خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » زندان های مجلل تر از هتل های چند ستاره!

زندان های مجلل تر از هتل های چند ستاره!

مجله Essam به نقل از بهترین ها: "وقتی ما به زندان فکر می کنیم ، معمولاً به مکانی تاریک با راهروهای باریک و نگهبانان خشن و همچنین غذای کم و افتضاح فکر می کنیم." بیشتر زندانها در سراسر جهان از همه این خصوصیات برخوردار هستند و معمولاً مکانهایی در نظر گرفته می شوند که هیچ کس حاضر به گذراندن یک شب واحد نخواهد بود. اما همه زندانهای دنیا چنین نیستند.

در حقیقت ، برخی از زندان ها در نقاط مختلف جهان وجود دارند که به دلیل نظارت دولت و خدمات ، مکانی راحت و مجهز برای مجرمان خود فراهم می کنند. با ما درمورد مجله ایسام در رابطه با برخی از این زندانها که ممکن است به آنها علاقه مند شوید ، در ارتباط باشید!

1. زندان باستو در نروژ

این زندان در جزیره نروژی Bastu واقع شده است و حدود 100 زندانی دارد. این زندان بزرگ دارای امکاناتی همچون زمین تنیس ، زمین سوارکاری و زمین های ماهیگیری است. تمام اتاق های این زندان دارای میز ، یک تختخواب راحت و کتابخانه است و در این اتاق ها هیچ بار آهنی وجود ندارد. شما ممکن است فکر کنید که زندانیان این زندان ممکن است جرمی جزئی مرتکب شده باشند ، اما شما به شدت اشتباه می کنید.

همه زندانیان این زندان قاتلان سریالی و بزرگترین کلاهبردار در نروژ هستند که این زندان را به مکانی خاص تبدیل کرده است. در این زندان اقدامات امنیتی به حداقل ممکن رسیده و بیشتر زندانیان فراموش می کنند که در زندان هستند!

2. زندان ملی اسکاتلند

این زندان در جنوب اسکاتلند واقع شده است. این زندان به دلیل آموزش هایی که به زندانیان این زندان داده می شود به عنوان "زندان آموزشی" نیز شناخته می شود. همه 700 زندانی در زندان مجبورند حداقل 40 ساعت در هفته را صرف یادگیری مهارتی کنند که بتوانند پس از آزادی از زندان ، برای بهبود زندگی خود استفاده کنند.

طبق یک مطالعه ، تقریباً 95٪ افرادی که از زندان آزاد شده اند ، دیگر هرگز درگیر فعالیت غیرقانونی نخواهند شد و این نشان دهنده اثربخشی شیوه های مدیریت زندان و زندان است. تقریباً همه زندانیان این زندان در اسکاتلند این مکان را خانه خود می دانند و برخی از آنها حتی پس از پایان مجازات حتی حاضر به ترک آن نیستند!

3. زندان اوتاگو در نیوزلند

زندان همچنین از حداقل امنیت برای محافظت از زندانیان استفاده می کند ، و زندانیان بسیار خوشحال هستند. در این زندان ، هر زندانی یک اتاق خواب بزرگ دارد که بیشتر شبیه اتاق های یک هتل لوکس است.

در این زندان مهارت های مختلفی به زندانیان آموزش داده می شود و دولت از این زندان به عنوان نوعی کارخانه استفاده می کند! در این زندان مهارت های آشپزی ، مهندسی و تولید برخی محصولات دیگر به زندانیان آموزش داده می شود. جالب است بدانید که برخی از محصولات تولید شده در این زندان نیز به کشورهای اطراف نیوزلند صادر می شود. این یک موضوع بسیار مهیج است و دولت نیوزلند بیشترین استفاده را از آن می کند.

4- زندان لوبن در اتریش

یک زندان عجیب دیگر در اروپا ، زندان لوبن است. در این زندان افرادی وجود دارند که به دلیل جنایات غیر خشونت آمیز در حال محکومیت خود هستند. اتاق های زندان دارای تلویزیون ، میز مطالعه و بالکن شیشه ای هستند.

این زندان تقریباً کلیه امکانات ورزشی را برای زندانیان خود فراهم می کند و زندانیان می توانند ورزش هایی مانند فوتبال ، بسکتبال یا تنیس را انجام دهند. هیچ محدودیتی برای زندانیانی که از یکدیگر بازدید می کنند در این زندان وجود ندارد و زندانیان می توانند در هر زمان با یکدیگر ملاقات کنند.

5. زندان آرنجز در اسپانیا

بدون شک یکی از جذاب ترین زندانهای جهان است. در زندان آرنجز زندانیانی که فرزندان کوچک دارند می توانند چندین سال برای تحمل احکام خود یک مجموعه داشته باشند و والدین آنها & # 39؛ کودکان از نعمت های خانوادگی محروم می شوند. این زندان همچنین کلیه امکانات ممکن را برای زندانیان خود فراهم می کند. خانواده های این زندانیان می توانند هر زمان و بدون هیچ مشکلی از زندان خارج شوند و با محیط بیرون زندان ارتباط برقرار کنند. مجموعه های زندان دارای تختخواب ، امکانات و همه امکانات است.

6. زندان شامپلدان در سوئیس

این زندان به خاطر گذشته های شلوغ خود شناخته شده است ، اما به دلیل تغییراتی که دولت سوئیس ایجاد کرده است ، به یکی از لوکس ترین زندان های جهان تبدیل شده است. این زندان دارای اتاق های بزرگ و سه نفره است که دارای کلیه امکانات از جمله تختخواب ، حمام و تلویزیون است.

این زندان محیطی را فراهم می کند که در آن زندانیان کمترین ناراحتی از زندانی بودن را داشته باشند. این زندان بیشتر شبیه یک مدرسه توانبخشی است و به محکومین کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن به جامعه بازگردند.

7. زندان جویا در آلمان

این زندان که در شهر هامبورگ واقع شده است ، زندانیان زیادی دارد که باید حبس های طولانی را تحمل کنند. زندانیان این زندان دارای اتاقهای مجهز به تختخواب ، حمام ، میز مطالعه ، تلویزیون و کتابخانه هستند.

همچنین یک اتاق کنفرانس در زندان برای جلسات هم اندیشی بین زندانیان برگزار می شود و محکومین می توانند هر وقت خواستند جلساتی برگزار کنند و برای بهبود زندگی خود در این زندان پیشنهاداتی ارائه دهند. در این زندان ، بخش های مختلفی برای سرگرم کردن زندانیان وجود دارد. این زندان به دلیل شکل ساختمان و محیط های سرسبز نیز شناخته شده است.

8. زندان سولنتونا در سوئد

یکی دیگر از زندانهای لوکس در جهان ، زندان سولنتونا در سوئد است. در این هتل امکاناتی وجود دارد که حتی ممکن است در برخی از مجلل ترین هتل های جهان در دسترس نباشد. این زندان دارای بخش هایی از جمله سالن ورزشی ، کتابخانه ، آشپزخانه و سایر مناطق تفریحی است که زندانیان می توانند از آنها استفاده کنند.

اتاق های هر زندانی دارای تلویزیون ، یک تختخواب و همه امکانات است. این زندان محیطی امن و راحت را برای ساکنان خود فراهم کرده است. اگر می خواهید زندگی در این زندان را تجربه کنید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در سوئد مرتکب یک جنایت شوید!

9. زندان هالدن در نروژ

زندان هالدن به عنوان یکی از زیباترین زندانهای جهان شناخته می شود زیرا در فضای سبز زیادی قرار دارد. در این زندان ، زندانیان دارای اتاق های سرگرمی ، سالن های کنفرانس و سایر امکانات هستند. همچنین کلاسهای مختلفی برای آموزش مهارت های مختلف به زندانیان در زندان وجود دارد.

همچنین یک اتاق مخصوص بازی های ویدئویی و رایانه ای برای زندانیان وجود دارد و آنها می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی وقت خود را با هر یک از این سرگرمی ها بگذرانند. این کشور یکی از انسانی ترین زندان های جهان به حساب می آید. این زندان رویای هر جنایتکار در نروژ است!

10. زندان سیبو در فیلیپین

زندان سیبو ممکن است از امکانات و ویژگیهای زندانهای فوق برخوردار نباشد ، اما از نظر سرگرمی و اهمیتی که به زندانیان این زندان داده می شود ، از آن به عنوان یک زندان بی نظیر یاد می شود. در این زندان که به عنوان مرکز توانبخشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، زندانیان وقت خود را صرف رقص و موسیقی می کنند.

در زندان Sibo گروه های رقص زیادی وجود دارد که برخی از آنها در فیلیپین بسیار محبوب هستند. زندانیان می توانند با هر نوع موسیقی که می خواهند رقصند. بنابراین می توان گفت که این زندان ویژه ترین زندان جهان است.

11. زندان سان پدرو در بولیوی

نمی توان گفت سان پدرو بهترین زندان مجهز در جهان است ، اما به دلیل محدود بودن قوانین امنیتی و نزدیکی با محله های شلوغ ، این زندان می تواند بهشتی برای مجرمان محسوب شود! زندان آنقدر بزرگ است که به نظر می رسد مانند یک شهر کوچک است. در این زندان چندین مغازه و یک بازار شلوغ وجود دارد.

نکته جالب در مورد این زندان این است که زندانیان می توانند تا پایان مجازات خود در این بازار بزرگ کار کنند و حتی درآمد محدودی نیز داشته باشند. این زندان یکی از مکان های مهم بولیوی است و سالانه بسیاری از گردشگران از این زندان ویژه بازدید می کنند.

12. زندان باند پاندوک در اندونزی

این زندان در جاکارتا واقع شده است و یک زندان زنان و 39 ساله است و یکی از بهترین زندانهای جهان به حساب می آید. در این زندان کلاس های آموزشی متعددی برای زنان وجود دارد که از جمله آنها می توان به خیاطی ، مجسمه سازی ، آرایشگاه و موارد دیگر اشاره کرد.

این زندان همچنین به زندانیان می آموزد كه چگونه از شیوع ایدز جلوگیری كنند. زندانیان این زندان اغلب مرتکب جرایم مالیاتی یا اخلاقی می شوند که البته آنها زمان خوبی را در آن سپری می کنند.

منبع: scoopwhoop

همچنین ببینید

هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام می شود؟

شما ممکن است در فیلم ها هیپنوتیزم دیده باشید ، اما دقیقاً هیپنوتیزم چیست و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *