خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » 10 واقعیت جالب در مورد آدولف هیتلر

10 واقعیت جالب در مورد آدولف هیتلر

آدولف هیتلر آغازگر جنگ جهانی دوم است ، کسی که در برهه ای از تاریخ تمام کشورهای جهان را به قتل رساند. او در طول زندگی خود راز و رمزهایی داشته است که شاید بیشتر ما از آنها آگاهی نداشته باشیم.

آدولف هیتلر مشهورترین سیاستمدار جهان است و جنایات زیادی مرتکب شده است ، به همین دلیل او را یکی از جنایتکاران جنگی می دانند. هیتلر رهبر جنبش نازی ها در آلمان بود و با سخنرانی های درخشان خود توانست افراد زیادی را به خود جلب و تحت تأثیر قرار دهد.

از این طریق وی توانست کنترل کل کشور را در دست گیرد و سرانجام برای نابودی یهودیان تلاش کند. وی همچنین جنگ جهانی دوم را آغاز کرد. در تاریخ ، از هیتلر به عنوان یکی از شرورترین شخصیت ها یاد می شود. با این حال ، هیتلر مانند همه ما یک خانواده و کودکی داشت که بندرت از آن نام برده می شود و ما در مورد آن اطلاعات داریم.

در این گزارش ، نگاهی داریم به خانواده آدولف هیتلر ، همچنین در روز تولد او ، 20 مارس.

برای پاک کردن نام پیمان امضا کنید!

اگرچه آدولف هیتلر فرزندی نداشت که نام او را بر دوش بکشد ، اما هر گونه ارتباط خون با وی باعث زنده نگه داشتن نام وی شد. با این حال ، پس از آنچه او انجام داد ، اعضای خانواده اش قول دادند که هرگز ارتباط خون خود را با هیتلر فاش نکنند تا این امر فراموش شود و کسی آنها را مقصر این رابطه خانوادگی به ظاهر نفرین شده نپذیرد. .

نسب یهود!

همانطور که احتمالاً می دانید ، هیتلر معتقد بود کسانی که ناقص بودند باید حذف شوند تا به یک جامعه کامل برسند. او یهودیان را ناقص دانست و بنابراین آنها را نابود کرد. اما نکته ای که هیتلر به آن توجه نکرد این بود که به دنیا آمدن در یک خانواده مسیحی لزوماً ریشه ژنتیکی یک نفر را تضمین نمی کند و اینکه هیتلر در نسل های قبلی خانواده خود یهودی بوده است. در واقع ، هیتلر یهودی بود ، اما او این را نمی دانست.

آدولف خشن بود؟

آدولف هیتلر خواهری به نام پائولا داشت که گفته می شود پس از فوت پدرشان مانند پدر پائولا بوده است ، هرچند آنها سالی چند بار یکدیگر را نمی دیدند. آدولف رابطه خوبی با خواهرش داشت و اگرچه چند بار سیلی خورده بود ، اما پائولا هرگز باور نمی کرد که برادرش چنین جنایات فجیعی را مرتکب شده است.

خواهری که هرگز نازی نبود!

پائولا سیاستمدار نبود و در جنگ جهانی دوم به عنوان دبیر در بیمارستان کار می کرد. او برادر خود را زیاد نمی دید و به نظر نمی رسید که به اندازه کافی مراقب باشد که برادرش بتواند از او در هر کاری استفاده کند. وی پس از جنگ چندین بار مورد بازجویی قرار گرفت اما خیلی زود مشخص شد که وی در هیچ جنایتی دست نداشته و آزاد شده است. پائولا نام خانوادگی خود را به گرگ تغییر داده بود تا در کانون توجه قرار نگیرد.

برادرزاده آمریکایی!

ویلیام پاتریک هیتلر ، برادرزاده آدولف هیتلر ، در سال 1911 در انگلیس متولد شد و بعدا در آلمان زندگی کرد. اما هنگامی که عمویش می خواست از تابعیت انگلیس برای دستیابی به برخی اهداف سیاسی استفاده کند ، آلمان را به مقصد ایالات متحده ترک کرد. در طول جنگ جهانی دوم ، پاتریک به نیروی هوایی ایالات متحده پیوست و در مقابل عموی خود ایستاد. پس از جنگ ، او به همراه چهار فرزندش به زندگی در ایالات متحده ادامه داد. او نام خود را به استوارت-هوستون تغییر داد تا او و فرزندانش بتوانند زندگی راحتی داشته باشند. او بارها در مصاحبه های مختلف از نفرت خود از آدولف هیتلر صحبت کرده است.

مادر و پدر که از اقوام بودند!

آلوئیز هیتلر پدر آدولف است. او بیش از 20 سال از مادر کلارا آدولف بزرگتر است و آنها داستان ازدواج متفاوتی دارند. آلوئیس دو بار ازدواج کرده بود و شش فرزند داشت ، بنابراین کلارا ، یکی از اقوام خود را برای کمک به مراقبت از کودکان استخدام کرد. سپس در سال 1885 آنها در یک مراسم کوچک ازدواج کردند و آدولف متولد شد. پدر آنها مرد چندان مردی نبود و البته علاقه زیادی به زنبورداری داشت.

بچه های گمشده

آدولف علاوه بر خواهر و برادر ناتنی خود ، چند خواهر و برادر ناتنی نیز داشت که همگی در کودکی به دلیل بیماری های مختلف درگذشتند.

شاید او هم پسر باشد

اگرچه می دانیم که هیتلر هنگام خودکشی فرزندی نداشته است ، اما برخی می گویند او فرزند نامشروع داشته است. در طول جنگ جهانی دوم اطرافیان وی احتمال رابطه هیتلر با زنی را گزارش کردند اما این ادعا هرگز اثبات نشد و زن قبل از اینکه حقیقت را بگوید درگذشت.

هیتلر اصلاً آلمانی نبود!

هرکسی که آلمان را مرکز دنیا می دانست و می خواست بیشترین قدرت دنیا را برای کشور خود داشته باشد ، در واقع در آلمان متولد نشده است! هیتلر علاوه بر اینکه در اتریش متولد شد ، تا 24 سالگی در اتریش زندگی می کرد و سپس به مونیخ آمد. مطمئنا اتریش هیتلر را نمی شناسد و آلمان هم احتمالاً او را نمی خواهد!

در یک خانواده کاتولیک بزرگ می شوند

شما احتمالاً از دین آدولف هیتلر چیزی نمی دانید و با توجه به رفتار او با کلیسای کاتولیک و این واقعیت که وی آنها را مانعی برای قدرت می دید ، احتمالاً هیتلر را فردی غیرمذهبی می دانید ، در حالی که آدولف متولد شده است به یک خانواده کاتولیک و مادرش تبدیل شد. او را برای تعمید به کلیسا برده بودند.

فقط یک روز ازدواج کرده

بسیاری می دانند که آدولف هیتلر با اوا براون ازدواج کرده بود و تنها عشق زندگی او بود ، اما آنچه بسیاری نمی دانند این است که ازدواج آنها فقط برای یک روز بود و او در تمام مدت عاشق آدولف با آدولف بود سعی کرد برای جلب توجه او ، او حتی دو بار خودکشی می کند. اوا 20 سال از آدولف کوچکتر بود و در زمان خودکشی هیتلر با او بود و آنها به طور نمادین در آنجا ازدواج کردند. او هنگام مرگ 33 ساله بود و هیتلر ابتدا او و سپس خودش را کشت.

او همیشه عکس مادرش را با خود داشت

آدولف رابطه خوبی با پدرش نداشت اما مادرش متفاوت بود و به خصوص بعد از فوت پدرش ، او به مادرش نزدیکتر شد و بنابراین تا زمان مرگ از او مراقبت می کرد. آدولف پس از مرگ مادرش در وضعیت دشواری قرار داشت و پس از آن ، تا پایان زندگی تصویری از مادرش را با خود داشت.

"هیتلر" یک اسم جعلی است!

پدربزرگ آدولف ، پدر آلوئیس ، یهودی بود به نام فرانکنبرگ ، اما مادر آلوئیس دوباره ازدواج کرد و از این رو نام خانوادگی گوسورک هیدلر بود. اما آلوئیز خلاق است و "هیتلر" را به "هیتلر" تغییر می دهد و خانواده خود را تغییر می دهد. آدولف هیتلر فقط در این مورد پدر خود را به خوبی به یاد می آورد و می گوید از داشتن نام هیتلر خوشحال است زیرا این نام می تواند مردم را بترساند!

اولین عکس های رنگی هیتلر

برای اولین بار در حدود 70 سال گذشته ، عکسهای رنگی هیتلر توسط هوگو جایگر ، یکی از عکاسان ویژه هیتلر ، رونمایی شد. در حقیقت ، هوگو از معدود عکاسانی بود که در زمان خود از تکنیک های عکاسی رنگی استفاده می کرد.

این عکسها بین سالهای 1939 تا 1945 بین هیتلر و آلمان نازی گرفته شده است. هوگو پس از سقوط برلین ، عکسها را در یک جعبه فلزی در خاک دفن کرد تا نشانه های ارتباط او با حزب را از بین ببرد. او این عکس ها را پس از جنگ منتشر کرد و در سال 1965 آنها را به مجله LIFE فروخت.

مجله Life یک بار به مناسبت D DAY عکس های رنگی از ورود متفقین به نرماندی در سال 2009 منتشر کرد و اکنون 18 عکس را دوباره در وب سایت خود قرار داده است.

1. فردیناند پورشه (چپ ، با کت و شلوار تیره) تقدیم VW تازه طراحی شده به آدولف هیتلر در جشن تولد 50 سالگی پیشوا ، برلین ، آلمان ، 1939

2. آدولف هیتلر در اولین سفر خود در آوریل 1939 با چند زن جوان در کشتی تفریحی آلمانی رابرت لای در حال گپ زدن.

3. آدولف هیتلر در نمایشگاه بین المللی اتومبیل برلین در سال 1939.

4. سخنرانی هیتلر در مونیخ در پانزدهمین سالگرد کودتای Beer Hall Putsch در سال 1923 ، که در آن هیتلر و دیگر اعضای حزب نازی سعی در سرنگونی دولت آلمان داشتند.

5- هیتلر و سایر اعضای حزب نازی که در جشن کریسمس 1941 شرکت کردند.

6. آدولف هیتلر در هنگام پرتاب ناو جنگی تیرپیتز در سال 1939.

7. هیتلر به همراه همسر آلبرت فورستر (یکی از مقامات حزب نازی ، فرماندار بندر دانتزیگ لهستان) و دکتر مورل ، پزشک هیتلر.

همچنین ببینید

تاریخچه ورود موز به ایران

در نگاه اول ، موز فقط یک میوه گرمسیری خوشمزه است که نسبتاً ارزان است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *