خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » ثبت طولانی ترین دوره خواب انسان + عکس

ثبت طولانی ترین دوره خواب انسان + عکس

یک دختر نوجوان آمریکایی از یک اختلال خواب نادر به نام سندرم زیبایی خواب رنج می برد که در طولانی ترین مدت 64 روز متوالی رخ می دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، نیکول دلین 17 ساله اهل پنسیلوانیا است و می گوید در مدتی که به دلیل این بیماری در خواب بوده است ، جشن کریسمس ، کریسمس ، تولدها و حتی اولین سفر خانواده خود را از دست داده است. به شهر دیزنی.

ویکی ، مادر نیکول و مادرش ، می گوید دخترش 18 تا 19 ساعت در روز می خوابد و وقتی برای خواب از خواب بیدار می شود ، نیکول هنگام راه رفتن خواب است و اصلاً چیزی به خاطر نمی آورد.

پزشکان می گویند او یک اختلال خواب نادر به نام کلاین-لوین دارد.

علاوه بر خواب بیش از حد ، افراد مبتلا به این سندرم علائم دیگری نیز هنگام بیدار شدن از خواب مانند گیجی ، توهم ، رفتار کودکانه و پرخوری نشان می دهند.

افراد مبتلا به این اختلال دچار بی خوابی می شوند که فقط پس از مدت طولانی خواب بهبود می یابد. این در مردان بیشتر است و معمولاً در بزرگسالی از بین می رود.

علت این بیماری هنوز کشف نشده است ، اما دانشمندان بر این باورند که عملکرد نادرست در قسمت های مغز ممکن است دلیل اصلی این الگوی خواب غیر طبیعی باشد.

هیچ درمانی تایید شده برای این سندرم وجود ندارد و فقط در بعضی موارد به بیمار داروی محرک داده می شود تا الگوی خواب خود را تنظیم کند.

همچنین بخوانید: عوارض جانبی شب نخوابیدن

همچنین ببینید

تست شخصیت رنگی را نام ببرید

نام شما چه رنگی است؟ چی؟ آیا نام ها همرنگ هستند؟ پس آنها چه دارند! …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *