خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » آشنایی با راه درست برای کاهش وزن

آشنایی با راه درست برای کاهش وزن

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. از آنجا که کاهش وزن می تواند هم از طریق کم آبی بدن و هم از دست دادن عضلات اتفاق بیفتد ، کاهش وزن عواقب کمتری دارد و از طریق کاهش وزن چاقی را از بین می برد.

فردی که با از دست دادن توده چربی وزن خود را کاهش می دهد. به طور معمول ، می توانید با یک رژیم غذایی مناسب نیم کیلو تا یک کیلوگرم در هفته از دست بدهید.

متأسفانه روش هایی که به ظاهر کار را تسریع می کنند و وزن شخص را بیش از یک کیلوگرم در هفته کاهش می دهند ، نه تنها عواقب چاقی را از بین نمی برد بلکه باعث افزایش ماهیت آن شده و فرد را در معرض بیماری های دیگر قرار می دهد.

برای کاهش وزن بهترین تلاش برای کاهش وزن است ، به هیچ وجه وزن کم نکنید. متأسفانه ، این مشکل به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از داروهای موجود در بازار به عنوان داروهای کاهش وزن باعث کاهش وزن می شوند ، اما این کاهش وزن مربوط به کاهش توده چربی نیست.

اگر روزانه 500 کالری از دست بدهیم ، در پایان هفته 500 گرم از دست می دهیم و اگر روزانه 1000 کالری از دست بدهیم ، می توانیم یک پوند در هفته از دست بدهیم. با همین تعبیر ، می توان در نظر گرفت که چه مقدار از وزن بدن می تواند از طریق توده چربی از دست بدهد.

داروها می توانند به کاهش انرژی ما کمک کنند یا باعث شوند بدن ما کالری بیشتری نسبت به حد طبیعی بسوزاند.

یک ساعت ورزش در روز می تواند 150 تا 200 کالری بسوزاند و فرد می تواند در پایان هفته حدود 150 تا 200 گرم از دست بدهد.

متأسفانه بیشتر داروهایی که تبلیغ می شوند داروهایی هستند که باعث افزایش دفع آب بدن می شوند و رژیم های غلط که در کلوپ ها توصیه می شوند یا در شبکه های مجازی تبلیغ می شوند روشهای اشتباه برای کاهش وزن با کاهش حجم عضلات هستند و این می تواند عواقب جدی داشته باشد. شخصی داشته باشید

از دست دادن توده عضلانی در درازمدت یا در کوتاه مدت می تواند متابولیسم و ​​متابولیسم را کاهش دهد ، اما به سرعت وزن از دست رفته را بازیابی می کند. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود.

هر فرد می تواند با مشورت با یک متخصص تغذیه و برنامه ریز رژیم غذایی که نیازهای بدن خود را برآورده می کند ، حدوداً یک پوند در هفته از دست بدهد ، اما افرادی که به دنبال کاهش وزن سریع هستند به احتمال زیاد می توانند توده عضلانی خود را از دست بدهند و به اندازه توان خود کم آبی کنند. این بیماری باعث بسیاری از بیماری ها می شود.

همچنین ببینید

نحوه استفاده از زنجبیل برای چربی سوزی

زنجبیل ریشه ای است که طعم تند و حالت ترد دارد. فواید سلامتی زنجبیل بسیار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *