خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » نکات مهم قبل از مهمانی

نکات مهم قبل از مهمانی

برنامه شما برای اولین جلسه ی مهمانی چیست؟ آیا می خواهید با گل یا بدون گل بروید و خودتان نقش گل را بازی خواهید کرد؟ چه کسی را با خود می برد؟ آیا به تنهایی می روید یا با تمام نزدیکان خود؟

ما می خواهیم در مورد مرحله بسیار شیرین و هیجان انگیز اولین جلسه دادرسی صحبت کنیم. ما با دامادها ، دامادها شروع می کنیم ، که در این زمان به حضور یک خواهر باهوش و چابک احتیاج دارند تا با خانواده عروس و عروس ترتیب های لازم را برقرار کنند.

به دلیل آگاهی از شرایط فرهنگی و اجتماعی خانواده دختر و پسر ، خانواده پسر و خانواده ممکن است در اولین جلسه دادرسی نمره کسب کنند یا نتوانند. اگر خانواده پسر & # 39؛ s نمی دانند که آیا آنها در مسابقه اول باید گل بزنند ، بهترین کار این است که به دو دلیل این کار را انجام دهید: به خود احترام بگذارید یا دست کم بگیرید.

ثانیا ، در هر موقعیت فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی ، اگر در اولین دیدار یک گل به ثمر برسد ، تأثیر روانشناختی خوبی بر خانواده و دختران خواهد گذاشت. (حتی اگر درگیری به همین جا ختم نشود.)

گل ، چه رنگی مناسب است؟

هنگامی که تصمیم دارید اندازه جیب ، کیف یا حساب بانکی خود را کم کنید و از فروشگاه گل فروشی یا دختران محلی خود گل بخرید و & # 39؛ محله؛ هیچ گل و رنگی را که دوست دارید خریداری نکنید. بهتر است گل صورتی (نشانه زندگی و نشاط) از همان نوع و تعداد افراد باشد تا یک دسته گل زیبا تر ساخته شود.

همچنین ، مراقب باشید که از باغ خانه یا همسایه خود گل نخورید. این اتفاق افتاده است که خانواده پسر و 39 ساله از گلهایی در باغ خانه استفاده کرده اند. این امکان وجود دارد که خانواده دختر & # 39 ؛ از بی احترامی چنین کاری انجام دهند.

حتی اگر قرار است از گل های باغچه خانگی استفاده شود ، باید آنها را با چند گل دیگر در فروشگاه گل فروشی ها به عنوان یک دسته گل زیبا تزئین کرد و بعد از آن دور کرد. این ایده خوبی است که خانواده عروس را وقتی گل دریافت می کنند در گلدان قرار دهند و آن را در همان اتاق خانوادگی پسر و خانواده نمایش دهند.

چه کسی خواهد آمد ، چه کسی نخواهد ؟!

خاله بیا یا خاله؟ کدام یک از خواهران شما در این مراسم شرکت خواهند کرد؟ تکالیف مادربزرگ و # 39 چیست؟ اگر همسر برادر بزرگتر بیاید ، همسر برادر کوچکتر ممکن است ناراحت باشد و

ما شما را کاملاً درک می کنیم ، اما حتما تصمیم عاقلانه ای اتخاذ کنید زیرا رفتارها و کیفیت حضور در اولین جلسه معاشرت بسیار مهم است.

در کشور ما مرسوم است که خانم ها برای اولین بار در جلسه معاشقه شرکت می کنند ، معمولاً با مادر پسر و مادر & # 39 ؛ به همراه یک یا دو دخترش ، داماد و & # 39؛ یکی از زنان ، که احتمالاً بزرگترین خانواده است.

بعضی اوقات در برخی خانواده ها ، پدر و پسر به دلیل آشنایی و مسافرت که قبلاً داشته اند یا به دلیل داشتن روابط خانوادگی ، برای اولین بار با مادر می روند.

برخی از مادران همچنین ترجیح می دهند با زنی که رابطه تنگاتنگی با عروس و خانواده 39 دارد همراهی کنند. بهتر است زنانی که به دادگاه می روند از گرفتن عروس خانواده ، دختران و فرزندان مجرد خودداری کنند. دلیل این امر این است که عروسهای خانوادگی معمولاً خود را با دخترانی مقایسه می کنند که احتمالاً در آینده "فعلی" هستند و این ممکن است بر ارزیابی آنها از وضعیت عروس تأثیر بگذارد. دختران مجرد جوان توانایی تجزیه و تحلیل کامل فضای مهمانی را ندارند.

کودکان خردسال نیز ممکن است کار اشتباهی انجام دهند یا سخنان نامناسبی را بگویند که می تواند مشکل ساز باشد.

"بعضی اوقات در برخی خانواده ها پدر و پسر به دلیل آشنایی و مسافرت که قبلاً یا به دلیل داشتن روابط خانوادگی دارند برای اولین بار با مادر می روند."

به یاد عروس ها
درگیری باید بعد از ظهر باشد (ساعت 7-4 بعد از ظهر).
لباس سنگین و احترام باید پوشیده شود.
والدین یا جانشینان آنها باید در خانه باشند و عدم مشارکت آنها نشانه ای از نوعی مقاومت است. حضور کودکان به طور کلی ممنوع است.
دیگر نباید از شیرینی ها استفاده شود و یک بشقاب کوچک شیرینی پزی را باید روی میز یا اتاق نشیمن و یک ظرف میوه ای خوراکی قرار دهید تا سر و صورت کثیف نشود ، مانند نارنگی ، کیوی ، گیلاس. ، و گیلاس زردآلو و… و نه میوه مانند انار ، هندوانه ، خربزه ، پرتقال ، گریپ فروت ، آناناس ، نوشیدنی مناسب برای فصل و فرهنگ هایی مانند چای ، قهوه ، شیر قهوه ، نسکافه ، آب میوه مانند آب پرتقال یا شربت معمولی نیز باید خدمت می شود آماده باشید. برای تمیز کردن سر ، صورت و دستها ، قوطی های زباله ، موارد در دسترس ، مکانهای نزدیک و راحت برای شستشو ، دستمال سفره لازم است.
عروس به مدت چند دقیقه باید حضور داشته باشد و غیبت کامل او امین بدی است.
زمان نخستین جلسه معاشرت محدود است. از 45 دقیقه تا یک ساعت. معمولاً کمتر و بیشتر مؤثر نیست. مکالمات مهم همیشه در خیلی کوتاه و نه خیلی طولانی ارائه می شوند.
در اولین جلسه مهمانی صحبت از ازدواج ، جهیزیه ، مسائل اقتصادی و مادی نیست و خیلی خوب است که محیط شاد و صمیمانه باشد.

همچنین ببینید

طولانی ترین نام جهان با 161 کلمه!

به نظر شما چند کلمه طولانی ترین نام در جهان هستند؟ زنی در منطقه هارتپول …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *