خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » جشن های هالووین

جشن های هالووین

هالووین یکی از جشن های سنتی و عجیب است که در شب 30 اکتبر (9 نوامبر) برگزار می شود. بیایید نگاهی به این رویداد متفاوت و ترسناک خارجی بیندازیم!

حتماً تصاویری از برنامه ها و مراسم هالووین را دیده اید. همانطور که در روزهای ابتدایی سال و ابتدای بهار برای خود لباس جدید می خریم ، مردم آن سوی دنیا و آخرین روز ماه اکتبر لباس جدید می خرند ، با این تفاوت که سعی می کنند تا حد ممکن ترسناک باشند . زشت تر و عجیب تر به نظر برسید.

با این حال ، هجوم آدرنالین خون با این چهره ها ، ترس از حضور در یک خانه قدیمی و خالی از سکنه ، نقاشی چهره ای ترسناک بر روی کدو تنبل و البته خوردن آب نبات از جمله سرگرمی های آنها است. به عنوان مثال امسال در یک مهمانی هالووین در ایالات متحده ، سه نفر در واشنگتن دی سی مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و نفر چهارم در حومه شهر زخمی شد که هنوز جزئیات آن منتشر نشده است

هالووین بیشتر در ایالات متحده ، ایرلند ، اسکاتلند و کانادا دیده می شود. این جشنواره توسط مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در قرن نوزدهم به قاره آمریکا آورده شد. البته نکاتی در مورد این جشن وجود دارد که شاید از آنها آگاهی نداشته باشید ، بنابراین با ما همراه شوید تا از آنها آگاه شوید.

1. روزی روزگاری

باور کنید یا نکنید ، هالووین در یک کارخانه تولید قند به وجود آمد. تعطیلات در جهان از حدود 6000 سال پیش آغاز شده و کارشناسان معتقدند که هالووین 4000 سال پیش در ایرلند متولد شد.

2. مرده یا زنده

ریشه هالووین در جشنواره باستانی سوون ریشه دارد ، زمانی که مردم در زمان برداشت معتقد بودند که مرز بین جهان زنده و مرده محو است و این مردگان هستند که به این دنیا آمده و می خواهند انتقام بگیرند. آنها همچنین دیدند که تنها راه حل ترساندن مردگان پوشیدن لباس های عجیب و غریب است.

3. جشن بزرگ

هالووین بعد از کریسمس دومین تعطیلات بزرگ در غرب است و آمریکایی ها بیش از هر کس آن را دوست دارند و سالانه بیش از 6 میلیارد دلار برای هالووین ، شکلات ها ، جشن ها و لباس های خود هزینه می کنند. نکته عجیب دیگر این که آنها حتی برای حیوانات خانگی خود لباس درست می کنند.

4. این همه شکلات است!

از بیش از 6 میلیارد دلار هزینه شده برای هالووین ، 2 میلیارد دلار فقط برای شکلات های امشب هزینه می شود که در نهایت نزدیک به 600 پوند هزینه می شود.

5. شکلات بخورید!

در ایالات متحده ، حدود 4 پوند شکلات خورده می شود.

6. مصرف زیاد شکر

در شب هالووین ، هر کودک با گرفتن شکلات از همسایگان خود حدود 700 کالری می خورد ، که برابر با مقدار کالری دریافت شده با خوردن 66 موز است.

7. هووووو

از هالووین ترسیدی ؟؟ این خود بیماری است و بیماری ترس از هالووین محسوب می شود.

8- کدام جادوگر؟

طبق افسانه ها ، اگر در شب هالووین با لباس خود به عقب بروید ، مطمئناً با یک شعبده باز واقعی روبرو خواهید شد.

9. کدوتنبل

کدو تنبل بخشی جدایی ناپذیر از جشن هالووین است و بزرگترین کدو تنبل رشد یافته متعلق به یک باغ 2000 پوندی سوئیس است ، چیزی شبیه به فولکس واگن!

10. نقاشی ترسناک

وجود شکلات و کدو تنبل بسیار مهم است و اگرچه نقاشی روی کدو تنبل بسیار سرگرم کننده است ، اما در گذشته اعتقاد بر این بود که این کدو تنبل ها می توانند ارواح شیطانی را از خانه و خانواده دور کنند.

همچنین بخوانید: فیلم های ترسناک هالیوود 11. قوانین را دنبال کنید

طبق این قانون ، اگر کودکان زیر 12 سال تقلب کنند و حتی از منطقه تعیین شده توسط خانواده برای جمع آوری شکلات خارج شوند ، جریمه می شوند.

12. از عنکبوت نترسید

اگر در هالووین عنکبوت می بینید ، اصلاً نگران نباشید ، آنها معتقدند که روح کسانی که بیشتر به آنها نگاه می کنند شبیه است و عنکبوت بیش از حد به هر چیزی خیره می شود!

13. اشتباهات املایی جامع

اگر HALLOWEEN غلط املایی داشته باشد و HOLLOWE’EN درست باشد ، می نویسید.

همچنین ببینید

عجیب ترین جمجمه های جهان + عکس

جمجمه یک استخوان کروی است که مغز ، و تمام اندام های داخلی و قسمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *