خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چگونه عشق خود را ابراز کنیم؟

چگونه عشق خود را ابراز کنیم؟

انواع زبان عشق چیست؟ چگونه می توانید از آن برای ابراز عشق خود استفاده کنید؟

به گزارش آلاماتو ، به نقل از وب سایت i Banoo؛ وقتی شخصی می گوید ، "احساس می کنم همسر من دیگر مرا دوست ندارد" (عبارتی که بین زوج های مختلف بارها و بارها می شنویم). فکر می کنید دقیقاً از چه چیزی شکایت دارد؟ پاسخ این سؤال به 5 روش مهم بیان احساسات و ابراز عشق برمی گردد!

مقاله مشابه: چرا عاشق می شویم
یادگیری زبان برای ابراز عشق راهی برای افزایش علاقه به روابط شما است

هرچه با زبانی که صحبت می کنیم رشد می کنیم ، با زبانی دیگر که احساسات خود را بیان می کنیم رشد می کنیم.

در دنیای ارتباطات ، اگر من به فرانسوی صحبت می کنم و شما انگلیسی صحبت می کنید ، طبیعتاً ما همدیگر را نمی فهمیم.

در رابطه عاطفی نیز همین موضوع وجود دارد. ما زبانی داریم به نام "عشق عملی" که در آن شما عشق خود را با آنچه انجام می دهید به معشوق خود توضیح می دهید ، یا زبانی دیگر با عنوان "گذراندن وقت" خوانده می شود ، به این معنی که اگر کسی را دوست داشته باشید ، زمان زیادی را با آنها و با آنها او همیشه & # 39 ؛ صحبت می کند.

برای زنده نگه داشتن عشق ، باید زبان عشق را بیاموزید.

یادگیری زبان عشق از طرف مقابل می تواند رابطه شما با والدین ، ​​خواهر و برادران ، همکاران و عزیزان را عمیق تر کند.

شاید زبان عشق بین شما و همسرتان متفاوت باشد. در این موارد بهتر است زبان عشق را بدانید تا بتوانید از زبانی که برای او قابل درک تر است کمک بگیرید. در اینجا 5 زبان برای ابراز عشق وجود دارد:

جملات تأیید

احکامی مانند: "این لباس برای شما چقدر مناسب است؟" "خیلی ممنون از آنچه انجام دادید." "یکی از چیزهایی که من در مورد شما دوست دارم." آنها جملات تأیید آمیز هستند. کلمات تأیید بر آنچه شخص انجام می دهد یا آنچه به نظر می رسد تمرکز دارد. با این جملات ، شما به مثبت بودن زندگی افراد دیگر اشاره می کنید.

کلماتی که گفته می شود ، نوشته می شود ، یا حتی خوانده می شوند (لازم به ذکر نیست که اذعان دیگران می تواند باعث افزایش خلاقیت افراد شود و همچنین استرس را کاهش دهد).

اگر چنین زبانی زبان عشق شماست ، مطمئناً در روابط عاشقانه خود مشکلی نخواهید داشت.

عشق عملی

در دنیای زندگی مشترک ، این زبان ممکن است در قالب ماساژ ، پختن یک غذای خوشمزه ، شستن ظرف ها ، جارو کردن یا چیدن زباله ها آشکار شود. در دنیای دوستی به نوعی کمک به حل مشکلات رایانه ای یا حمل یک کیسه سنگین است. اگر این زبان عشق شماست ، همانطور که گذشتگان می گویند ، "بهتر است عمل کنید تا حرف زدن."

صحبت در مورد عشق ممکن است خیلی قدرتمند نباشد ، اما وقتی کسی به شما کمک می کند ، در واقع تمام نیازهای عشق شما را برآورده می کند.

هدیه دادن

هیچ فرهنگی وجود ندارد که در آن دادن ابزاری برای نشان دادن عشق و محبت نباشد. در دنیای دادن و دریافت ، می فهمیم که شخص دیگر به شما فکر می کند.

این هدیه نشان می دهد که او افکار ، تلاش و پول خود را برای شما خرج می کند. البته هدیه ها نباید گران باشند. ما همیشه می گوییم ، "ارزش آن را دارد که به یاد داشته باشیم به محض یادآوری" ، اما به یاد داشته باشید که به طریقی خاص به دیگران فکر کنید. (اگر فکر خود را به شخص دیگر نشان نمی دهید ، فقط می فهمید.)

اما یک هدیه می تواند چشم شما را جلب کند. با این زبان ابراز عشق ، دریافت هدیه ای از ذهن می تواند میزان دریافت عشق و قدردانی از فرستنده را برای گیرنده بیان کند.

گذراندن وقت

افرادی هستند که دوست دارند بدون عجله کردن یا نگاه کردن به تلفن خود ، روی مبل جلوی شخص مقابل بنشینند و ساعتها جلوی چشم خود صحبت کنند. نیازی نیست وقت خود را صرف صحبت کردن کنید. این می تواند به صورت پیاده روی ، باغبانی یا ورزش با هم باشد.

نکته مهم این رابطه گذراندن وقت با "یکدیگر" است. در دنیای عشق ، مهم است که به شخص دیگر هدیه ای از وقت و توجه کامل خود را بدهید.

تماس فیزیکی

همه ما از قدرت عاطفی تماس جسمی آگاه هستیم. به همین دلیل ما دوست داریم بچه ها را بغل کنیم و نوازش کنیم. مدتها قبل از اینکه کودک متوجه شود عشق چیست ، او این احساس را به شکل نوازش می بیند.

در یک رابطه عاطفی ، با بوسه زدن ، نوازش کردن ، بغل کردن و قرار دادن بازو در پشت شانه دیگر ، چنین احساسی را نشان می دهیم. در یک دوستی ، دستان خود را با ضربه زدن روی قسمت پشتی دیگر یا قرار دادن دست خود روی شانه دوست خود نشان می دهیم.

همچنین بخوانید: دعای عشق و محبت
زبان عشق خود را پیدا کنید
سه سؤال ساده از خود بپرسید:

چگونه می توانم عشق و سپاس خود را به دیگران ابراز کنم؟

به تمام زبانهای عاشقانه نگاه کنید. می توانید عشق خود را از طریق هر 5 مدل زبانی فوق بیان کنید. اما زبانی که بیشتر به شخصیت شما عادت دارد زبان عاشقانه شماست. این زبانی است که می تواند عاشق دیگری باشد و به دیگری پاسخ دهد.

از چه چیزی معمولاً ناراضی هستید؟ علت نارضایتی می تواند به تعیین زبان عاشقانه شما کمک کند.

چه می خواهم اگر خودتان را پیدا کنید که دائماً از دیگران درخواست کمک می کنید ، زبان عشق شما "عشق عملی" است. اگر سؤال شما بیشتر به ظاهر شما است ، پس زبان عشق شما "زبان تأیید" است. برای درک زبان عشق دیگران ، سعی کنید در مواجهه با این سه سوال رفتار فرد را مشاهده کنید. این بسیار ساده است ، اما از نظر علمی اثبات شده است.

زوج ها باید بدانند که زبان عشق برای هر کدام از آنها چیست و از آن استفاده می کنند ، زیرا راهی برای ایجاد رضایت در روابط است!

همچنین بخوانید: تست درصد درصد عشق

همچنین ببینید

طولانی ترین نام جهان با 161 کلمه!

به نظر شما چند کلمه طولانی ترین نام در جهان هستند؟ زنی در منطقه هارتپول …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *