خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چگونه زبان بدن زنان را بخوانیم؟

چگونه زبان بدن زنان را بخوانیم؟

چگونه زبان بدن یک زن را درک کنیم؟ شما به عنوان یک مرد به این مهارت احتیاج خواهید داشت که با کمک آن می توانید طرف مقابل را بهتر بشناسید و یک قدم جلوتر باشید.

زبان بدن زنان & # 39:

زبان بدن زنان و زنان با زبان بدن مردان متفاوت نیست ، اما در زبان بدن زنان و زنان تفاوت های چشمگیری وجود دارد که هر دو جنس متوجه آن می شوند. در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

رفتارهای عاشقانه زنان & # 39:

زن و مرد رفتارهای کاملاً متفاوت عاشقانه را نشان می دهند. در ادامه سعی خواهیم کرد برخی از رفتارهایی که زنان انجام می دهند را مرور کنیم و آقایان سعی در تحریک این رفتارها دارند.

زنانی که سعی در تحریک مردان دارند بیشتر ابروها را بالا می برند و سرشان را پایین می آورند. زنان این تجربه را هنگامی که تجربه خوشحالی دارند انجام می دهند.
آنها به اطراف و اطراف مرد نگاه می کنند. این گزینه یکی دیگر از نگاههای جذاب خانمها برای جذب آقایان است.
یک نگاه یک طرفه بر روی شانه های برافراشته ، منحنی ها و گرد بودن چهره زن را برجسته می کند. این نشانگر استروژن و آسیب پذیری گردن است و فرمون را آزاد می کند. زنان وقتی می خواهند لاس بزنند این کار را می کنند.
احساس جنسی یک زن با لبهایش مشخص می شود. همچنین به جذب مردان کمک می کند. زنانی که رژلب روشن و براق دارند بهتر می توانند توجه مردان را به خود جلب کنند.
خانم ها هنگام رابطه جنسی موهای خود را ریخته و یا گردنشان را لمس می کنند زیرا باعث آزاد شدن هورمون های جنسی می شود ، گردن را بیشتر در معرض دید قرار می دهد و باعث می شود موهای سالم و براق بیشتر به چشم بیایند. .
خانم هایی که دارای چشم های بزرگ ، بینی های کوچک ، لب های کامل و گونه های برجسته هستند برای هر مرد جذاب است زیرا این صفات معمولاً با میزان استروژن زیاد همراه است. این بدان معنی است که زنان باروری بیشتری دارند. در مردان ، زنان عاشق پا ، سینه و بازو هستند. اکثریت قریب به اتفاق زنان مانند بدن پایین بدن را دوست دارند.
ادعای فروتن بودن:

زنان احتمالاً سعی در حفظ موقعیت خود دارند در حالی که مردان را تحریک نمی کنند. از دیدگاه زبان بدن ، این امر به طرق مختلف اتفاق می افتد. زنان برای نشان دادن آسیب پذیری خود از علائم فروتنی استفاده می کنند ، اما برای نشان دادن ادعای خود از روش های مختلفی استفاده می کنند.

زنان ابروهای خود را بالا می برند زیرا باعث می شود درمانده تر شوند. این هورمون ها را در مغز مرد آزاد می کند که با محافظت و دفاع از زنان در ارتباط است.
خم کردن مچ دست به طرز عجیبی نشان از تسلیم و فروتنی دارد و هم زنان و هم آقایان وقتی می خواهند کسی را جذب کنند از آن استفاده می کنند. به همین دلیل است که بیشتر زنان هنگام سیگار کشیدن سیگار را با مچ خمیده نگه می دارند.
هنگامی که یک زن سعی در ادعا دارد ، پاهای خود را گسترش می دهد و می ایستد. این ویژگی خودآگاه است و باعث می شود زن جذاب تر و با اعتماد به نفس به نظر برسد.

زن و دروغ گفتن:

همانطور که می دانید ، زن و مرد به روش های مختلف دروغ می گویند. آنها انگیزه های مختلفی برای فریب دیگران دارند:

مردان دروغ می گویند زیرا می خواهند قوی تر ، جذاب تر و موفق تر باشند. آنها هشت برابر بیشتر از دیگران نسبت به دیگران دروغ می گویند.
زنان به احتمال زیاد برای محافظت از احساسات دیگران یا ایجاد احساس بهتر نسبت به خودشان دروغ می گویند و بیشتر به دروغ می گویند.
علائم زبان و بدن زنان:

زنان در ارسال و دریافت سیگنالهای زبان بدن نسبت به مردان بهتر هستند و این سیگنالها را بهتر از مردان می فهمند.

محققان معتقدند که مردان اغلب اولین نگاه جذاب زنان را از دست می دهند و نمی توانند برای اولین بار این نوع نگاه عاشقانه را درک کنند. به طور متوسط ​​، زنان برای جلب توجه مردان باید سه بار از این گزها استفاده کنند.
در یک مطالعه دیگر ، از شرکت کنندگان خواسته شد که فیلمی ساکت را رمزگشایی کنند. زنان توانستند محتوای فیلم را بهتر از مردان حدس بزنند. 87٪ از زنان توانستند این موضوع را حدس بزنند ، اما 42٪ از مردان حق داشتند. نکته جالب این بود که مردان دارای مشاغل عاطفی مانند پرستاری و تدریس مانند زنان رفتار می کردند
زنان در خواندن زبان بدن بهتر عمل می کنند زیرا مغز آنها هنگام ارزیابی رفتار دیگران بهتر عمل می کند. MRI زنان نشان می دهد که آنها 14 تا 16 منطقه فعال دارند ، در حالی که مردان فقط 4 تا 6 منطقه فعال دارند.
همچنین بخوانید: چگونه می دانیم كه زن ما را دوست دارد؟
نکاتی در مورد آقایان و زنان:

اگر برخی از علائم زبان بدن زنان را در نظر بگیریم ، می توانیم به یک سری نکات در مورد زنان و مردان برسیم که برخی از آنها در زیر خلاصه می شود:

هنگامی که او می خواهد به او نزدیک شود ، مردان هرگز نباید از پشت زن نزدیک شوند ، زیرا این باعث می شود زن دفاعی باشد. بهتر است از زوایای مختلف به او نزدیک شوید و در همان زاویه مقابل او بایستید.
به یاد داشته باشید که شما به عنوان یک زن برای داشتن یک مرد نیازی به داشتن چهره ای کامل ندارید. مطالعات نشان می دهد که مردان جذب زنانی می شوند که رفتارهای عاشقانه بهتری نشان می دهند.
زبان بدن جذاب در مورد زنان:

برخی از زبان های بدن وجود دارد که می تواند مورد پسند مردم باشد. در اینجا برخی از رفتارهایی وجود دارد که در موقعیت های اجتماعی ، تجاری و عاشقانه جذاب به نظر می رسد:

لبخند
داشتن دهان باز
دستان خود را زیر سطح چانه خود نگه دارید
بازو را در آغوش بگیرید
دستان خود را از جیب خود دور نگه دارید
برای نشان دادن میل خود سر خود را تکان دهید
نگاه جذاب
خم شدن به دیگران
تقارن ظریف

معمولاً زنان نسبت به مردان از زبان بدن خود آگاه تر هستند و می توانند زبان بدن افراد دیگر را درک کنند.

همچنین ببینید

همه چیز در مورد موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که وجود یا عدم وجود غریبه ها را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *