خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چه کتابی بخوانیم؟ 25 کتاب ارزشمند برای خواندن

چه کتابی بخوانیم؟ 25 کتاب ارزشمند برای خواندن

چه به دنبال ایده ای برای هدیه باشید و چه نکاتی در مورد مطالعه ، سخنرانان به شما کمک می کنند.

در ماه مه ، درست بعد از رویداد اصلی تد ، وبلاگ تد لیستی شگفت انگیز از همه کتابهای پیشنهادی امسال منتشر کرد. این عناوین کافی بود تا لیست افرادی که چندین ماه می خوانند پر شود.

اگر همه کتاب های مورد علاقه خود را خوانده اید و کتابخانه واقعی یا مجازی شما کمی خالی به نظر می رسد ، نگران نباشید. TED به شما کمک می کند.

این سازمان از سخنرانان خود خواست كه كتابها را برای خواندن توصیه كنند. این سخنرانان در مجموع 56 کتاب را توصیه کرده اند.

در ادامه ، جذاب ترین کتاب هایی که مطمئناً مورد توجه خوانندگان عمومی قرار خواهد گرفت ، در دو دسته داستان و غیر داستانی معرفی می شوند.

بهترین کتاب های داستان 1. The Handmaid’s Tale

توسط مارگارت اتوود

این رمان درباره آینده نزدیک است و داستان هولناکی از روی کار آمدن کشوری کاملاً مذهبی را تحت سلطه مردان و تحت حمایت همسران منفعل خود قرار می دهد.

زنان جلعاد نقش همسر ، بچه دار ، خانه دار ، کارگر رابطه جنسی یا جانشین را بازی می کنند.

پاول تسنر ، یکی از بنیانگذاران PulpWorks ، معتقد است که وقتی این رمان را می خوانیم ، به این فکر می کنیم که آیا این اخطاری درباره آینده است یا صرفاً یک تخیل ابتکاری و نوآورانه است.

2. خوک های نقره ای

توسط لیندسی دیویس

قسمت اول این سریال کارآگاهی در روم باستان اتفاق می افتد. جولیو گیل ، مدیر مهندسی صنایع ، می گوید این کتاب به شما کمک می کند درک کنید که جرم ، فساد و پلیس و مبارزان جرم مفاهیم جدیدی نیستند.

3. همه چیز را علامت گذاری کنید

توسط الیزابت گیلبرت

این رمان زندگی یک فیلسوف طبیعی عجیب و غریب متولد 1800 را توصیف می کند و دریچه ای برای دیدن پیشرفت علم به عنوان یک حرفه در قرن نوزدهم و کنار آمدن با وقایع تصادفی زندگی است.

لورن سالن می گوید: "این کتاب برای کسانی مناسب است که می خواهند بدانند جهان متحول چگونه شناخته شده و تجربه یک دانشمند چگونه است."

4. روح پنج عیار

توسط جیمز مک براید

آیا شما علاقه زیادی به رمان ندارید؟

زمین شناسی ، لیز هایک نیز همین طور است. با این حال ، او برای این کتاب استثنا قائل شده و می گوید: من معمولاً دوست ندارم رمان بخوانم ، اما این مجموعه داستان کوتاه که در مکان ها و زمان های مختلف اتفاق می افتد بسیار خلاقانه و غنی است.

5. 1984

توسط جورج اورول

این کتاب توسط هلن پیرسون ، نویسنده پروژه زندگی انتخاب شده است. وی معتقد است که خواندن این کتاب یا خواندن مجدد آن باید اجباری باشد ، زیرا بسیاری از موضوعاتی که این کتاب به آن می پردازد – اخبار دستکاری شده ، نظارت اجباری – امروزه بسیار رایج است.

6. شبکه آلیس

توسط کیت کوین

کیسی براون می گوید: "من از خواندن این رمان سریع که در دو دوره زمانی مختلف – جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم روی قهرمانان زن قوی اما ناقص تمرکز دارد ، لذت بردم." این داستان خیالی درباره زنان جاسوس توصیف فرانسه اشغال شده توسط نازی ها را با داستان های جداگانه شخصیت های مختلف ترکیب می کند ، که بسیار خواندنی است.

7. داستانهای شب بخیر برای دختران یاغی

توسط فرانچسکا کاوالو و النا فاویلی

اگر در حال مطالعه بیشتر با کودکان خود هستید ، این کتاب را که جورجیا لوپی توصیه کرده است بخوانید. وی معتقد است که این کتاب بهترین کتاب قبل از خواب است که به دختران – پیر و جوان – کمک می کند تا بلند پروازانه ، با اعتماد به نفس و از دیگران الهام بگیرند.

بهترین کتاب های غیر داستانی. یک عاشقانه مدرن

توسط عزیز انصاری و اریک کلاینبرگ

نائومی مک دوگل جونز ، بازیگر ، نویسنده و تهیه کننده (صحبت های وی درباره تجربه زن بودن در هالیوود کاملاً به موقع به نظر می رسید) می گوید: "این یکی از آن کتابهایی است که مدام به آن فکر می کردم و نقل قول می کردم." من قول دادم. این کتاب یک مطالعه کاملا تحقیقی و تحریک کننده درباره تاریخ عشق ، ابراز عشق و ازدواج است ، که نشان دهنده فشار شدیدی است که ایده های ما در حال حاضر بر زندگی عاشقانه و شریک زندگی ما وارد می کنند. هرکسی که رابطه عاشقانه داشته باشد ، متاهل باشد یا تصمیم به انجام این کار داشته باشد ، باید این کتاب را بخواند. بنابراین ، همه باید آن را بخوانند.

9. IGen

توسط ژان تواین

رابی لرد جاناتان ساکس کتابی را به ویژه برای علاقه مندان به فن آوری (و والدین) توصیه می کند.

وی می گوید: "این كتاب هشداری برای نسلی است كه پس از سال 1995 متولد شده و با تلفن های همراه ، اینستاگرام و سایر رسانه های اجتماعی بزرگ شده اند." نظریه توینگ ، که به خوبی توسط تحقیقات اثبات شده است ، در زیر عنوان کتاب آورده شده است: چرا کودکان بسیار آنلاین امروز کمتر عصیانگر ، شاد و تحمل پذیرتر هستند و برای بزرگسالی آمادگی کمتری دارند؟

10. توپ را رها کنید: با انجام کارهای کمتری به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید

توسط تیفانی دافو

معمار گریس کیم توضیح می دهد که این بیوگرافی شعار به زنان یادآوری می کند که انتظار می رود در دو شغل تمام وقت – یک کار با حقوق خارج از خانه و یک کار غیر با حقوق در خانه – موفق شوند و انتظارات در مورد موفقیت بودن در هر دو واقع بینانه است.

11. قدرت لحظه ها: چرا برخی از تجربیات تأثیر فوق العاده ای دارند (قدرت لحظه ها: چرا برخی تجربیات تأثیر فوق العاده ای دارند)

توسط چیپ و دن هیث

دیوید برکس ، پژوهشگر مدیریت ، خاطرنشان می کند: "این کتاب ، با وجود عنوانش ، از نظر فنی مربوط به لحظات نیست ، بلکه توضیح می دهد که چه چیزی یک تجربه و حافظه قوی را ایجاد می کند." این کتاب واقعاً به من کمک کرد تا برنامه های تجاری و برنامه ریزی تجربیات را با خانواده ام برنامه ریزی کنم.

12. افزایش آتنا: چرا و چگونه مردان باید زنان را راهنمایی کنند (آتنا در حال افزایش: چگونه و چرا مردان باید زنان را راهنمایی کنند)

توسط برد جانسون و دیوید اسمیت

این یک انتخاب به موقع دیگر است. وی هنگام نوشتن کتاب من در زمینه پایان دادن به آزار جنسی و نابرابری جنسیتی می گوید: "من جانسون و اسمیت را ملاقات کردم که هر دو فوق العاده هستند." از نظر آنها ، من فهمیدم که این مسائل همچنین می تواند مشکلات مردان باشد. این کتاب یک راهنمای عالی برای مردان است تا به آنها کمک کند راهنمایی باشند که زنان می خواهند.

13. سفر قهرمان

توسط مارین مرداک

این کتاب برای زنان بلند پرواز است که به الگوهای قوی نیاز دارند.

مدافع آموزش آمل کربل می گوید: "بیشتر داستان های موفقیت زندگی درباره و درباره مردان نوشته شده است." این کتاب به شما کمک می کند الگوهای عمیق زنان موفق و چگونگی ادغام نیروهای زن و مرد در زندگی را درک کنید.

14. پایان جهان

توسط پیتر بران

اگر می خواهید درباره پایان جهان بخوانید ، این کتاب برای شما مناسب است.

لورن سالن می نویسد: "این کتاب مخاطب پسند ، درک فعلی ما از همه انقراض های مهم تاریخ زندگی و معنای آنها برای آینده ماست." این کتاب تا حدی یک سفرنامه است ، بخشی از داده های عینی و همچنین جامعه شناسی علم است که دیدگاهی عمیق و چند وجهی از وضعیت جهان را ارائه می دهد. به علاوه ، سرگرم کننده است.

15. شکافی در خلقت: ویرایش ژن و قدرت غیر قابل تصور برای کنترل تکامل

توسط جنیفر دوندا و ساموئل استرنبرگ

این کتاب از دوندا ، یکی از کاشفان فن آوری ویرایش ژن کریسپر و شیمی دان استرنبرگ ، نگاهی منحصر به فرد به تغییر علم کریسپر است. پاول ناپفلر زیست شناس معتقد است که این کتاب بسیار قابل درک است و مخاطبان زیادی می توانند آن را درک کنند و لذت ببرند.

16. ضد مراقبت از احمق ، و سایر مراقبه های ریاضی

توسط برایان هیز

راجر آنتونسن ، دانشمند کامپیوتر ، این کتاب را به عنوان کتابی خواندنی در مورد ریاضیات تحسین کرده است: من اخیراً آن را از یک کتابفروشی محلی در سانفرانسیسکو خریداری کردم و نمی توانم آن را بیرون بیاورم! هیز با استفاده از سودوکو ، جنبه های رنگارنگ ، خلاقانه و تخیل ریاضیات را از طریق منحنی های هیلبرت ، هرج و مرج ، پی و موارد دیگر نشان می دهد.

17. طول جغرافیایی

نوشته شده توسط داوا سوبل

این کتاب داستان تلاش برای تعیین طول دقیق و جلوگیری از غرق شدن کشتی است. زیست شناس Alejandro S شد nchez Alvarado در توصیف این کتاب به عنوان یک جواهر می گوید این کتاب آنقدر مهم و غیرقابل درک بود که در قرن هفدهم مجلس انگلیس لایحه طول 1714 را تصویب کرد. بر اساس این لایحه ، هرکسی که این مشکل را حل کند با 20000 دلار پاداش (امروز میلیونها دلار) جایزه می گیرد.

18. شجاعت در بیابان

توسط برن براون

براون می گوید: "در این کتاب ، براون این افسانه را خرد می کند که شهامت تنها بودن منجر به انزوا می شود." وی معتقد است که این امر به نوبه خود منجر به تجربه کامل تری از جامعه می شود. این پیام برای من معنی زیادی داشت وقتی مجبور شدم تنها باشم.

19. مرحله سوم زندگی

نوشته شده توسط Daisako Ikda

پل تسنر خاطرنشان می کند: این کتاب که توسط یک فیلسوف بودایی نوشته شده درباره چالش ها و فرصت های پیری است و آن را مرحله سوم زندگی و مانند جوانان سوم می داند. جوانی با افزایش سن از بین نمی رود ، اگر شکست را قبول نکنیم ، با نگرش مثبت به یادگیری و رشد ادامه می دهیم و از چالش ها لذت می بریم.

20. جادوگر از اوز و دیگر افراد خودشیفته: برخورد با روابط یک طرفه در محل کار ، عشق و خانواده

(جادوگر اوز و دیگر خودشیفته ها: کنار آمدن با یک رابطه یک طرفه در کار ، عشق و خانواده)

توسط النور پایسون

آیا در تعطیلات آینده قصد دارید خودشیفته ترین خویشاوند خود را ببینید؟ خود را با این کتاب بسیار غنی آماده کنید که به طور دقیق انگیزه ها و رفتارهای افراد مبتلا به اختلال شخصیت خودشیفته را توضیح می دهد. سوزان رابینسون معتقد است که در جهانی که خودشیفتگی در حال افزایش است ، این کتاب بسیار ارزشمند است.

21. قدرت معنی: یافتن رضایت در جهانی که درگیر خوشبختی است

(قدرت معنا: یافتن تحقق در جهانی که با خوشبختی روبرو شده است)

توسط امیلی اصفهانی اسمیت

چه مشکلی برای پیگیری خوشبختی وجود دارد؟ گریس کیم می گوید این کتاب توضیح می دهد که ممکن است ما روی چیزهای غلط تمرکز کرده باشیم ، و این ممکن است به معنای تمرکز بهتر برای ما باشد.

22. مغز پنهان

توسط شانکار ودانتام

"هنگام خرید ، فکر کردن ، رأی دادن ، قضاوت و محکومیت ، تعصبات ناخودآگاه چه نقشی در تصمیم گیری های ما دارند؟" کیسی براون می گوید. آنچه درباره آنچه باور داریم نمی دانیم تأثیر بیشتری در زندگی و رفتارهای ما دارد. نویسنده این کتاب نقش تعصب ناخودآگاه را به خوانندگان معرفی می کند.

23. الكساندر همیلتون

توسط رون چرنو

آیا نمایش موسیقی آن را مشاهده نکرده اید؟ بنابراین این بیوگرافی را بخوانید. نینا فدراف ، زیست شناس مولکولی گفت: "این کتاب برای کسانی که از فضای سیاسی فعلی گیج هستند بسیار مفید است و بینش خوبی در مورد مردم ، سیاست ها و مانورهای ایجاد سیستم فعلی دولت ما فراهم می کند." .

24. گرسنگی: تاریخچه بدن من (گرسنگی: خاطره ای از بدن من)

توسط روکسان گی

کیتی او و # 39 ؛ نیل ، دانشمند داده ، معتقد است که این کتاب مطالعه دقیق زندگی یک زن سیاه چاق است. نمی توانید این کتاب را کنار بگذارید و مطمئناً با خواندن آن تحت تأثیر قرار گرفته و عصبانی خواهید شد.

25. زندگی با مهر و موم

توسط جس ایتزلر

به دنبال موفقیت بزرگ سال آینده هستید؟ را خود را برای داستان واقعی ایتزلر آماده کنید. او تصمیم گرفت یک افسر نیروی دریایی را دعوت کند تا یک ماه در کنار او و خانواده اش زندگی کند و سپس سعی کرد رژیم بدنی او را دنبال کند. مایک کین ، کشتی گیر حرفه ای سابق ، توصیه می کند: این کتاب به شما می آموزد که اگر به اندازه کافی سخت کار کنید ، توانایی های بیشتری در خود خواهید یافت.

همچنین ببینید

عجیب ترین جمجمه های جهان + عکس

جمجمه یک استخوان کروی است که مغز ، و تمام اندام های داخلی و قسمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *