خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » با تکنیک های امروزی که ناشی از کاهش وزن است آشنا شوید

با تکنیک های امروزی که ناشی از کاهش وزن است آشنا شوید

رژیم لاغری

یک رژیم غذایی برای کاهش وزن که در مدت سه روز تنظیم می شود ، با این رژیم 4.5 کیلوگرم وزن کم می کنید که باید دقیقاً به مدت سه روز رعایت شود. چهار تا پنج روز رژیم معمول خود را دنبال کنید و رژیم سه روزه را دوباره دنبال کنید.

یک رژیم بین المللی کاهش وزن سه روزه با کاهش وزن 4.5 کیلوگرم

رژیم سه روزه کاهش وزن که اغلب به اشتباه رژیم Clond Clinic نامیده می شود. غذاهایی را برای شما آماده کرده است که سیستم هضم را تحریک می کنند و آماده تغییر طعم هستند و به سوخت و ساز بدن در سوزاندن چربی کمک می کنند.

برای دریافت رژیم سه روزه کاهش وزن ، باید دستورالعمل ها را به طور کامل دنبال کنید تا به نتیجه برسید. همراه با رژیم برای کاهش وزن ، ورزش برای کاهش وزن ذکر نشده و توصیه نمی شود. این رژیم برای کاهش وزن باید به مدت سه روز مصرف شود. اگر می خواهید ادامه دهید ، باید دو روز استراحت کنید. دوره 3 روزه را دوباره شروع کنید.

در این رژیم لاغری سه روزه ، باید دقیقاً همان وعده هایی را که در دستورالعمل ارائه شده است بخورید ، نه بیشتر و نه کمتر ، در غیر این صورت ممکن است در این 3 روز 10 پوند اضافه کنید. فقط یادتان باشد که دقیقاً دستورالعمل ها را دنبال کنید. البته این رژیم فقط برای کسانی که بیماری خاصی ندارند ، برای کاهش وزن توصیه می شود.

برنامه رژیم غذایی کاهش 3 روزه:

• اولین روز

* صبحانه:

رژیم غذایی نمونه برای کاهش وزن

قهوه یا چای سیاه همراه با 1 یا 2 شیرینی کوچک

گریپ فروت دوم یا آب آن

1 قطعه نان تست (نان تست)

کره بادام زمینی 1 قاشق غذاخوری

*ناهار :

رژیم سه روزه لاغری

نیم تن ماهی

1 عدد نان تست

قهوه یا چای سیاه همراه با 1 یا 2 شیرینی کوچک

* شام:

برنامه رژیم غذایی برای کاهش وزن

حدود 90 گرم گوشت قرمز یا سفید

لوبیا 1 فنجان

1 فنجان هویج

1 سیب

1 فنجان بستنی وانیلی

• روز دوم

º صبحانه:

ساده ترین رژیم لاغری

قهوه یا چای سیاه همراه با 1 یا 2 شیرینی کوچک

1 تخم مرغ

نصف موز

1 عدد نان تست

º ناهار:

1 قالب پنیر خانگی یا 1 تن ماهی

8 کوکی

شام ام:

رژیم لاغری

2 ورق سوسیس گوشت

1 فنجان کلم بروکلی یا کلم

نصف فنجان هویج

نصف 1 موز

نصف فنجان بستنی وانیلی

• روز سوم

¤ صبحانه:

رژیم غذایی نمونه برای کاهش وزن

قهوه یا چای سیاه همراه با 1 یا 2 شیرینی کوچک

5 کوکی

حدود 30 گرم پنیر خانگی

1 سیب

ناهار

رژیم غذایی برای کاهش سریع وزن

قهوه یا چای سیاه همراه با 1 یا 2 شیرینی کوچک

1 تخم مرغ آب پز شده

1 برش نان تست

ام شام

1 تن ماهی

1 فنجان هویج

گل کلم 1 فنجان

1 فنجان خربزه یا هندوانه

نصف فنجان بستنی وانیلی

علاوه بر این رژیم سخت ، فرد تحت این رژیم لازم است روزانه 4 فنجان آب یا یک نوشیدنی بدون کالری بنوشد.

مکانیسم رژیم غذایی برای کاهش وزن

رژیم غذایی کاهش وزن سه روزه برای افرادی که بیماری خاصی ندارند توصیه می شود

این یک رژیم کم کالری است که ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در عین حال آب خود را از دست می دهید و باید با نوشیدن آب هیدراته شوید. در طی این سه روز مقداری وزن کم می کنید اما این کاهش وزن با کمی بی احتیاطی برمی گردد. البته این رژیم فقط برای کسانی که بیماری خاصی ندارند ، برای کاهش وزن توصیه می شود.

متخصصان در مورد رژیم غذایی برای 3 روز کاهش وزن چه می گویند:

رژیم 3 روزه هیچ ارتباطی با کلینیک معتبر کلیولند ندارد. چیزی به عنوان رژیم کلینیک کلیولند وجود ندارد. سیندی مور (رئیس تغذیه درمانی در کلینیک کلیولند) می گوید:

تنها عامل کاهش وزن دریافت کالری کمتر است ، نه ترکیب رژیم غذایی و واکنش های متابولیکی. پیروی از این رژیم برای کاهش وزن در حالی که انرژی دریافتی بدن کمتر از 1000 کالری در روز است مسئله ای است که مور نگران آن است. از آنجا که این رژیم 1000 کالری در روز تأمین می کند ، متابولیسم بدن را کاهش می دهد و متوقف کردن رژیم باعث سریعتر افزایش وزن می شود.

مور همچنین اضافه می کند: "این رژیم غذایی یک چرخه معیوب در بدن ایجاد می کند که باعث می شود پس از 3 روز گرسنگی در روزهای آینده اشتهای بیشتری تجربه کنید. این رژیم بسیار یکنواخت است و باعث می شود فرد در پایان این 3 روز با لذت به رژیم قبلی خود برگردد. بدون اضافه وزن

به عبارت دیگر ، این رژیم کاهش وزن 3 روزه برای تغییر عادات غذایی و سبک زندگی سالم (که اساس کنترل وزن هستند) مفید نیست. دلیل کاهش وزن در این رژیم غذایی کمبود کربوهیدرات هایی است که باعث کم آبی بدن می شوند. وقتی فرد به یک رژیم غذایی معمول با کربوهیدرات بازگشت ، آب بدن او برمی گردد و دوباره وزن می گیرد.

سریعترین رژیم لاغری

این رژیم های لاغری برای کاهش وزن مطمئناً معجزه نمی کنند و مطمئناً مشکلات اضافه وزن شما را به طور دائمی و دائمی حل نمی کنند. بسیاری از روش های کاهش وزن موجود به صبر و حوصله نیاز دارند ، بسیاری از آنها مبتنی بر تغییر عادات غذایی در مدت زمان طولانی است و این تغییرات هستند که وزن شما را کنترل نمی کنند. اما ناامید نشوید ، برنامه های خوبی برای رسیدن به هدف شما در آینده وجود دارد که رسیدن به وزن مطلوب است.

سریعترین رژیم غذایی برای کاهش وزن در جهان:

روز خود را با یک لیوان آب گرم مخلوط با آب لیمو شروع کنید. آب لیمو به عنوان پاک کننده اصلی که به امولسیون چربی در رژیم غذایی کمک می کند نیز شناخته می شود.

نوشیدن حداقل 3 لیوان آب در ساعت به سم زدایی بدن در صبح کمک می کند. شما باید حداقل 3 لیتر آب در روز مصرف کنید.

صبح هرگز صبحانه را حذف نکنید. صبحانه شما باید یک تخم مرغ آب پز یا یک تخم مرغ مخلوط شده باشد. همچنین می توانید جو یا ذرت بو داده را با کره میل کنید.

برای صبحانه ، یک موز یا یک کاسه میوه حاوی سیب ، آووکادو ، گواوا ، خربزه و طالبی میل کنید.

در وعده ناهار مقدار کمی پروتئین بخورید. مرغ ، ماهی پخته شده یا بوقلمون به همراه یک بشقاب سالاد سبزیجات تازه ، سالاد توفو ، سوپ اسفناج و چیپس گندم برای ناهار کافی است.

شام شما باید تا حد امکان مشخص باشد. برای شام از غذاهای گیاهی استفاده کنید. سوپ ها را با هویج ، کلم ، چغندر ، کلم بروکلی ، گوجه فرنگی ، کاهو و پیاز بخورید. همچنین می توانید از سبزیجات پخته شده با مقدار اضافی روغن زیتون استفاده کنید. سوپ تهیه شده از لوبیا و عدس نیز سالم است.

اگر بین وعده های غذایی احساس گرسنگی می کنید ، می توانید گرسنگی خود را با آب میوه های تازه ، بادام زمینی ، کراکر گندم و پاپ کورن رفع کنید. از کنسرو آب میوه ، نوشیدنی های گازدار و غذاهای شیرین جدا خودداری کنید.

حقایقی درباره سریعترین رژیم لاغری در جهان

مضرترین غذاها به اشکال ساده حاوی کربوهیدرات هستند. اگر کربوهیدرات را کاهش دهید به طور خودکار وزن خود را از دست خواهید داد.

هنگامی که نوبت به سریعترین رژیم غذایی برای کاهش وزن می رسد ، باید مواد غذایی مغذی و سالم را ترکیب کنید.

یکی دیگر از جنبه های مهم این است که باید کالری خود را تا زمانی که ورزش شدید انجام می دهید به 1500 کاهش دهید.

بنابراین ، مقدار کالری موجود در هر یک از وعده های غذایی خود را محاسبه کنید.

همچنین ببینید

آیا بعد از غذا خوردن دسر لازم است؟

دسر اغلب در بسیاری از مکان ها به عنوان یک وعده غذایی جداگانه در نظر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *