خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » پرتغال بهترین میوه برای درمان چاقی است

پرتغال بهترین میوه برای درمان چاقی است

مصرف پرتقال بهترین روش درمانی برای چاقی است و با مصرف آن ، کمبود عناصر فلزی در بدن تأمین می شود و مقاومت طبیعی بدن افزایش می یابد. همچنین ، میوه پرتقال سرشار از ویتامین C ، B و A است.

پرتقال حاوی آهن ، فسفر ، کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، پتاسیم ، مس ، کلر ، گوگرد ، روی و … است. آب پرتقال دارای اثر مقوی و تقویت کننده است و با مصرف آن غلظت خون کاهش می یابد ، بنابراین می توان از پرتقال محافظت کرد. سیستم عروقی در نظر گرفته می شود.

آب پرتقال اگر بدون پوست کندن میوه تهیه شود ، اثر مفیدتری دارد. آب پرتقال یک نوشیدنی سرگرم کننده با خاصیت ادرار آور است و دارای اثر ضد سمی است و مقاومت محیطی بدن را افزایش می دهد.

افرادی که چاق هستند ، اگر رژیم نارنجی بگیرند ، در از بین بردن چاقی بسیار موثر است. در این رژیم ، آنها باید چند روز پرتقال بخورند.

برای درمان چاقی و کاهش وزن ، یک عدد پرتقال و 3 لیمو را به صورت ورقه های نازک برش داده و به مدت 10 دقیقه در نیم لیتر آب بجوشانید ، 2 قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید و مجدداً به مدت 50 دقیقه بجوشانید ، سپس صاف کرده و بگذارید خنک شود و 3 عدد بنوشید. فنجان های کوچک آن هر روز.

همچنین ببینید

نکات موثر در کاهش وزن!

وقتی می خواهیم لاغر شویم ، باید تصورات غلط خود را درباره کاهش وزن کنار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *