خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » اسطوره هایی که در قبر مشهور شدند

اسطوره هایی که در قبر مشهور شدند

ممکن است دردناک باشد که در زندگی خود تلاش کنید تا آثار ماندگار ایجاد کنید و به جایی نرسید ، اما پس از مرگ به دست شما می آید ، آثار را تحسین کنید و مجبور باشید از شهرت خود در دنیای دیگری لذت ببرید!

به گزارش آلاماتو ، به نقل از ایسنا؛ نویسندگان زیادی وجود داشتند که ، هنگام مرگ ، علی رغم ایجاد شاهکارهای هنری ، آنطور که باید شناخته نمی شدند ، و سرانجام طعم شهرت را در گور چشیدند. شاید قدیمی ترین این نویسنده ها افلاطون باشد که هم اکنون شهرت جهانی دارد ، اما در طول عمر خود فقط در محیط محدودی که در اطراف خود قرار داشت همانطور که باید شناخته می شد.

افلاطون

بسیاری افلاطون را بزرگترین فیلسوف تاریخ می دانند. مهمترین کتاب به جا مانده از وی رساله جمهوری است که در آن برخی افلاطون معتقدند که وی در واقع افکار و عقاید خود را از سقراط بیان کرده است. عید کتاب دیگری از افلاطون و رساله عشق است. رساله داستانی را بیان می کند که در میهمانی در آتن برگزار می شود که سقراط نیز در آن حضور دارد. افلاطون در دو اثر مهم خود ، جمهوری و ضیافت ، به دو اصل مهم منطق و احساسات می پردازد.

فرانتس کافکا

فرانتس کافکا ، یکی از بزرگترین نویسندگان و تأثیرگذارترین چهره های ادبیات غربی ، یکی از نویسندگانی بود که شاید تا به امروز نشناخته ایم.

وی در طول زندگی شخصیت خوبی نبود و در حالی که در طول عمر خود چندین کتاب نوشت و منتشر کرد ، بسیاری از نسخه های خطی وی منتشر نشده است.

کافکا از دوستش خواسته بود که پس از مرگ تمام دستنوشته های خود را بسوزاند ، اما دوستش از خواست او پیروی نکرد و امروز به بسیاری از شاهکارهای وی در کافکاسکه دسترسی داریم. معروف ترین آثار کافکا & # 39؛ شامل داستان کوتاه "دگرگونی" ، رمان "محاکمه" و رمان ناتمام "کاخ" است.

جان کندی تول

قبل از خودکشی ، جان اف کندی تول ، نویسنده مشهور آمریکایی ، سالها در تلاش برای فروش نسخه خطی اتحادیه احمقها بود.

یازده سال بعد از مرگ نویسنده و مادر ، مادر و یکی از دوستانش به انتشار این کتاب کمک کردند و ناگهان همه فهمیدند این شاهکار چیست و در سال 1981 این رمان سرانجام برای نویسنده فقید خود جایزه معتبر پولیتزر گرفت. این رمان یکی از برجسته ترین آثار داستانی در ادبیات آمریکایی قرن بیستم به حساب می آید.

امیلی دیکینسون

امیلی دیکینسون ، شاعر مشهور آمریکایی ، فردی بود که در طول زندگی جان خود را از دست داد زیرا اتاق خود را ترک نمی کند.

در طول عمر وی ، تنها کمتر از 10 از 1800 شعر او منتشر شد ، و پس از درگذشت خانواده اش ، آنها دریافتند که او چه شاعر پرکار است. نخستین مجموعه اشعار وی چهار سال پس از مرگ وی منتشر شد و تا سال 1955 ، هنگامی که امیلی دیکینسون و اشعار شماره 39 توسط توماس جانسون چاپ شده بود ، مجموعه کاملی از اشعار وی منتشر نشده بود.

منتقدان ادبی معاصر ، دیکینسون را از نظر جایگاه خود در شعرهای آمریکایی ، همان روبرت فراست و والت ویتمن می دانند.

سیلویا پلوت

سیلویا پلوت ، شاعر و داستان نویس آمریکایی ، در طول زندگی اش چندان شناخته شده نبود ، اما شهرت نویسنده فقید با عمر وی قابل مقایسه نیست.

وی نوشتن شعر را از هشت سالگی شروع کرد و در طول عمر خود اشعار بسیاری نوشت که بعداً در شش مجموعه شعر منتشر شد. او که از افسردگی شدید رنج می برد ، اندکی پس از انتشار رمان "حباب شیشه ای" – تنها رمانی که توجه او را به خود جلب کرد – با گاز خودکشی کرد.

شهرت وی پس از مرگ وی رشد کرد و 20 سال پس از مرگ وی ، مجموعه اشعار وی توسط همسرش منتشر شد که برنده جایزه پولیتزر برای ادبیات شد.

استیگ لارسن

تأثیرگذارترین نمونه معاصر نویسنده ای که پس از مرگ وی مشهور شد ، استیگ لارسن است. وی در طول زندگی روزنامه نگار موفقی بود و کمتر کسی می دانست که چگونه داستان بنویسد ، اما پس از تحمل سکته قلبی و درگذشت در سال 2004 ، او مجموعه ای از سه رمان را که توسط او نوشته شده بود ، رونمایی کرد ، که اکنون با عنوان "هزاره هزاره" شناخته می شود.

اگر او در سال 2008 زنده بود ، او پرفروش ترین نویسنده جهان بود. آخرین کتاب او ، "دختری که لگد زنبور عسل را لگد کرد" ، پرفروش ترین کتاب در ایالات متحده در سال 2010 شد. "یک دختر خال کوبی اژدها" بر اساس یک فیلم ، و "دختری که با آتش بازی کرد" هستند. دو رمان دیگر در سه گانه "استیگ لارسن".

ادگار آلن پو

ادگار آلن پو علاوه بر نوشتن داستان های قانع کننده خود ، به خاطر زندگی و مرگ در فقر شناخته شده است. وی در طول زندگی خود داستانهای زیادی را منتشر کرد ، اما ظاهراً هیچ کس توجه زیادی به کتابهای وی نکرد تا اینکه جسد وی در خیابان در خیابان بالتیمور پیدا شد.

او یکی از پیشگامان داستان نویسی داستان کوتاه آمریکایی و استاد تعلیق داستان است. وی بنیانگذار داستانهای کارآگاه و یکی از چهره های پیشرو در ژانر علمی تخیلی به حساب می آید.

اگرچه پو بیشتر به خاطر داستان ها و اشعار خود شناخته شده است ، اما رمان او داستان "آرتور گوردون پیام" ، اهل بستان نانوتاکت ، یکی از مهمترین آثار ادبیات آمریکاست که در سال 1838 نوشت.

همچنین ببینید

آیا زندگی ابدی برای انسان امکان پذیر است؟

میل به جاودانگی زندگی همیشه در میان مردم دیده می شود. در مصر باستان ، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *