خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » دلگیرترین مشاغل جهان

دلگیرترین مشاغل جهان

برخی از مشاغل به دلیل استرس ، ساعت کاری غیر قابل پیش بینی یا طولانی یا کنترل کم ، احتمالاً باعث افسردگی می شوند.

در این مقاله ، 10 حوزه شغلی وجود دارد که کارکنان احتمالاً افسردگی اساسی را گزارش می کنند.

شغل و افسردگی

در این مقاله ، ما به 10 شغل (از 21 مشاغل اصلی) نگاه می کنیم که در آنها کارمندان تمام وقت سالانه افسردگی بیشتری نسبت به دیگران نشان می دهند. اما فقط به این دلیل که می خواهید پرستار شوید (شماره 4) به این معنی نیست که باید حرفه دیگری را انتخاب کنید.

دبورا فیریک ، مشاور بهداشت روان در بوفالو می گوید: "جنبه های خاصی در هر شغلی وجود دارد که می تواند باعث افسردگی یا تشدید افسردگی شود." "آنها نیاز به دریافت دارند ، شانس بیشتری برای مدیریت شغل خود و نداشتن مشکلات بهداشت روانی دارند."

پرستار سالمند / مراقب کودک

ارائه دهندگان مراقبت های شخصی در بالای لیست قرار دارند ، تقریباً 11٪ از افراد افسردگی اساسی را گزارش می دهند. (این نرخ برای بیکاران 13٪ و برای عموم مردم 7٪ است.)

کریستوفر ویلارد ، روانشناس بالینی از دانشگاه تافتس و نویسنده کتاب ذهن کودک می گوید: "یک روز معمول در محل کار می تواند شامل تغذیه ، استحمام و مراقبت از افرادی باشد که به دلیل بیماری بیش از حد قادر به ابراز سپاس نیستند." جوان هستند یا عادت به تشکر ندارند.

"دیدن افرادی که بیمار هستند و تقویت مثبت چندانی ندارند ، استرس زا است."

کارکنان خدمات غذایی

پس از ارائه دهندگان مراقبت های شخصی ، کارمندان خدمات غذایی در لیست این 10 شغل با افسردگی بالا قرار دارند.

متأسفانه افرادی که این شغل را دارند غالباً حقوق کمی دریافت می کنند و هر روز با افرادی سروکار دارند که به آنها گفته می شود چه کاری انجام دهند. در حالی که سال گذشته 10 درصد صاحبان مشاغل افسردگی را گزارش کردند ، حدود 15 درصد آنها زن بودند.

لگ می گوید: "این اغلب ناسپاسی است." مردم می توانند واقعاً خشن باشند و فشار جسمی زیادی به فرد وارد کنند. وقتی این فرد افسرده است ، انرژی برای او بسیار دشوار می شود ، که برای کارش ضروری است. در نتیجه ، بسیار دشوارتر می شود.

مددکاران اجتماعی

تعجب نکنید اگر این شغل در نزدیکی بالای این لیست قرار دارد. در تماس بودن با کودکان یا خانواده های مورد آزار و شکنجه در آستانه هر بحران قابل تصور ، این کار را یک کار پرتنش ، اغلب 7 تا 24 سال (24 ساعت شبانه روز ، 7 روز هفته) می کند.

ویلارد می گوید: "این می تواند فرهنگی باشد که بگوید برای انجام یک کار خوب باید واقعاً سخت کار کنید و غالباً فداکاری کنید."

از آنجا که مددکاران اجتماعی با افراد نیازمند سر و کار دارند ، انجام کار فداکاری زیادی می طلبد. می بینم که مددکاران اجتماعی خیلی زود در حال اتمام هستند.

کادر پزشکی

این شامل مشاغل پزشکان ، پرستاران ، درمانگران و سایر مشاغل دیگری است که بیشتر کارها را بدون پرداخت حقوق انجام می دهند. کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است ساعات کاری طولانی و نامنظمی داشته باشند که در آن زندگی دیگران به معنای واقعی کلمه در دست آنها باشد.

ویلارد می گوید: "آنها هر روز بیماری ، ضربه و مرگ را می بینند و با اعضای خانواده خود با بیماران برخورد می کنند و این می تواند تصویری تاریک باشد که دنیا را برای آنها مکان غم انگیزتر کند."

هنرمندان ، نویسندگان

این مشاغل می تواند منجر به دستمزد نامنظم ، ساعات نامشخص و انزوا شود.

افراد خلاق ممکن است دارای نرخ بالاتری از اختلالات خلقی باشند. آنها سال گذشته حدود 9 درصد از افسردگی اساسی را تشکیل دادند. در مردان ، این دسته ای است که به احتمال زیاد مربوط به افسردگی اساسی است (حدود 7٪ از کارکنان تمام وقت).

لگ می گوید: آنچه در هنرمندان می بینم یک اختلال دو قطبی است. "افسردگی برای کسانی که شغل هنری دارند یک اتفاق معمول است و سبک زندگی آنها این شرایط را بدتر می کند."

معلمان

معلمان & # 39؛ به نظر می رسد تقاضا به طور مداوم در حال رشد است. بسیاری از آنها بعد از مدرسه کار می کنند و سپس به خانه می روند. در بسیاری از مکان ها ، آنها یاد می گیرند که کارهای زیادی را با کمترین مقدار انجام دهند.

ویلارد می گوید: "از طرف بسیاری از مخاطبان مختلف از جمله بچه ها ، والدین آنها و مدارس كه سعی در استاندارد سازی دارند ، فشار زیادی وارد می شود." این امر باعث می شود که معلمان نتوانند کار خود را انجام دهند و دائماً به این فکر کنند که چرا کار خود را در این زمینه آغاز کرده اند.

کارکنان پشتیبانی اداری

افراد در این زمینه می توانند از یک مورد کلاسیک تقاضای زیاد ، کنترل کم رنج ببرند.

آنها در خط مقدم هستند و از هر طرف دستور می گیرند. به گزارش Log: این افراد در حالی که هیچ کنترلی بر سایر وظایف ندارند ، در نمودار دفتر موقعیت کمی دارند. آنها ممکن است روزهای غیرقابل پیش بینی داشته باشند و شما ممکن است از همه کارهایی که برای سهولت زندگی دیگران انجام می دهند آگاهی نداشته باشید.

کارکنان نگهداری

دوست دارید وقتی همه چیز اشتباه پیش می رود چه کار کنید؟ این اساساً چیزی است که کارگران نگهداری هر روز با آن روبرو می شوند.

آنها همچنین باید ساعت های عجیب و غریب ، برنامه های فصلی یا متنوع و شیفت های مکرر شبانه کار کنند. آنها غالباً برای کار سختی که می تواند شامل پاکسازی بلایای افراد دیگر باشد ، پول کمی دریافت می کنند.

ویلارد می گوید: "شیفت کاری آنها بسیار متفاوت است و به طور مداوم در حال چرخش است ، به همین دلیل است که آنها اغلب از همکاران خود جدا شده اند و این می تواند برای آنها خطرناک باشد."

مشاوران مالی و حسابداران

استرس ، استرس ، استرس! اکثر مردم دوست ندارند پس انداز بازنشستگی خود را به خطر بیندازند. با این وجود می توانید تصور کنید که هزاران یا میلیون ها دلار برای افراد دیگر استفاده کنید؟

لوگ می گوید: "برخورد با امور مالی افراد دیگر مسئولیت زیادی دارد و هیچ کنترلی بر بازار وجود ندارد و هنگامی که (مشتریان) پول خود را از دست می دهند ، احتمالاً افرادی هستند که مرتباً از آنها شکایت می کنند و فریاد می کشند." آنها کتک می زنند. "

فروشنده ها

افرادی که در فروش مشغول به کار هستند در لیست مشاغل مستعد افسردگی در شماره 10 قرار دارند ، اگرچه این شغل یکی از دلایلی است که منجر به افسردگی می شود.

بسیاری از فروشندگان با کمیسیون کار می کنند ، به این معنی که شما هرگز دقیقاً نمی دانید که چک بعدی شما چه زمانی می رسد. آنها ممکن است سفر کنند و مجبور شوند وقت خود را خارج از خانه ، خانواده و دوستانشان بگذرانند. اگر آنها به طور مستقل کار کنند ، ممکن است مزایای آن محدود شود.

لوگ می گوید: "این عدم اطمینان در مورد درآمد ، فشار طاقت فرسا برای نتیجه و ساعات طولانی کار می تواند آن را به یک کار پرتنش تبدیل کند."

همچنین ببینید

کاهش اندازه پستانهای بزرگ و آویزان در زنان با 9 روش داروی سنتی و خانگی

بزرگ شدن سینه بدون دلیل یکی از مشکلات پستان است که باید فوراً پیگیری و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *