خانه » دسته بندی پست » کد خرید ussd کد یو اس اس دی

کد خرید ussd کد یو اس اس دی

می توانید هرگونه خدمات را فعال و غیرفعال کنید یا هر نوع تعادل را در تلفن همراه خود از طریق کدهای تلفن Ussd بررسی کنید. تعادل خود را پیدا کنید ، آخرین پیشنهادات را بیابید ، استفاده از داده های خود را با استفاده از این کدهای USSD به راحتی پیدا کنید. برای شروع یا متوقف کردن خدمات ، بررسی تعادل داده / بحث ، پیدا کردن بهترین پیشنهادات در 2G یا 3G یا در صورت نیاز به تغییر تنظیمات GPRS می توانید با شماره گیری کد در تلفن همراه خود از کدهای USSD زیر استفاده کنید.

برای موارد زیر کاربرد دارد: کدهای USSD و یو اس اس دی برای اتصالات پیش پرداخت و هزینه پیش هزینه پرداخت نت نیک
خرید سرویس USSD اکنون به راحتی در همه جا قابل دسترسی است. به دلیل سهولت در استفاده و زمان استقرار سریع ، توسعه دهندگان و شرکت ها به طور یکسان این سرویس را دوست دارند. سوال اینجاست: چگونه می توانید بهترین ارائه دهنده USSD در غنا را بدست آورید و چگونه خدمات را دریافت می کنید؟
سرویس USSD خرید

نت نیک راهی آسان برای توسعه دهندگان برای ساخت و استقرار برنامه های خود در USSD فراهم می کند.

نت نیک

انواع مختلفی از کدهای USSD با قابلیت های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای شما وجود دارد. هوبتل بهترین ارائه دهنده خدمات USSD در غنا است.

سه نوع کد USSD در یو اس اس دی برای شما موجود است:

# خرید ussd

کدهای یو اس اس دی اختصاصی

کد اختصاصی USSD معمولاً متعلق به یک حساب است. این تنها یک بخش است. به عنوان مثال * 714 #. شما می توانید تا حد امکان تعداد فرعی (برنامه افزودنی) را اضافه کنید. این گران تر از انواع دیگر کدهای USSD است. برای خرید یک کد اختصاصی ، برای کسب اطلاعات بیشتر با هر یک از پرسنل فروش دوستانه ما تماس بگیرید.

خرید کد ussd
خرید کد ussd

 

کدهای ussd نیمه اختصاصی

یک کد نیمه اختصاصی به یک حساب اختصاص داده شده است اما در بین سایر حساب ها مشترک است. صاحب کد خدمات نیمه اختصاصی می تواند تا حد امکان پسوند ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دریافت کد نیمه اختصاصی در نت نیک می توانید با هر یک از پرسنل فروش دوستانه ما تماس بگیرید.

کد USSD مشترک

یک کد مشترک کد است که در بین کاربران مختلف به اشتراک گذاشته می شود. این گزینه ارزان تر و موردعلاقه تر است. شما می توانید تا حد امکان کد فرعی (پسوند) را اضافه کنید. به عنوان مثال * 713 * 20 * xxx #. می توانید کد خدمات مشترک USSD را از حساب خود جستجو و خریداری کنید. می توانید مستقیماً از حساب ussd خود یک کد مشترک درخواست کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *