خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » چرا کاهش وزن بدون ورزش آسان تر و موثرتر است؟

چرا کاهش وزن بدون ورزش آسان تر و موثرتر است؟

شما ممکن است تصمیم به کاهش وزن یا از دست دادن وزن بگیرید. در این حالت ، حتما یکی از دو راه را انتخاب کنید: یا تصمیم بگیرید ورزش جدی کنید یا به رژیم بروید. شاید شما هر دو را انجام داده باشید. در این مقاله ، با دلایل علمی استخراج شده از حدود 60 مطالعه معتبر ، به شما نشان می دهیم چرا ورزش بهترین راه خلاص شدن از چربی اضافی و رسیدن به وزن مورد نظر شما نیست. بنابراین اگر می توانید از این طریق به نتیجه برسید ، بدانید که تنها نیستید و در ادامه این مقاله دلیل آن را می خوانید ، و همچنین در پایان ببینید که بهترین راه کاهش وزن بدون ورزش و همچنین سریع چیست کاهش وزن بدون ورزش

چگونه بدون ورزش وزن کم کنیم؟

ما همیشه درباره ورزش کردن ایده ی کاملی داریم: هرچه بیشتر ورزش کنیم ، بیشتر می توانیم غذا بخوریم و در عین حال وزن کم کنیم! این اعتقادی است که در طول زندگی ما توسط مربیان بدن سازی ، افراد مشهور ، تولید کنندگان مواد غذایی و آشامیدنی مانند کوکا کولا و پپسی و حتی متخصصان و پزشکان عمومی بهداشت در ذهن ما القا شده است. عضویت در باشگاه ، تجهیزات بدنسازی ، نوشیدنی های ورزشی و فیلم های آموزشی بی شماری برای افزایش فروش وعده های مشابه را می دهد.

یک مشکل بزرگ با این ایده وجود دارد: نه تنها این ایده کاملاً اشتباه است ، بلکه تمام تلاش ما برای مبارزه با چاقی را نیز گمراه می کند!

برای یافتن دلایل محکم ، بیش از 60 مطالعه در مورد ورزش و کاهش وزن مطالعه کردم. علاوه بر این ، من با نه نفر از برجسته ترین محققان در زمینه تغذیه ، ورزش و افزایش وزن صحبت کردم. در اینجا می خواهم ابتدا خلاصه ای از آنچه آموخته ام را برای شما بیان کنم و سپس هرکدام را با جزئیات توضیح دهم.

چیزهایی که می دانیم:

برخلاف تصور بسیاری از افراد ، ورزش به کاهش وزن کمک نمی کند. ما فقط می توانیم 10 تا 30 درصد از 100 درصد انرژی مورد نیاز بدن را از طریق فعالیت بدنی مصرف کنیم.

چیزهایی که ما نمی دانیم:

فعالیت بدنی باعث ایجاد یک سری تغییرات آبشارگرانه می شود که می تواند بر میزان غذایی که می خورید ، میزان کالری مصرفی شما تأثیر بگذارد و بنابراین به طور طبیعی بر وزن شما تأثیر می گذارد. دلیل تفاوت این اثرات در افراد مختلف مشخص نیست.

این برای شما معنی دارد:

نباید انتظار داشته باشید فقط با خسته شدن از فعالیت های بدنی ، وزن زیادی را از دست دهید. اگرچه ورزش تأثیر زیادی بر سلامت کلی بدن شما دارد ، اما مقدار و نوع غذایی که می خورید در نهایت اندازه خط کمر شما را تعیین می کند!

این به معنای سیاست تغذیه است:

ما مشکل اضافه وزن داریم. اما نباید در این مورد عدم ورزش و مصرف کالری اضافی را مقصر دانست. سیاستهای بهداشت جمعی باید اولویت مبارزه با مصرف ضعیف مواد غذایی و بهبود عادتهای غذایی را داشته باشند.

1. سرنخ تکاملی در مورد چگونگی سوزاندن کالری بدن

هنگامی که هرمان پونتزر ، یک انسان شناس در کالج هانتر ، از نیویورک به تانزانیا سفر کرد تا یکی از آخرین قبایل درنده باقی مانده روی زمین را کشف کند ، انتظار داشت که آنها مانند ماشین های سوزاننده کالری باشند.

قبیله هذا برخلاف بسیاری از ساکنان شهر که هر روز بیشتر و بیشتر از ساعت بیداری خود را در یک حالت نشسته می گذرانند همیشه فعال بوده است. مردان معمولاً برای جستجوی عسل طبیعی به شکار می روند ، حیوانات را تعقیب می کنند و به درختان می روند. زنان گیاهان را جستجو می کنند ، قارچ های خوراکی موجود در زمین را جستجو می کنند و در بوته ها به دنبال تمشک می گردند. پونتزر درباره قبیله گفت: "آنها حداكثر فعالیت بدنی ممكن را در هر جمعیتی دارند كه تاكنون مورد بررسی قرار گرفته اند."

با مطالعه شیوه زندگی قبیله هادزا ، پونزر انتظار داشت كه شواهد و مداركی را برای حمایت از تئوری متعارف مبنی بر چرایی چاقی به یك مشكل اساسی و گسترده در سراسر جهان ارائه دهد. بسیاری بر این باورند که دلیل افزایش میانگین وزن ما در 50 سال گذشته چنان افزایش یافته است که فعالیت ما نسبت به اجداد ما بسیار کمتر شده است.

پونتزر انتظار داشت که مردم قبیله حدزا به طور متوسط ​​کالری بیشتری نسبت به ساکنان شهری امروزی بسوزانند ، و این مطمئناً نشانه ای بود که نشان می داد بدن ما به سمت تنبلی و عدم تحرک پیش می رود.

در طی چندین سفر به ساوانا بین سالهای 2009 و 2010 ، پونتزر و همكارانش لندرور خود را با چادر ، رایانه ، پانل های خورشیدی ، ازت مایع برای یخ زدن نمونه ادرار و دستگاه تنفس پر كردند. آنها در مناطق خشک و گسترده ، نمونه های آزمایشی خود را از خانواده های هادزا انتخاب کردند. آنها به مدت 11 روز با استفاده از تکنیکی به نام آب مارک شده داابلی ، حرکات و مصرف انرژی 13 مرد و 17 زن در سنین 18 تا 75 سال را تحت نظر داشتند که بهترین روش شناخته شده برای اندازه گیری دی اکسید کربن از سوخت و ساز بدن است.

وقتی اعداد مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند ، نتیجه حیرت آور بود. Pontzer نتایج را در سال 2012 در مجله PLoS One منتشر کرد. وی گفت: "وقتی فهمیدیم که مصرف انرژی در قبیله هادزا بالاتر از شهروندان اروپایی و آمریکایی نیست ، واقعاً متعجب شدیم." شکارچیان سرگردان ، در حالی که از نظر جسمی فعال هستند ، در واقع به طور متوسط ​​در طی روز کالری به اندازه اروپایی ها و آمریکایی ها سوزاندند. تجزیه و تحلیل حتی پس از ثابت شدن اندازه بدن ، نتایج مشابهی را نشان داد.

آزمایش های پونتزر و کاملاً جزئی و ناقص بودند و فقط 30 نمونه از یک جامعه کوچک را مطالعه کردند. اما این تحقیق یک سوال وسوسه انگیز را ایجاد می کند: چگونه این افراد که به شکار می روند و آنقدر مشغول جستجوی غذا هستند ، به اندازه یک شهروند تنبل ، انرژی مصرف می کنند؟ پونتزر که در حال سنجش یافته های خود بود ، سعی کرد توضیحی برای این یافته ها ارائه دهد.

ابتدا دانشمندان نشان داده اند که هزینه انرژی یا مقدار کالری سوزانده شده در طول روز ، علاوه بر فعالیت بدنی ، شامل هزاران کارکرد است که باید برای زنده ماندن در بدن ما انجام شود (محققان مدتهاست که می دانند ، اما مقداری از آنها از آنها نقش آن در مسئله جهانی چاقی را درک کردند).

علاوه بر این ، به نظر می رسد دریافت کالری در انسان از ویژگی هایی است که به مرور زمان تکامل یافته و ارتباط چندانی با سبک زندگی ندارد. پونتزر فکر می کرد که شاید دلیل مصرف اعضای قبیله هادزا به اندازه ساکنان شهری به اندازه مصرف انرژی این باشد که بدن آنها در برخی مناطق دیگر انرژی خود را حفظ می کند. یا ممکن است وقتی که دیگر شکار نکنید تا تمام فعالیت های بدنی شدید خود را جبران کنند ، باعث کاهش استراحت های بیشتری می شوند و در نتیجه باعث کاهش مصرف انرژی کل آنها می شوند.

از آنجا که متغیر "کالری خروجی" را نمی توان به طور دقیق تعیین کرد ، چگونه می توان تفاوت وزن بین افراد هودزا و ساکنان شهری را توضیح داد؟

پونتزر گفت: "مردم این قبیله به اندازه شهروندان انرژی مصرف می کنند ، اما به اندازه چربی آنها چربی نیست." "آنها زیاد غذا نمی خورند ، بنابراین چاق نمی شوند."

این نتیجه گیری کلی بخشی از شواهد و مدارکی است که پدیده ای را که سالهاست محققان در آن مطالعه می کنند توضیح می دهد: خلاص شدن از این وزن اضافی هنگام اضافه وزن ، بسیار دشوار است.

2. ورزش برای سلامتی شما بسیار مناسب است

بگذارید توضیح دهید که چرا ورزش به شما در کاهش وزن کمک نمی کند: مهم نیست که چه اندازه ورزش بر اندازه کمر شما تأثیر می گذارد ، یک چیز مسلم است: ورزش برای بدن و ذهن شما مفید است.

کوکران شبکه ای از متخصصان و فعالان حوزه بهداشت است. این سازمان تعدادی از مطالعات را مورد بررسی قرار داد و دریافت که ورزش باعث کاهش چشمگیر وزن نمی شود ، اما در بین تست شده ها ، افرادی که ورزش می کردند (حتی بدون تغییر عادات غذایی) طیف وسیعی از علائم سلامتی را نشان دادند. به عنوان مثال ، فشار خون و میزان تری گلیسیرید آنها کاهش یافته است. ورزش همچنین خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و حمله قلبی و سکته مغزی را کاهش می دهد.

مطالعات دیگر نشان داده اند افرادی که ورزش می کنند احتمال ابتلا به زوال عقل یا آلزایمر و بیماری # 39 را ندارند. آنها همچنین در تست های هشدار عملکرد بهتری دارند و اینها فقط برخی از فواید سلامتی ورزش است.

اگر وزن خود را از دست داده اید ، ورزش به همراه کالری دریافتی می تواند به شما در حفظ وزن مورد نظر کمک کند. خلاصه اینکه ، ورزش کردن مانند معجون جادویی است که تأثیرات شگفت انگیزی در سلامتی دارد.

3. ورزش به تنهایی تقریباً هیچ کاری برای کم کردن وزن شما ندارد

فواید ورزش واقعی است. داستانهای زیادی از افرادی منتشر شده است که با دویدن روی تردمیل وزن خود را از دست داده اند. اما شواهد برای حقیقت علمی داستانی متفاوت را بیان می کند که به همان اندازه جالب نیست.

یک مطالعه در سال 2001 با بررسی تأثیر مطالعات مختلف در مورد تأثیر ورزش بر کاهش وزن ، نشان داد که شرکت کنندگان در این مطالعه پس از 20 هفته نسبت به زمان پیش بینی وزن کمتری داشته و در تحقیقات طولانی مدت میزان انرژی مصرف شده در ورزش را با کاهش وزن ارتباطی مشاهده نشد.

برای بررسی بیشتر تأثیر ورزش بر کاهش وزن ، محققان انواع افراد چاق را مورد بررسی قرار دادند. بیشتر افراد در این آزمایشات تنها مقدار کمی وزن از دست داده اند ، حتی اگر رژیم غذایی آنها پایدار تلقی شود.

سایر مطالعات و نتایج حاصل از آزمایشهای مختلف منجر به نتایج ناامید کننده مشابه در مورد تأثیر ورزش بر کاهش وزن شده است. دیوید آلیسون ، محقق چاقی در دانشگاه آلاباما ، این تحقیق را به شرح زیر خلاصه می کند:

افزایش فعالیت بدنی تأثیر بسیار کمی در کاهش وزن دارد ، در حقیقت تأثیر کمتری روی آنچه روی خود می گذارید دارد.

ما مدت طولانی است که با "کالری ورودی" و "کالری خروجی" کاهش وزن را در نظر گرفته ایم. در یک مطالعه مشهور در سال 1958 ، ماکس ویشنوفسکی نظریه ای را توسعه داد که بسیاری از موسسات هنوز هم برای محاسبه کاهش وزن از آن استفاده می کنند. هر 450 گرم چربی در بدن انسان 3500 کالری تولید می کند. بنابراین از دست دادن 500 کالری در روز ، چه از طریق رژیم غذایی یا ورزش به مدت یک هفته ، به شما در کاهش وزن 450 گرم کمک خواهد کرد. به همین ترتیب ، به دست آوردن 500 کالری در روز به شما در افزایش وزن کمک می کند.

امروزه دانشمندان این دیدگاه را بسیار ساده می بینند. امروزه آنها نسبت انرژی موجود در بدن انسان را یک سیستم پویا و سازگار می دانند. وقتی یکی از مؤلفه های این سیستم را تغییر می دهید (مقدار کالری دریافتی را برای کاهش وزن یا کار بیشتر از حد معمول کاهش دهید) ، یک سری تغییرات آبشار ایجاد می کنید که بر میزان کالری مصرفی و سپس وزن شما تأثیر می گذارد. تاثیر می گذارد.

4- ورزش فقط بخش کمی از کالری روزانه شما را می سوزاند

واقعیت این است که مردم به هیچ وجه علاقه ای به ورزش ندارند این است که حتی اگر شما به ورزش بپردازید ، کالری اضافی که می سوزانید فقط بخش بسیار کمی از کل انرژی روزانه مصرف شما هستند. الکسکسی کراویتز ، یک متخصص مغز و اعصاب و محقق چاقی در انستیتوی ملی بهداشت می گوید:

"بسته به میزان فعالیت آنها ، تمرین فقط می تواند 10 تا 30 درصد از کل هزینه انرژی فرد را به خود اختصاص دهد."

كراویتز سه مؤلفه اصلی برای مصرف انرژی را معرفی می كند: در هنگام استراحت بدن انرژی خود را در عملیات سوخت رسانی اساسی صرف كنید. انرژی لازم برای هضم و تجزیه مواد غذایی 3. انرژی ای که برای فعالیت بدنی صرف می شود.

ما تقریباً هیچ کنترلی بر روی انرژی صرف شده برای انجام بیشترین فعالیت های مربوط به سوخت نداریم. کراویتز می گوید: "برای اکثر افراد ، انرژی مصرفی در کارهای سوخت و ساز بدن 60 تا 80 درصد از کل انرژی مصرفی بدن است." 10٪ انرژی صرف هضم می شود. بنابراین تنها 10 تا 30 درصد از فعالیت های بدنی باقی مانده است ، که ورزش تنها زیر مجموعه است.

کراویتز می گوید: "اگرچه این بهتر از هیچ چیز نیست ، اما با مقدار انرژی حاصل از غذا (که 100٪ انرژی وارد بدن است) قابل مقایسه نیست." به همین دلیل ورزش تأثیر معنی داری اما بسیار اندک در تغییر وزن دارد. "

5- خوردن کالری از طریق ورزش کار سختی است

کوین هال ، یک ریاضیدان و محقق در زمینه چاقی ، از ابزارهای برنامه نویسی بدن سازی که توسط انستیتوی ملی بهداشت تهیه شده است برای کاهش وزن به صورت واقع بینانه تر از روش قدیمی 3500 کالری استفاده می کند ، الگویی که نشان می دهد پیروی از یک ورزش منظم نمی تواند باعث برجسته شود. تغییر وزن

به فرض یک مرد 90 پوندی که به مدت 60 دقیقه چهار روز با سرعت متوسط ​​دوید ، در حالی که کالری خود را ثابت نگه می دارد. او در طی 30 روز تنها 2 کیلو و 250 گرم از دست می دهد. هال می افزاید: اگر فرد تصمیم بگیرد کالری دریافتی خود را افزایش داده یا استراحت بیشتری برای جبران خستگی بعد از ورزش کند ، این مقدار کاهش می یابد.

بنابراین اگر کسی که اضافه وزن دارد یا چاق است می خواهد از طریق ورزش وزن زیادی از دست بدهد ، زمان ، اراده و تلاش زیادی را می طلبد.

6. ورزش می تواند بر روشهای دیگری که به آنها فکر نمی کنید ، بر کاهش وزن تأثیر منفی بگذارد

اینکه چقدر کار می کنیم مربوط به میزان غذا خوردن است. هال می گوید: "من هرکسی که کالری ورودی و خارج از کشور را مستقل تلقی کند ، فکر نمی کنم." و ورزش در واقع ما را گرسنه می کند ، بعضی اوقات آنقدر گرسنه که بیش از کالری که از طریق ورزش از دست می دهیم می خوریم!

یک مطالعه در سال 2009 نشان داد که بیشتر افراد بعد از ورزش کالری مصرفی خود را افزایش می دهند. اکنون یا به این دلیل که فکر می کنند کالری زیادی مصرف می کنند ، یا به دلیل اینکه گرسنه می شوند ، دوباره گرسنه می شوند. یک مطالعه علمی دیگر در مورد تعداد زیادی از مطالعات در سال 2012 نشان داد که افراد غالباً انرژی لازم را برای ورزش در مقایسه با آنچه در واقع هستند ، می دانند و هنگام ورزش بیشتر می خورند.

هال می گوید:

شما زمان زیادی را صرف این دستگاه می کنید و فقط غذا خوردن به مدت پنج دقیقه می تواند همه دردسرها را از بین ببرد.

فقط یک تکه پیتزا ، یک قهوه موکا یا یک بستنی قیف کافی است تا یک ساعت تلف شود. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد برخی از افراد بعد از ورزش کند می شوند و انرژی کمتری را در فعالیت های خارج از باشگاه مصرف می کنند. این افراد ممکن است برای استراحت دراز بکشند ، به دلیل خستگی کمتر کار کنند یا به جای پله از آسانسور استفاده کنند.

به این تغییرات "رفتارهای جبرانی" گفته می شود. رفتارهای جبرانی رفتارهایی هستند که به طور ناخودآگاه کالری مصرفی بعد از ورزش را خنثی می کنند.

7. ورزش با ایجاد تغییرات فیزیولوژیکی می تواند در مصرف انرژی صرفه جویی کند

جالب ترین نظریه ها در مورد اینکه چرا ورزش نمی تواند یک روش مناسب برای کاهش وزن باشد ، در مورد چگونگی تنظیم انرژی پس از ورزش صحبت می کنیم. محققان پدیده ای به نام "جبران سوخت و ساز بدن" را کشف کرده اند.

لارا دوگاس ، روانشناس ورزشی در دانشگاه لوئیزویل شیکاگو می گوید: "ما معتقدیم هرچه فشار بیشتری به بدن وارد شود ، تغییرات فیزیولوژیکی در بدن شما بیشتر می شود." "این تغییرات مکانیسم های جبرانی هستند که شدت تمرینی را که بر بدن خود تحمیل می کنید تغییر می دهند." به عبارت دیگر ، بدن ما ممکن است به طور فعال در برابر تلاشهای ما برای کاهش وزن مقاومت کند. این تأثیر به اثبات رسیده و شواهد علمی کافی برای آن وجود دارد ، اگرچه ممکن است برای همه یکسان نباشد.

در یک مطالعه بسیار جالب که در ژورنال تحقیقات چاقی منتشر شده است ، محققان از هفت دوقلو یکسان که خیلی فعال نبودند سوار دوچرخه ثابت به مدت دو ساعت در روز و به مدت 93 روز سؤال کردند. این دوقلوها 24 ساعت شبانه روز در آزمایشگاه تحقیق قرار گرفتند و متخصصان تغذیه میزان کالری روزانه خود را برای اطمینان از ثابت بودن کالری دریافتی خود در نظر گرفتند.

اگرچه این دوقلوها کاملاً بی تحرک بودند ، اما پس از ورزش تقریباً دو ساعت در روز به طور متوسط ​​تنها حدود 5 کیلوگرم وزن از دست دادند. کاهش وزن بین آنها بین یک کیلوگرم تا حدود هشت کیلوگرم بود. و تقریباً تمام این کاهش وزن ناشی از کاهش چربی بود. علاوه بر این ، آنها در طول آزمایش 22 درصد کالری کمتری از محققان قبل از شروع آزمایش مصرف کرده اند.

محققان این پدیده را با گفتن اینكه سازوكارهای اصلی سوختن آنها كاهش یافته است یا در طی روز انرژی كمتری مصرف كرده اند (به استثنای دو ساعت كه ورزش می كنند) توجیه كردند.

دوگاس از این پدیده به عنوان "بخشی از مکانیسم بقا" یاد می کند. بدن ما ممکن است انرژی بیشتری را در تلاش برای نگهداری چربی ها برای نیازهای آینده ذخیره کند. دانشمندان هنوز علت این پدیده را کشف نکرده اند و نمی دانند این اثر تا چه مدت در بدن افراد باقی خواهد ماند.

دیوید الیسون ، محقق چاقی در دانشگاه آلاباما گفت: "ما با اطمینان می دانیم که سازگاری های متابولیک تحت شرایط خاصی اتفاق می افتد." ما همچنین مطمئن هستیم که رفتارهای جبرانی در شرایط خاص بدن اتفاق می افتد. "اما ما نمی دانیم که چه میزان غرامت پرداخت می شود ، تحت چه شرایطی و برای چه کسانی."

8- ممکن است سقف مصرف انرژی وجود داشته باشد

فرضیه دیگر در مورد دشواری کاهش وزن از طریق ورزش این است که ثابت می شود مصرف انرژی به اندازه مصرف خود زیاد است. در مقاله دیگری در سال 2016 در ژورنال Current Biology ، پونتزر درباره شواهدی که وی و همکارانش یافته اند ، اثبات می کند که حد اکثر در مصرف انرژی وجود دارد.

آنها 332 بزرگسال را از یک منطقه جغرافیایی گسترده ، از جمله غنا ، آفریقای جنوبی ، مجمع الجزایر سیشل ، جامائیکا و ایالات متحده انتخاب کردند. آنها 8 روز فعالیت این افراد را تحت نظر داشتند و از فعالیت بدنی و مصرف انرژی با استفاده از شتاب سنج اطلاعاتی به دست آوردند. بر اساس این اطلاعات ، آنها افراد را به سه دسته تقسیم کردند: افراد بی تحرک ، افراد میانسال (افرادی که هفته ای دو تا سه بار ورزش می کردند) و افراد بسیار فعال (که تقریباً هر روز ورزش می کردند). نکته مهم در این آزمایش این است که فعالیت این افراد طبق عادت روزانه آنها اندازه گیری می شود و مجبور به انجام فعالیت معینی نمی شوند.

در این مطالعه ، فقط 7 تا 9 درصد کل کالری سوزاندن صرف فعالیت بدنی شده است. با استفاده از این منابع ، می توانید با استفاده از منابع طبیعی ، محدودیتهای لازم را داشته باشید ، اما با توجه به توصیه شما ، که می توانید نظر خود را به شما نشان دهد ، می توانید با استفاده از نقاشی های دیگر ، بتوانید با استفاده از این قانون ، بتوانید آن را تغییر دهید.

در پایان این مطالعه ، محققان نتیجه را با استفاده از جمع کردی کرد:

بعد از این که می توانید بدن خود را محافظت کنید (ترکیب بدن) و با استفاده از آن می توانید تعداد بیشتری از آن ها را انجام دهید ، با این کار بتوانید با استفاده از خدمات درمانی و با استفاده از خدمات درمانی ، از این طریق بتوانید با استفاده از آن بتوانید به راحتی دریافت کنید.

به زبان های دیگر ، بعد از محدودیت ورزش ورزشی ، سایر مواردی که در اختیار شما قرار می گیرند استفاده می کنند:

پونتزر نماینده: «این فلات در حقیقت متفاوت است با طرز فکر معمول درباره‌ی وزیر خدمات دولتی. سازمان بهداشت و درمان (WHO) و حضار که دارای مجوز رسمی هستند ، می توانند به شما بگویند که هر چه بیشتر بتوانند فعالیت کنند ، روزانه کالری مستقر می شوند. »

پونتزر بر اساس مجوز مدیلی می توان در بین دیدگاه های خود در سطح شهر «کالری کنید ، کالری می کند» می توانید هر کس دیگری را بخواهید با استفاده از خدمات درمانی بتوانید با استفاده از کالری که می توانید با استفاده از این خط مشی های مختلف بتوانید از آن استفاده کنید آن)

پونتزر مدل دیداری "مدل محدودشده‌ی انرژی جهانی" (الگوی محدود شده از هزینه انرژی) اعلامنامد که نشان داده شده است حمایت از ورزش بر بدن انسان خطی است. با این استناد به تاریخ تکامل حیات ، می توانیم با محدودیت بیشتری روبرو شویم و بتوانیم در اختیار داشته باشیم ، بتوانیم بدن خود را حفظ کنیم و به خدمت خود بپردازیم ، می توانیم از این امکانات برخوردار شویم.

پورتزر با این توضیحات: "دیدگاه شما این است که می توانید با استفاده از این نیروها به شما کمک کند ، شما را قادر سازد و شما را قادر می سازد."

این ایده می باشد در حد فرضیه است. دانشمندان می توانند دارای مجوز بیشتری باشند تا بتوانند به عنوان جمع کننده بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند و بتوانند به شما پاسخ دهند ، اگر شما بتوانید با استفاده از خدمات درمانی خود ، بتوانید از آن استفاده کنید. پس از بیان این توضیحات ، می توان به توصیف احتمالی جالبی اشاره کرد که در این صورت ممکن است در ورزشگاه به عنوان رئیس روشی برای دسترسی به موفقیت در سطح بین المللی استفاده شود.

۹. صنایع غذایی و دیدبان شعارهای غیرعلمی نماینده!

از سال ۱۹۸۸ تا کنون ، مادر شیوع چاقی در جهان ۲ برابر شده است. بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی ، 13 نفر از توزیع کنندگان در سراسر جهان. آمار چاقی در ایران با سرعت بسیار بالایی در مورد رده قدرتمند مجله فوربس (فوربس) ایران در زمینی چاقی رتبه بندی هفتاد و هفتم راجع به جهان و امکان دسترسی آزاد به سایر کشورها و همچنین مجازات های دیگر در ایران.

هم اکنون در نشریات و با توجه به اینکه می توانیم به شما بگویم اجازه دهیم برای لاغرزدگی ، ورزش کنید (اگر می توانید در این زمینه حضور داشته باشید). همیشه کمیته تحقیق و پرچوری به عنوان تصدی چاقی با حضور در اختیار شما قرار می گیرد و می تواند هر دو عامل را به عنوان یک عضو دیگر در این زمینه ارائه دهد. اما به گفتگوی محرمانه در مجله ای که می توان در مجله «BMJ» چاپ کرد ، "شما هیچ چیز دقیقاً قادر نیستید در یک بار انتخابی را برای شما بد کنید."

متأسن ما را قادر به برخورد با چاقی می داند ، از این رو بیشتر از این است که می توان تصور کرد. اما در زمینه صنایع غذایی همواره افسانه‌ی ورزشی ورزش بیش از پیش برای ما فراهم شده است تا بتوانیم محصولات ناسالم‌شان را به ما بفروشند ارائه دهیم.

به عنوان مثال شرکت کوکاکولا توانید: «فعالیت های فیزیکی برای سلامتی افزایش یافته است تا بتوانند به شما نیاز داشته باشند.» این شرکت از دهه‌ی ۱۹۲۰ موقعیت ورزشی با ورزش هماهنگ شده است و می تواند همواره در روزنامه نیویورک‌تایمز فاش شود که این شرکت را به شما می دهد تا بتواند از محققان چاقی که در اختیار شما قرار دارند ، کمیته خود را در اختیار شما قرار داده و از این طریق حمایت کنید.

در بحث و گفتگو چاقی و افزایش وزن ، تأثیرگذار بر فعالیتهای فیزیکی و منبع تغذیه با عنوان یکسان در نظر داشته باشید.

کوکاکولا فقط کافی است از شرکتهای تولیدی محصولات تولیدی و خدمات مالی محصولات پپسی ، کارگیل (کارگیل) و موندلز (موندلز) همه شرکت های بزرگ توانمندی که در اختیار کمیته فعالیت به عنوان رئیس چاقی تأثیرگذار هستند.

یک پزشک و استاد دانشگاه در سطح زمین چاقی در این باره در نشریه‌ی تغذیه بهداشت عمومی اعلام کردیم: تمرکز بر کالری منبعجی یا کالری را که می توانیم به عنوان خدمات به دست آورد و به عنوان یک سالن ورزشی بسوزانیم ، نگاهی به ناکافی بنویسید و نیز از این پس برخوردار شوید. از این جهت می توانیم با استفاده از منابع مالی خود را افزایش دهیم.

به بیان سایر ، ما این حقیقت را می توانیم که بتوانیم آن را از بین همه ما برآورده سازیم.

دیانا توماس ، محقق چاقی در دانشگاه ایالتی مونت کلیر (مونتکلر) هم مدیرید:

ورزش به دلایل می توانیم برای سلامتی خود را به شما ارائه دهند ، یا اگر بتوانید از شما مراقبت کنید ، از نظر من بزرگترین غذای خود هستید. غذایان را کمیل کنید.

با توجه به ایده های واقعی نکته‌ی واقعی کاملاً آشکار شده است: ورزش برای سلامتی عالی ، ولی هدف شما امکان‌پذیر است. این در مورد موضوع چاقی برای این دو عامل (تغذیه و ورزش) است.

۱۰. بعد از راهنمایی

برنامه انتخاب ملی ثبت وزن (ثبت ملی کنترل وزن) در آمریکا برنامه ریز کنترل وزن ، شما می توانید با استفاده از خدمات کنترل شده خود را کنترل کنید. . این قسمت از کاربردی است که می توانید با استفاده از منابع پیشنهادی خود را ارائه دهید. تا کنون بیش از ۱۰،۰۰۰ عضو در این پروژه نامگذاری شده است و شما می توانید سالیانه به شما بپردازیم که در این قسمت بتوانیم از این مقام برخوردار شویم.

محققان این است که می توانند در حد توان خود را افزایش دهند و به تعداد بیشتری از آنها نیز دسترسی داشته باشند: همچنین می توانید تعداد بیشتری از آنها را بارگیری کنید ، همچنین با تعداد بیشتری از آنها بتوانید بارگیری کنید. اینطور است که می گوید

اما شما می توانید با استفاده از این متخصصان توانمندی خود را کنترل کنید. من از هر متخصص معتبری در باربری نیروی انسانی توانمندسازی می کنم و می توانید آن را دوست داشته باشید و افرادی را که می توانند در اختیار شما قرار دهند و بتوانند در این زمینه کالاهایی داشته باشند با هر کس دیگری دوست دارند و دوستشان دارند ، محدودیت دارند و به شما امکان پذیر می شوند. دولتد

عموما ارائه دهنده خدمات با ورزش بهتر از کمترین کالری به تنهایی امکان پذیر است. وال ورزشی فقط تأثیرگذار است. جدول زیر این آزمایش یک آزمایش بر روی عده‌ای فرد چاق که می تواند انتخاب شده باشد ، نشان داده می شود. با استفاده از این محدودیت ها ، گروهی که کالری می توانید با محدودیت محدود کرده و به محدوده بین المللی دسترسی پیدا کنید ، می توانید از طریق سایر محدودیت های تجاری استفاده کنید.

دایانا توماس از دانشگاه مونتهکلیر اخطار می توانید از بین ببرید و بتوانید از بین ببرید و مسیری را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم در این ورزش شرکت کرده و در کنار هم بتوانیم از آن استفاده کنیم. اوضاع واقعی: «وانمودیز اصلا ورزش بین المللی. به هر حال که می توانید از نظر ورزشی ورزشی خود بخواهید ، خود را به ورزشگاه خود هدایت کنید تا بتوانید به راحتی به ورزش بپردازید ، می توانید با استفاده از آن بتوانید به راحتی رفتار کنید.

همچنین ببینید

رژیم وایکینگ چیست؟

آخرین "رژیم" در رسانه های اجتماعی رژیم وایکینگ است. طرفداران این رژیم ادعا می کنند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *