خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » شخصیت مبتنی بر عکس پروفایل تلگرام

شخصیت مبتنی بر عکس پروفایل تلگرام

عکس پروفایل در شبکه های اجتماعی مختلف چه چیزی را نشان می دهد؟ آیا قرار دادن هر عکس در قسمت نمایه درست است؟ در ادامه از طریق عکس پروفایل خود با شخصیت آشنا خواهید شد.

تقریباً 100٪ افراد جامعه حداقل یک حساب در فضای مجازی دارند و همه براساس شخصیت و روحیه خود عکسی برای این حساب انتخاب می کنند.

به گزارش آلامتو ، به نقل از ژورنالیست ها & # 39؛ باشگاه؛ روانشناسان بر این باورند که ویژگی های اخلاقی و شخصیتی افراد از طریق تصاویر نمایه قابل شناسایی است ، اما این امر برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست ، گرچه برخی از افراد ادعاهایی در این زمینه دارند.

شناختن افراد از طریق عکس پروفایل موضوع جالبی است که ممکن است در نوع روابط با یکدیگر و مرزها کمی مفید باشد.

علی باجلان ، روانشناس ، در مورد شناخت افراد از طریق عکس پروفایل آنها می گوید: "بر اساس هر عکس پروفایل ، نمی توان درباره شخصیت یک شخص قضاوت کرد و چندین عامل باید در نظر گرفته شوند."

باجلان تأکید کرد: اگر شخصی به میل خود عکس پروفایل را انتخاب کند ، می توان براساس آن و در صورت تکرار ، درباره خصوصیات شخصی خود قضاوت کرد.

همچنین بخوانید: عکس پروفایل شخصیت اثر انگشت از افراد با اعتماد به نفس پایین

این روانشناس ضمن تأکید بر اهمیت فرهنگ و اعتقادات در انتخاب عکس پروفایل ، اظهار داشت: گاهی اوقات انتخاب یک عکس گل ، طبیعت و متن به جای تصویر خودش شخصیت های منزوی و استرس زا را نشان می دهد که به دلیل کم بودن نمی توانند تصویر خود را برای پروفایل قرار دهند اعتماد به نفس. خودشان را بگذارند.

وی افزود: گاهی اوقات دلیل این امر می تواند تعصبات خانوادگی و سخت گیری همسر باشد که در این صورت دلیل بر عدم اعتماد به نفس یا داشتن شخصیتی استرس زا و منزوی نمی تواند باشد.

وقتی حریم خصوصی با عمومی اشتباه گرفته شود!

باجلان با بیان اینکه اگر شناخت نسبی از شخص و تکرار تصویر وجود داشته باشد ، می توان روحیه فرد را شناخت ، گفت: اکثر افرادی که تصویر خود را با ظاهری موجه برای مشخصات خود قرار می دهند ، دارای بالاترین سطح هستند اعتماد به نفس ، به شرط اغراق ، خودنمایی نکنید.

وی ادامه داد: اغراق و نشان دادن استفاده از ویژگی های ظاهری و حالت های خاص متناسب با حریم خصوصی برای پایین آوردن عزت نفس و ضعف ها است.

افرادی که با همسر خود مشکل دارند

این متخصص در مورد افرادی که از تصویر فرزندشان برای پروفایل استفاده می کنند ، گفت: "اگر این عمل بدون هیچ گونه اجباری باشد ، این نشان دهنده وابستگی زیاد فرد به فرزندش است که می خواهد به او نشان دهد نمادی از هویت او. "

وی افزود: قضاوت های دیگر در مورد عکس پروفایل این افراد را می توان در کلمات "من یک خانواده دارم" یا "من رابطه موثری با همسرم ندارم و با فرزندم تیمی تشکیل دادم. "

پروفایل افرادی که مشکل هویت دارند

باجلان درمورد افرادی که تصویر کودکی خود را انتخاب می کنند ، می گوید: این افراد در دوران کودکی خود باقی مانده اند و بیشترین خاطرات خوب را از آن دوران دارند و از شرایط فعلی راضی نیستند.

وی گفت: این افراد اغلب مشکل اختلال هویت دارند و هنوز به اعتماد به نفس نرسیده اند.

با عکس پروفایل تبلیغ کنید!

وی گفت: "برخی افراد تصاویر خود را در محل کار انتخاب می کنند." نفس کشیدن کافی است.

وی ادامه داد: بزرگنمایی در این مسئله نشان می دهد که شخص در زندگی چیزی جز شغل نشان دادن ندارد و با این کار می خواهد نقایص خود را بپوشاند.

افراد متنوع را بشناسید

باجلان در مورد افرادی که از تصاویر متنی و تصاویر برای پروفایل خود استفاده می کنند ، گفت: "اگر شخصی این موارد را داوطلبانه انتخاب کرده باشد ، می تواند روحیه او را بیان کند ، به عنوان مثال والدین می توانند از طریق تغییراتی که در تصویر پروفایل فرزندشان ایجاد می شود. " عدم توجه به برخی نوسانات روانی در آنها.

وی با تأکید بر اینکه همه قضاوت ها بر اساس تصاویر افراد است ، گفت: "گاهی اوقات ، تغییر مداوم عکس پروفایل می تواند روحیه تنوع را در فرد نشان دهد."

این روانشناس می گوید: "بعضی اوقات می توان از این تصاویر برای درمان مشکلات روحی و روانی افراد استفاده کرد."

بنابراین نباید نسبت به تصاویری که اطرافیان شما برای پروفایل خود انتخاب می کنند ، بی تفاوت باشیم ، زیرا این تصاویر اطلاعات زیادی را درباره آنها بیان می کنند.

همچنین ببینید

تست شخصیت رنگی را نام ببرید

نام شما چه رنگی است؟ چی؟ آیا نام ها همرنگ هستند؟ پس آنها چه دارند! …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *