دنبال فیلم های گرفته شده توسط افراد آنها.

سارا اسکولز ، روزنامه نگار گفت: "با وجود چنین فیلم هایی ، مردم باید بسیار محتاط تر باشند."

اسکولز پس از تصمیم برای بررسی شواهد نیروی دریایی نتوانست تعیین کند که آیا فیلم ها واقعاً سفینه های فضایی بیگانه را نشان می دهند یا خیر.

اگرچه نیروی دریایی ایالات متحده رسما فیلم هایی از اشیا flying پرواز ناشناس منتشر کرده است ، اما هنوز ابهاماتی وجود دارد.

احتمال اقیانوس های دیگر در کهکشان راه شیری

جهان های اقیانوسی ، که مقدار قابل توجهی آب در بالا یا درست زیر سطح خود دارند ، به طور شگفت انگیزی در منظومه شمسی رایج هستند.

زمین به وضوح یکی از این مکان ها است ، اما همچنین تصور می شود مشتری در زیر پوسته یخی خود دریاهای وسیعی را میزبانی می کند.

در تحقیقی که در ماه ژوئن درباره جهان اقیانوس های ماورای سیاره ما منتشر شد ، محققان 53 سیاره فراخورشیدی را از نظر اندازه مشابه زمین ، با متغیرهایی مانند اندازه ، چگالی ، مدار ، دمای سطح ، جرم و فاصله از ستاره آنها بررسی کردند. تحلیل شده

دانشمندان نتیجه گرفتند که از این 53 مورد ، تقریباً یک چهارم آنها ممکن است شرایط مناسبی داشته باشند تا بتوانند به عنوان یک جهان اقیانوسی در نظر گرفته شوند ، که نشان می دهد چنین مکانهایی می توانند نسبتاً در کهکشان رایج باشند.

امکان ایجاد شرایط برای تنفس موجودات فرازمینی با هیدروژن

اکثر خشکی ها برای زنده ماندن به اکسیژن نیاز دارند. اما اکسیژن در جهان معمول نیست و اکسیژن مورد تنفس ما حدود 0.1٪ از جرم طبیعی جهان را تشکیل می دهد. هیدروژن (92٪) و هلیوم (7٪) بسیار بیشتر است و بسیاری از سیارات از جمله غول های گازی مانند مشتری و زحل از تعداد بیشتری از این عناصر سبک تشکیل شده اند.

در ماه مه ، دانشمندان از E. coli (باکتری موجود در روده بسیاری از حیوانات ، از جمله انسان) و مخمر معمولی (قارچی که برای پخت نان و دم کشیدن آبجو استفاده می شود) استفاده کردند تا ببینند آیا در محیط های مختلف زندگی می کنند یا نه قبلاً نشان داده شده است که چنین میکروبهایی بدون اکسیژن زنده می مانند و وقتی در گلدان پر از هیدروژن خالص یا هلیوم خالص قرار می گیرند ، در نهایت رشد می کنند ، البته با سرعت کمتری نسبت به حد معمول.

یافته ها نشان می دهد که هنگام جستجوی موجودات فرازمینی در سایر نقاط جهان ، ممکن است لازم باشد مکان هایی را در نظر بگیریم که تحت این شرایط می توانند زندگی کنند.

زندگی می تواند به دور یک سیاهچاله بچرخد

هنگام جستجوی حیات در دنیاهای دیگر ، بیشتر دانشمندان بدنبال جهان هایی به اندازه زمین هستند که به دور ستاره های خورشید مانند می چرخند. اما در این میان ، می توان پیکربندی های عجیب و غریب تری داشت ، مانند سیاره ای که به دور سیاهچاله می چرخد ​​و توسط آن گرم می شود. در نگاه اول ، چنین سناریویی پوچ به نظر می رسد. اما یک دانشمند روسی فرضیه جدیدی مبنی بر اینکه موجودات فرازمینی می توانند در سیاره های واقع در داخل سیاهچاله های عظیم زندگی کنند ، ارائه داده است.

موجودات فرازمینی می توانند ما را تماشا کنند

همانطور که به دنبال موجوداتی فراتر از سیاره خود هستیم ، یادآوری این نکته مهم است که ممکن است واقعاً تنها نباشیم. در ماه اکتبر ، محققان لیستی از 1004 ستاره نزدیک را کشف کردند که در موقعیت خوبی برای تشخیص حیات روی زمین قرار دارند.

این ناظران بیگانه با استفاده از ابزارهای مشاهده ای مشابه روش های برنامه ریزی حمل و نقل که توسط ستاره شناسان انسانی برای مطالعه سیارات استفاده می شود ، می توانند اکسیژن و آب را در جو ما تصرف کنند و ممکن است نتیجه بگیرند که زمین خانه خوبی برای موجودات زنده است.

بیشتر بیگانگان احتمالاً مرده اند

آنجا که زندگی است ، مرگ نیز وجود دارد. تجزیه و تحلیل ها نشان می دهد که بالاترین احتمال حیات در کهکشان راه شیری احتمالاً حدود 5.5 میلیارد سال پیش ، حتی قبل از شکل گیری سیاره ما رخ داده است ، که نشان می دهد وجود این بیگانگان به سال ها قبل برمی گردد.

ما باید در هنگام جستجوی زندگی در جای دیگر ، ذهن آزاد داشته باشیم

مغز انسان محدودیت های زیادی دارد. ما با تعصبات شناختی و توهمات ناخودآگاه درباره آنچه انتظار نداریم ببینیم گمراه شده ایم. سوالی که تحقیقات بیگانگان همیشه دنبال می کنند این است که آیا می توانیم زندگی متفاوتی از آنچه در کره زمین با آن روبرو هستیم را تشخیص دهیم؟

مدت هاست که محققان ما را بر آن داشته اند که انتظار غیر منتظره را داشته باشیم.

زندگی در سایر سیارات ممکن است به شرایط بیولوژیکی موجودات زمینی احتیاج نداشته باشد ، این امر تشخیص آن را از دیدگاه ما دشوار می کند. بنابراین ، ممکن است در آینده برخورد با موجودات فرازمینی در جهان های دیگر دور از ذهن نباشد.

همچنین ببینید

زلزله چیست و چگونه رخ می دهد؟

زلزله چگونه اتفاق می افتد؟ چگونه شدت و عمق زمین لرزه را اندازه گیری کنیم؟ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *