خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » جسورانه ترین عکس دنیا از یک شیر نر!

جسورانه ترین عکس دنیا از یک شیر نر!

یک عکاس پاکستانی حاضر شد برای گرفتن عکس زیبا از یک شیر نر از فاصله بسیار نزدیک ، جان خود را به خطر بیندازد.

عاطف سعید ، یک عکاس پاکستانی ، در سال 2012 در پارک حیات وحش لاهور در حال رانندگی بود. او یک شیر نر بسیار زیبا را در نزدیکی خود دید که برای او بسیار جذاب بود. یک شیر بالغ با موهای گردن تیره و یال باشکوه که عاطف را ترغیب به عکس گرفتن بیشتر از این حیوان زیبا کرد.

عاطف از دیدن شیر راضی نبود ، بنابراین پرید پایین ، دوربین خود را با لنز تله 500 میلی متری تنظیم کرد و به سمت شیر ​​روی چمن حرکت کرد. او در آن زمان متوجه حرکت احمقانه خود شد ، اما آن را تنها راه گرفتن یک عکس کاملاً طبیعی از یک شیر دانست.

صدای شاتر دوربین عاطف باعث تحریک شیر برای آمدن به عاطف شد ، اما او حتی سردتر از قوی ترین شکارچیان باقی ماند ، از شیر چند عکس زیبا گرفت ، سپس به طرف ماشینش دوید و در را سریع بست. .

عاطف می گوید که منتظر هرگونه مصدومیتی بود و اکنون برای او خوشحال است که درباره این تجربه بسیار خطرناک و وصف ناپذیر صحبت کند. حالا این عکس به یک داستان بزرگ در زندگی یک عکاس پاکستانی تبدیل شده است و او احتمالاً دوست دارد داستان آن روز را بارها برای خودش و دیگران تکرار کند. "لحظه نزدیک شدن یک شیر عصبانی به دوربین چیزی نیست که بتوان به راحتی توصیفش کرد." من کوچکترین جزئیاتی را مشاهده کردم که هیچ عکس یا فیلمی قدرت نشان دادن آن را ندارد.

این عکس زیبا باعث مشهور شدن عکاس ناشناخته اما شجاع پاکستانی شد. عاطف پس از گرفتن این عکس توانست از چنگال سلطان جنگل فرار کند. احتمالاً عاملی است که باعث شده آنها اینقدر ضعیف عمل کنند.

همچنین بخوانید: عکسهای طبیعت

همچنین ببینید

مزایای استفاده از تردمیل

تردمیل یکی از بهترین دستگاه هایی است که می توانید برای سلامتی و تناسب اندام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *