خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » شخصیت از انگشتان پا

شخصیت از انگشتان پا

انگشتان دست دوم شما از انگشتان پا بلندتر است ، یا انگشتان پا شما مخروط هستند؟ شکل پاهای شما ممکن است نوع شخصیت شما را نشان دهد ، بنابراین ما باید تحقیقات بیشتری در این زمینه انجام دهیم.

ظاهراً پا می تواند چیزهای زیادی راجع به شما بگوید ، برای مثال شکل کف پا می تواند شخصیت و ویژگی های اصلی شخصیت شما را نمایان کند.

ما در این مورد شک داشتیم ، بنابراین تصمیم گرفتیم که باید تجزیه و تحلیل کنیم که شکل و اندازه پاهای ما در مورد خصوصیات شخصیتی ما چیست و سپس به نتایج جالبی رسیدیم. مطالعه آنها بدون شایستگی نیست ، بنابراین ما هریک از آنها را در زیر شرح خواهیم داد.

چهار پایه اساسی برای پاها وجود دارد که به نظر می رسد ویژگی های شخصیتی ما را تعریف می کند

نوع اول – شکل مشترک پا

این شکل پا که با نام "شکل پا رومی" نیز شناخته می شود ، نمایانگر شخصیتی با شکل بدنه متعادل و متناسب است. افرادی که چنین پاهایی دارند اغلب دوستانه و معاشرت دارند. چنین افرادی همیشه آماده یادگیری چیزهای جدید هستند و دوست دارند تجربیات جدید کسب کنند.

ظاهراً این یکی از ویژگی های بارز مسافران و جهانگردان است که دوست دارند فرهنگ های جدیدی را کشف کنند. این بدان معنی است که بیشتر مردم در سراسر جهان دارای پاهای با چنین فرم هستند.

شکل کف پا

این شکل پا که به "پای آتش" یا "پای یونانی" نیز معروف است از ویژگی برجسته ای برخوردار است و آن اینست که انگشت دوم پا نسبت به بقیه انگشتان پا کشسان تر است.

این شکل پا نمایانگر شخصیت یک فرد فعال ، ورزشکار و خلاق است و همیشه ایده های جدید و ناب دارد که با به اشتراک گذاشتن آنها با افراد دیگر ، می تواند افراد اطراف خود را ترغیب و انگیزه دهد.

با این حال ، افراد با چنین پاهایی می توانند به سرعت تحریک شوند ، که بعضی اوقات می تواند منجر به استرس بیش از حد و اختلال عصبی شود.

پاهای مستطیلی

این شکل از پا به پا اشاره دارد که در آن ، تمام انگشتان پا ، از جمله اولین یا بزرگترین انگشت پا ، طول آن برابر با انگشتان دیگر است و در نتیجه شکل مستطیلی شکل ایجاد می کند.

از چنین پاهایی غالباً به عنوان فرم پا روستایی یاد می شود و ظاهراً افراد با چنین پاهایی در تصمیم گیری متفکر و کوشا هستند.

این افراد همیشه جوانب مثبت و منفی را وزن می کنند ، به این معنی که آنها معمولاً بسیار عملی و قابل اعتماد هستند. بنابراین قطعاً می توانید به افرادی با پای مربع اعتماد کنید.

علائم پاهای کشیده چیست؟

این فرم پا باریک و باریک دارای انگشتان دست است که به نظر می رسد با هم مخلوط شده اند و انگشتان پا بزرگ مانند مخروطی با نوک تیز آن به سمت بالا قرار دارد.

به نظر می رسد این پا متعلق به افراد مرموز است که معمولاً اسرار خود را در اعماق وجود خود پنهان می کنند. با این حال ، شکل پاها نشان می دهد که صاحبان آنها & # 39؛ خلقیات اغلب به سرعت تغییر می کند و کاملاً بی قرار می شود.

اما قطعاً شکل پاها همه چیز راجع به شخصیت ما فاش نمی کند ، اما سایر ویژگی ها نیز دارای اهمیت هستند.

به عنوان مثال ، افراد دارای پاهای کوچکتر زندگی را دوست دارند و دوست دارند خیلی سخت کار کنند ، در حالی که افراد دارای پاهای بزرگتر کسانی هستند که بیشترین آرزوی موفقیت و شجاعت را دارند. و آنها جسورتر هستند.

انگشتان کج نشانه تسلیم شدن هستند و انگشتان بلند نشانگر جاه طلبی شخص هستند و داشتن انگشت شصت بزرگ فوق العاده منطق زیادی را نشان می دهد.

همچنین ببینید

اسطوره هایی که در قبر مشهور شدند

ممکن است دردناک باشد که در زندگی خود تلاش کنید تا آثار ماندگار ایجاد کنید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *