خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » مدل لباس برای افراد بزرگ چه باید باشد؟

مدل لباس برای افراد بزرگ چه باید باشد؟

فقط یک فرد بزرگ می تواند مشکل پیدا کردن لباس مناسب را درک کند ، اما بهتر است بدن بزرگی را به عنوان یک مزیت ویژه در مد که اکثر افراد جامعه از آن محروم هستند ، مشاهده کنید. در این مقاله می خواهیم بهترین مد را برای این افراد مرور کنیم:

اندازه مناسب:

به گفته آلاماتو و به نقل از بامیلو ، بزرگ بودن بهانه ای برای پوشیدن لباس های بزرگتر از اندازه شما نیست. حتی اگر بهترین اندام را ندارید ، داشتن یک کمد فانتزی به شما کمک می کند تا در نگاه اول بهترین تصور را انجام دهید. اضافه وزن بودن به معنای این نیست که باید لباس نامناسب بپوشید. ممکن است افراد سنگین نیز بسیار شیک باشند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به جزئیات توجه کنید و لباس هایی را انتخاب کنید که متناسب با سبک و بدن شما باشد.

اکنون لباس هایی بپوشید که اندازه بدن شما باشد

ممکن است شما از چند ماه یا سال قبل وزن خود را از دست داده باشید یا ممکن است در آستانه شروع یک رژیم باشید. با این حال ، البسه هایی را که اکنون اندازه شما نیست ، نپوشید. احتمالاً این بدان معنی است که شما مجبورید هزینه لباس جدید و اندازه بدن خود را بپردازید. لباس های خیلی تنگ توجه می کند که شما اضافه وزن دارید و به همین دلیل بر خطوط بدن خمیده خود تأکید می کنید. نکاتی که احتمالاً نمی خواهید تأکید کنید. به همین ترتیب ، افراد بزرگ در لباس های سایز بزرگ کوچکتر به نظر نمی رسند ، و این لباس ها فقط باعث می شوند بزرگتر به نظر برسید. از ظاهر برخی از لباس های لاغری که با پوشیدن لباس هایی که اندازه بزرگ دارند ، به نظر مسخره لاغرتر شوید ، گول نخورید. این امر در مورد افراد بزرگ صدق نمی کند.

لباس های گشاد و بزرگ ، لباس های بزرگ را کوچکتر نشان نمی دهند!

نتیجه فقط یک نگاه کثیف است. تی شرت که دو برابر اندازه شماست ، در شانه ها و گردن خیلی گسترده است و در زیر لگن آویزان است ، و آن را حتی بزرگتر می کند.

اگر در درج پیراهن مشکل دارید می توانید آن را تغییر دهید. پیراهن هایی را بخرید که دارای برچسب "قد بلند" هستند و معمولاً فقط در اندازه XL در دسترس هستند. اگر اندازه شما در آن گروه قرار دارد. بنابراین خیلی خوب پیش خواهد رفت. ابتدا پیراهن خود را بپوشید ، سپس شلوار خود را. هنگام پاک کردن پیراهن خود از شلوار خود ، آن را بیش از حد نکنید. پیراهن باید مستقیم باشد. اما قبل از اینکه کمربند خود را محکم کنید ، حدود نیم سانتی متر از پیراهن آن را بگذارید تا در حرکات عادی خود تداخل نداشته باشد.

لباس مناسب برای تمام قسمت های بدن

اگر شلوار شما به اندازه کمر شما است اما برای دوختن ران های شما خیلی محکم است ، سایز بزرگ تری را خریداری کنید که متناسب با ران شما باشد و باعث راحتی شما شود. بهتر است برای شلوارهایی که دقیقاً اندازه شما هستند کمی بیشتر هزینه کنید تا اینکه برای شلوارهایی که سایز آنها نیست چند هزار تومان بپردازید.

لباس مناسب بپوشید

برخی از مردان دارای اضافه وزن ممکن است بخاطر عدم امنیت ، تمایل به پوشیدن تی شرت یا شلوارک در تابستان نداشته باشند. اما نداشتن لباس مناسب برای فصل و غوطه ور شدن در قفل فقط توجه شما را بیشتر جلب خواهد کرد. به جای جستجوی اطراف ، لباس هایی بپوشید که برای شما راحت باشد.

سبک و ظاهر فردی را تقویت کنید:

در اینجا چند نکته در مورد نحوه ساخت یک لباس راه راه ، هفت قلاده ، ارتفاع و رنگ لباس و تأثیر آنها بر تناسب اندام شما آورده شده است.

برای پوشیدن عمودی لباس های بزرگ بپوشید

یک پیراهن با رنگ روشن که اکنون بسیار گاه به گاه به نظر می رسد نیز برای ایجاد یک نوار عمودی عالی است. مطمئناً تمام توانایی های خود را کمتر از این استفاده نکنید. زیرا یک طراحی ساده مانند یک مسیر افقی می تواند لباس هایی را که اندازه مناسبی ندارند برجسته کند. درعوض ، باعث می شود به جای اینکه نازک تر به نظر برسید ، بزرگتر و بزرگتر به نظر برسید.

– به جای نوار افقی ، یک نوار عمودی بپوشید. یک مسیر عمودی به شما کمک می کند تا باریک تر به نظر برسید ، و یک مسیر افقی در واقع باعث می شود بزرگتر از آنچه در واقع هستید ظاهر شوید.

– همچنین از الگوهای برجسته و رنگهایی که توجه زیادی را به خود جلب می کنند ، خودداری کنید.

به دنبال لباس با هفت قلاده بروید

شکل یقه ژاکت یا تیشرت هفت قلاده ای می تواند به شما کمک کند که گردنبند شما بلندتر به نظر برسد و افرادی را که دارای چانه هستند کمتر مورد توجه قرار گیرد.

– برای خرید لباس رسمی ، پیراهن هایی را انتخاب کنید که یقه وسیع تری داشته باشند تا تناسب چهره شما حفظ شود.

– از پوشیدن لباس های یقه سیاه خودداری کنید. فک خط اطراف گردنتان را برداشته و صورت شما چربی به نظر می رسد.

شلوار صاف و بدون چین و چروک

شلوارهای صاف – به این معنی که سجاف به اندازه ران است – مانع از قرار گرفتن پای شما با حرف لاتین V. نمی شود. اگر شلوار شما اندازه مناسبی است ، دیگر لازم نیست آنها را بکشید.

حجم اضافی را به بدن خود اضافه نکنید

از بافت های ضخیم خودداری کنید. شلوار شش جیب ، پیراهن کش با جیب جلویی و پیراهن های بزرگ فله باعث زیبایی شما می شود. همچنین ، از یک بالشتک ، سیب یا هر لباسی استفاده نکنید که شانه های شما بزرگتر به نظر برسد. در حالی که پارچه های طبیعی اولویت دارند ، پارچه های مصنوعی در زمستان می توانند به کاهش سایز لباس شما کمک کنند.

– به جای پارچه های فله ای از موادی مانند ترمه استفاده کنید. با چنین پارچه هایی ، شما گرم می مانید ، و از حجم اضافی لباس های ضخیم تر محافظت می شوید – و باعث می شوند بزرگتر از آنچه هستید واقعاً ظاهر شوید.

– اگر زیاد عرق می کنید از پارچه های مصنوعی مانند ریون و پارچه های طبیعی مانند ابریشم خودداری کنید. درست است که این پارچه ها ظاهر خوبی به فرد می بخشد. اما تنفس با آنها دشوار است و می تواند منجر به تعریق بیش از حد و احساس ناخوشی شود.

– هنگام انتخاب کت و شلوار ، گربه ای انتخاب کنید که اندازه مناسب شما باشد. از کت های بسیار شل خودداری کنید. ژاکت های دارای دو شکاف در قسمت پشت بیشتر بدن شما را نشان می دهد. اما جلیقه هایی که فقط یک چاک دارند طرف را پنهان می کنند و بیشتر باسن را باز می کنند.

ارتفاع بیشتر لباس

ارتفاع لباس به کشش اندام شما کمک می کند. سعی کنید پیراهن یا گربه ای را بلندتر بپوشید. پیدا کردن پیراهنی که حتی خوب به نظر برسد حتی می توانید به بلند کردن بدن کمک کنید. علاوه بر این ، می توانید کت ها و کت های بارانی را امتحان کنید. به یاد داشته باشید هرچه بیشتر روی قد خود تمرکز کنید ، پریشان تر خواهید شد. این امر باعث می شود که شما متناسب تر و مناسب تر به نظر برسید.

به رنگ لباس خود توجه کنید

رنگهای سبک تر توجه را جلب می کنند و رنگهای تیره برعکس آن را انجام می دهند. برای تناسب اندام خود از این اصل استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر نیم تنه شما بزرگتر از نیم تنه شما باشد ، شلوار بلند و تیره و روشن به شما کمک می کند تا مناسب تر به نظر برسید. علاوه بر این ، لباس زیر در تابستان می تواند شما را در زمستان سردتر و گرم تر کند. در عین حال ، آنها تعریق بدن را جذب می کنند و از لکه های بزرگ و مرطوب محافظت می کنید.

لوازم جانبی یک اندازه:

به معنای بزرگ بودن ، معنی این نیست که شما در کمد لباس یا سبک مد خود ضعیف هستید. با هر موقعیت اقتصادی می توانید عاقلانه خرج کنید و لباس هایی را تهیه کنید که بهترین ظاهر را برای شما رقم بزند. در اینجا روش عالی برای ترسیم لوازم جانبی مد.

کمربند مهمترین موفقیت یک غول است

استفاده از کمربند برای کسی که کمر گسترده و بد دارد بهتر خواهد بود. مخصوصاً وقتی می خواهید پیراهن خود را در شلوار خود قرار دهید. هرچه کمربند گسترده تر باشد ، احساس راحتی بیشتری خواهید داشت.

– به عنوان یک گزینه دیگر ، از کمربند به شلوار حرکت کنید. در مواقع شغلی ، شلوار از کمربند شما ظریف تر و شیک تر به نظر می رسد. یک رنگ روشن و برجسته مانند قرمز را انتخاب کنید تا مرکز توجه باشد.

از کراوات گسترده ای استفاده کنید

اگر از کراوات استفاده می کنید ، توصیه می کنیم کراوات گسترده ای را خریداری کنید. خرید کراوات باریک باعث می شود بدن شما بزرگتر به نظر برسد. در حالی که کراوات خود کوچکتر به نظر می رسد.

– هنگام اتصال کراوات ، سعی کنید کراوات را به کمربند خود نزدیک نگه دارید.

یک کلاه سبک بپوشید

یک نوع کلاه شاپو یا مشابه آن را انتخاب کنید که متناسب با شخصیت شما باشد. سپس آن را به ویژگی مد خود تبدیل کنید. پوشیدن یک کلاه شیک نشان می دهد که هنگام تطبیق لباس به تمام جزئیات ظاهرش توجه می کنید. این کلاه می تواند هرگونه تصوری درباره اضافه وزن شما را برطرف کند.

یک کیف رسمی یا کیف چرمی تهیه کنید

اگر معمولاً یک کیف پول بزرگ یا یک تلفن همراه بسیار بزرگ با خود دارید ، ایده خوبی است که برای جابجایی آنها از چیزی غیر از جیب خود استفاده کنید. سنگین بودن این وسایل و برجستگی آنها باعث می شود که کمر و باسن شما گسترده تر از آنچه واقعاً هستند ظاهر شود. برای داشتن ظاهری حرفه ای ، تنها کاری که باید انجام دهید صرف یک کیف چرمی با کیفیت است.

اگر از لوازم جانبی مد مانند ساعت استفاده می کنید ، یکی از صفحه نمایش های بزرگتر را انتخاب کنید. توصیه می کنیم از همه لوازم جانبی کوچک خودداری کنید. از آنجا که در مقایسه با بدن شما ، آنها نامتوازن به نظر می رسند و شما را بزرگتر از آنچه واقعاً هستند ظاهر می کنند.

همچنین ببینید

عجیب ترین جمجمه های جهان + عکس

جمجمه یک استخوان کروی است که مغز ، و تمام اندام های داخلی و قسمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *