خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » رژیم لاغری جنرال موتورز ، در 7 روز 8 کیلوگرم از دست می دهید

رژیم لاغری جنرال موتورز ، در 7 روز 8 کیلوگرم از دست می دهید

رژیم لاغری 7 روزه که وزن شما را 8 کیلوگرم کاهش می دهد

آیا به دنبال سریعترین راه کاهش وزن هستید؟ آیا در آینده نزدیک میهمانی بزرگ برگزار می کنید و دوست دارید در لباس هایی که تازه خریداری کرده اید متناسب به نظر برسید؟ آیا قرار است در چند هفته آینده قرار ملاقات بسیار مهمی داشته باشید؟ به هر دلیلی که می خواهید وزن کم کنید ، هرچه که باشد ، این مقاله بهترین راهنمای شما با نکات عالی برای کمک به کاهش وزن به راحتی در یک هفته است.

این بار با رژیم غذایی جنرال موتورز به راحتی می توانید در یک هفته 8 کیلوگرم بدون تحمل گرسنگی از دست بدهید.

رژیم لاغری جنرال موتورز در 7 روز 8 کیلوگرم از دست می دهید …

برنامه کاهش وزن
یکی از رژیم های پرطرفدار برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند رژیم غذایی جنرال موتورز است که یکی از بهترین رژیم هایی است که می توانید از منابع متنوعی پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه کاهش وزن بدون مکمل است. قرص های رژیمی یا قرص های جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ تولید خودرو است که برنامه ای از رژیم های غذایی با نام های جنرال موتورز رژیم یا جنرال موتورز را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. زیرا این رژیم به بهبود سلامت کسانی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد توانسته اند با این رژیم تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

برنامه غذایی GM
مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه شوید. گرسنگی دقیقاً اثر متضاد دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، بالاتر می رود. این برنامه مقدار و نوع غذایی دقیقی را برای شما فراهم می کند تا مطمئن شوید همیشه پر هستید. بسیاری از کسانی که این رژیم را مصرف کرده اند ، تعجب کرده اند که چگونه یک رژیم غذایی که نیازی به گرسنگی آنها نیست ، می تواند به آنها در کاهش وزن تا این حد موثر کمک کند. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این رژیم گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید. گفته می شود اگر این رژیم را با دقت دنبال کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم

روز اول رژیم: میوه های تازه
روز اول مهمترین روز این رژیم کاهش وزن است زیرا شما فقط می خواهید به دنیایی بروید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید که روز اول برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. می توانید به اندازه موز از هر میوه ای که دوست دارید به جز موز بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و در واقع هیچ غذایی دیگر حتی سبزیجات خام یا پخته شده را لمس نکنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مؤثر باشد ، فقط باید در طول روز از میوه های مختلفی که دوست دارید استفاده کنید. هر وقت احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید و البته آب بنوشید.

روز دوم رژیم لاغری: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به اندازه سبزیجات دوست داشته باشید ، چه خام و چه پخته. البته مراقب باشید که از روغن برای طبخ سبزیجات استفاده نکنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی ها نیز جزو این سبزیجات هستند و بهتر است آنها را در ابتدای روز به صورت جوشانده یا بخارپز میل کنید تا کربوهیدرات های آنها در طول روز سوزانده و مصرف شوند. برخی از بهترین سبزیجات که می توانید برای روز دوم رژیم خود استفاده کنید عبارتند از: لوبیای پخته شده ، هویج خام یا پخته شده ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته شده و خام و غیره. البته دستگاه گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار خواهد کرد و ممکن است بیشتر اوقات به حمام بروید. فراموش نکنید که روز دوم 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

روز سوم رژیم لاغری: با میوه و سبزیجات پوست سالم داشته باشید
روز سوم برنامه رژیم غذایی جنرال موتورز به شما امکان می دهد که سبزیجات و میوه ها را در طول روز میل کنید. اما مراقب باشید سیب زمینی را با سبزیجات و موز با میوه میل نکنید. شما می توانید صبح یک رژیم غذایی میوه و یک عصر رژیم غذایی سبزیجات داشته باشید و یا برعکس. ترکیب اینها به شما بستگی دارد. فراموش نکنید که 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید.

روز چهارم رژیم لاغری: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای خیلی ها جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر میل کنید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز کاملاً احساس پر احساس خواهید کرد. شما باید این بخش از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز و یک لیوان شیر میل کنید ، یک لیوان شیر و چند موز بعد از ظهر ، 3 موز عصر و یک لیوان شیر و مابقی موز را در شب میل کنید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، به هیچ وجه در طول روز احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید برای خودتان یک مهمانی کوچک برگزار کنید. در این روز می توانید در طول روز یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی میل کنید. از آنجا که بدن شما ممکن است مقادیر زیادی اسید اوره تولید کند ، بهتر است میزان مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز سبزیجات میل کنید. در این روز حتماً بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این امر احساس نور بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است

هفتمین روز رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز رژیم جی ام است. در این روز مجاز به خوردن یک فنجان برنج و به همان میزان سبزیجات و آب میوه های مورد نظر خود هستید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خواهید شد و کاری نکرده اید جز برنامه ای از میوه ، سبزیجات و آب را دنبال کنید. این برنامه رژیم غذایی مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. خواهید فهمید که پوست شما نسبت به گذشته بسیار شفاف تر است و دستگاه گوارش شما بسیار بهتر از گذشته عمل می کند. بهترین اتفاقی که برای شما می افتد این است که بین 4/5 کیلو یا حتی بیشتر از دست داده اید. برای همه کسانی که خود را از دست دادن وزن از گرسنگی می کشند ، این سالم ترین و سریعترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: حتماً قبل از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنید.

همچنین ببینید

برای لاغر شدن چه بخوریم؟

اگر مدت هاست که به سختی سعی در کاهش وزن دارید و متوجه شده اید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *