خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » با انجام کارهای خانه کالری بسوزانید

با انجام کارهای خانه کالری بسوزانید

در مورد بهترین سوزاندن کالری در خانه اطلاعات کسب کنید.

موارد خریداری شده از پله ها را بالا ببرید

اگر در طبقه بالا در یک آپارتمان زندگی می کنید یا آشپزخانه شما در طبقه بالا است ، می توانید با حمل نیم ساعت مواد غذایی طبقه بالا 236 کالری بسوزانید. از آنجا که بلند کردن وسایل خریداری شده از پله ها ترکیبی از تمرین قدرت است و تمرین قدرت می تواند بسیار مؤثر باشد.

موارد را جابجا کنید

ممکن است در هنگام حرکت فرصتی برای رفتن به باشگاه نداشته باشید. با این حال ، با صرف نیم ساعت جابجایی مبلمان ، 182 کالری می سوزانید. نشستن روی دو پا هنگام بلند کردن تجهیزات سنگین ، کالری بیشتری می سوزاند و از آسیب دیدگی عضلات کمر جلوگیری می کند.

تمیز کردن کفها

برای پاکسازی کف از بازوها و زانوها به مدت نیم ساعت خم می شوید ، 102 کالری مصرف می کنید. عضلات شکم خود را فشار دهید تا یک تمرین بهتر انجام دهید. اگر از ابزار شستشوی زمین استفاده می کنید ، در طی نیم ساعت 90 کالری مصرف می کنید.

با جارو برقی تمیز کنید

30 دقیقه جاروبرقی 90 کالری مصرف می کند. فشار جاروبرقی عضلات دست را درگیر می کند ، اما سعی کنید به جلو حرکت کنید تا عضلات ران ها را درگیر کنید.

مراقبت از کودکان

با نیم ساعت مراقبت منظم از کودک مانند لباس پوشیدن ، استحمام ، تغذیه و البته در آغوش گرفتن کودک ، 72 کالری می سوزانید. با بیرون بردن بچه ها و بازی با آنها ، انرژی مصرفی خود را دو برابر خواهید کرد.

تمیز کردن پنجره ها

با تمیز کردن لیوان ها ، شما نه تنها آنها را درخشش می دهید ، بلکه به بازوهای خود نیز تمرین خوبی می دهید و 68 کالری انرژی مصرف می کنید. هرچه وسواس بیشتری داشته باشید ، بیشتر ورزش می کنید.

غذا را طبخ و آماده کنید

حتی در هنگام پخت و پز برای خانواده می توانید کالری بسوزانید. صرف نیم ساعت در آشپزخانه دقیقاً 54 کالری مصرف می کند.

همچنین ببینید

نوشیدنی زنجبیل برای کم آبی بدن

زنجبیل به دلیل خاصیت ترموژنیکی آن به سوزاندن چربی و از بین بردن سموم بدن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *