خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » برای تقویت زانو ورزش کنید

برای تقویت زانو ورزش کنید

برای تقویت مفاصل و ماهیچه های زانو آماده هستید؟ برای یادگیری بهترین تمرینات تقویت زانو به ما بپیوندید.

به نقل از آلاماتو و به نقل از فیتامین؛ ضعف در عضلات زانو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و آماتور با آن روبرو هستند. انجام تمرینات قدرتی و حرکات کششی می تواند به تقویت عضلات زانو و ماهیچه های اطراف کمک کرده و خطر آسیب دیدگی را کاهش دهد.

برای قوی تر شدن و حفظ این قدرت برای سال ها می توانید تمرینات زیر را انجام دهید و با افزایش سن ، باز هم می توانید یک زندگی سالم را پشت سر بگذارید.

یادگیری این تمرینات آسان است و می توانید به تنهایی آنها را یاد بگیرید و آنها را انجام دهید. هیچکدام از این تمرین ها و تکنیک ها از نظر فنی و تکنیکی نیستند ، اما می توانند عضلات تحتانی ساق پا را نیز تقویت کرده و به آنها در حرکت کمک کنند. یادتان باشد که این تمرینات را دو بار در هفته انجام دهید.

مقاله مرتبط: چگونه ماهیچه های پشت را تقویت کنیم؟

جلوی جعبه یا نیمکت روی زانوی چپ خود زانو بزنید. پای راست خود را در مقابل خود قرار دهید و زانوی خود را به سمت جلو در امتداد پنجه قرار دهید. باسن خود را به جلو بکشید تا زمانی که احساس کشیدگی در عضلات چهار سر ران خود کنید. در همان حالت ، عضلات شکمی و دهانه رحم خود را دراز کنید.

در کنار خود دراز بکشید و زانوها را کمی خم کنید و مچ پا را در کنار هم قرار دهید. به راحتی می توانید هنگام انجام این تمرین سر خود را روی بازوی خود بگذارید. زانوهای خود را مانند صدف دو لبه باز کنید و ببندید ، در حالی که مچ پا های شما همچنان در طول این حرکت قرار دارند. این کار را به آرامی انجام دهید و سعی کنید تمام عضلات خوب را درگیر کنید.

جلوی TRX بایستید و دسته ها را نگه دارید. پای چپ خود را مستقیماً در مقابل خود بکشید و پای راست خود را روی زمین قرار دهید. باسن خود را پایین بیاورید. بعد از پایین آمدن خود ، با پای راست خود زمین را فشار داده و به نقطه شروع بازگردید و این حرکت را تکرار کنید.

روی زمین دراز بکشید و دستان خود را در کنار خود قرار دهید. پاشنه پای چپ خود را روی زمین در مقابل باسن خود قرار دهید و پای راست خود را مستقیم به جلو بکشید. زمین را با پای چپ خود فشار داده و باسن خود را بالا ببرید. در اوج این حرکت ، باسن ، زانوها و شانه های شما باید در یک خط مستقیم قرار بگیرند. برای یک لحظه مکث کنید ، سپس به نقطه شروع بازگردید و تکرار کنید.

در سمت راست خود دراز بکشید و کف غلتک را در زیر باسن خود قرار دهید. از دست یا ساعد خود استفاده کنید تا بتوانید خودتان را نگه دارید ، پای چپ خود را به طور متقاطع روی پای راست خود بکشید و پای راست خود را روی زمین بکشید. شروع به چرخش روی کف کنید و این کار را از باسن تا زانو انجام دهید.

همچنین ببینید

علائم کمبود ویتامین B12 و بهترین منابع غذایی آن

اگر بدنبال دریافت ویتامین B12 مورد نیاز بدن خود هستید ، پیشنهاد می کنیم از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *