خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » راز سلامتی ستارگان را بدانید

راز سلامتی ستارگان را بدانید

چای سبز شما را لاغر نگه می دارد

آیا می دانید چرا چای سبز می تواند شما را مناسب نگه دارد؟ از آنجا که سرشار از آنتی اکسیدان است ، آب بدن را تأمین می کند و به دلیل داشتن پلی فنول های آن از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می کند. با توجه به خواص آن ، چای سبز چربی اضافی را در بدن می سوزاند ، زیرا از انتقال قند در میکروارگانیسم های چربی جلوگیری می کند و با کاهش سطح چربی LDL بد چربی ، HDL را کاهش می دهد. این چای سوخت و ساز بدن شما را سرعت می بخشد و در نتیجه وزن شما را کاهش می دهد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که استرس شما را تحریک می کند ، باید بدانید که در این زمان بهتر است چای سبز بنوشید.

یکی از ستاره های فیلم که به چای سبز علاقه زیادی دارد ، جانی دپ است. او می گوید که عاشق چای سبز است زیرا خواص بسیار زیادی دارد. با این حال ، او علاوه بر چای سبز ، تمرین روزمره خود را نیز در بر داشته است. از آنجا که او معتقد است که ورزش فقط به معنای کاهش وزن نیست ، بلکه فواید بیشتری نسبت به کاهش وزن دارد.

پیلاتس را ترک نکنید

Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. استینگ طرفدار پیلاتس است. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. Pilates تا حد زیادی مانع از فشار زیاد ، از بین رفتن زیاد انرژی و بارگذاری سنگین عضلات و اسکلت می شود. او علاوه بر پیلاتس ، صخره نوردی را نیز انجام می دهد ، در حالی که پیاده روی یکی از ورزش های مورد علاقه وی است.

بسیاری از وعده ها اما کوچک است

اگر در طول روز بیشتر اوقات وعده های غذایی کوچک میل کنید ، تناسب اندام شما بهتر خواهد شد. خوردن غذاهای کم حجم هر چند ساعت سوخت و ساز بدن را حفظ می کند و به شما در کاهش وزن زودتر کمک می کند. همچنین خوردن وعده های غذایی کوچک نیز در طول روز به میان وعده های ناسالم منجر می شود.

کاترین هایگل یکی از ستارگانی است که از وعده های غذایی کوچک اما بزرگ لذت می برد. او می گوید که قبلاً روزانه پنج وعده غذایی با پروتئین بالا میل می کرد ، اما بعد از آن با ورزش به رژیم غذایی سالم تری تبدیل می شد.

همیشه بخند

عبارت "اگر شما به مشکلات می خندید و همیشه چیزی برای خندیدن دارید" کنار بگذارید ، حالا خنده شما به شما می خندد. دانشمندان نشان داده اند كه خندیدن رابطه مستقیمی با تناسب اندام دارد. آنها گزارش می دهند که خندیدن از ته قلب آنها به مدت 10 تا 15 دقیقه در روز می تواند 10 تا 40 کالری را از بین ببرد ، که البته بسته به اندازه بدن متفاوت است. هرچه چربی اطراف شکم شما بیشتر باشد ، باید بخندید. البته این یک روند طولانی است ، زیرا احتمالاً در یک سال می توانید 2 کیلوگرم از دست بدهید. اصولاً وقتی می خندید ، میزان متابولیسم شما 20 درصد افزایش می یابد. خنده باعث کاهش افسردگی و بهبود سیستم ایمنی بدن می شود ، ضمن اینکه فشار خون را پایین آورده و قلب را سالم نگه می دارد. خنده نوعی ورزش برای عضلات دیافراگم و معده است و اساساً یک تمرین کوچک است ، بنابراین بخندید تا دنیا به شما بخندد!

یکی از بازیگرانی که به دلیل تناسب اندام خود می خندد ، "کریستین بل" است. او می گوید: "هنگامی که شیوه زندگی شما سالم است ، حتی در صدای شما کاملاً آشکار است." او هرگز در زندگی رژیم غذایی عاری از قند و کربوهیدرات نداشته است. کریتز معتقد است که او مسیر سالم تری را طی کرده و همیشه خندیده است ، و بل گیاهخواری را یکی دیگر از اسرار سلامتی خود می داند.

با توصیه 10،000 سال پیش وزن خود را کاهش دهید

اگرچه هیچ مدرک مستندی مبنی بر اثربخشی سرکه سیب در کاهش وزن وجود ندارد ، اما به نظر می رسد این روش برای کمک به کاهش وزن و افزایش متابولیسم کاملاً طبیعی است و حدود 10،000 سال است که این عمل را انجام می دهد. سرکه اشتها را کاهش می دهد ، و آنچه که سرکه انجام می دهد ، از بین بردن چربی از روده بزرگ و کمک به هضم است. برخی افراد معتقدند که سرکه حاوی اسید استیک است ، به همین دلیل به همین دلیل در کاهش چربی بدن موثر است. فرضیه ای وجود دارد که اسید استیک با فعال کردن ژن آنزیم های اکسید کننده چربی ، با تجمع چربی ها مبارزه می کند. اگرچه همه این موارد فرضی است ، اما مزیت سرکه سیب این است که عوارض داروهای کاهش وزن را ندارد ، به همین دلیل برخی از افراد به آن متوسل می شوند.

یکی از ستارگان پیروی این رژیم ، فرگی است. او می گوید حدود 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب را در رژیم غذایی روزانه خود قرار می دهد تا لاغر بماند. در کنار این رژیم ، وی هفته ای 6 بار ورزش می کند و حدود 45 تا 60 دقیقه روی تردمیل کار می کند. او راز تناسب اندام را در رعایت برنامه بهداشتی ، حتی هنگام مسافرت می داند.

با کشش ذهن و بدن (یوگا)

اگر به سلامت بدن خود فکر می کنید ، باید حرکات کششی را در ذهن و بدن خود لحاظ کنید. یک راه برای حفظ تناسب اندام ، کشش ذهن و بدن است. این تکنیک با کنترل تنفس و مراقبه ارتباط بین روح و بدن افراد ایجاد می کند. حرکات کششی ذهن و بدن مجموعه کاملی از مزایای سلامتی از جمله توانایی کاهش فشار خون ، افزایش جریان خون و تقویت سیستم ایمنی را فراهم می آورد. برای انجام این کار ، شما باید حدود 40 دقیقه ورزش هوازی و انجام 5 تا 6 بار در هفته انجام دهید. از تجهیزات مورد نیاز خود نگران نباشید زیرا می توانید از تمرینات هوازی یا تمرینات کششی ذهن-بدن استفاده کنید که به تجهیزات خاصی احتیاج ندارند.

یکی از ستارگانی که همیشه توانسته است با این ورزش وزن کم کند جنیفر آنیستون است. البته او اغلب ماهی ، عدس و سبزیجات برگ سبز را می خورد و تقریباً همیشه از روغن ماهی استفاده می کند.

رژیم غذایی آب باید موقتی باشد

نوشیدن آب زیادی می تواند به خلاص شدن از شر سموم اضافی ، پاکیزگی روده و جلوگیری از بیماری هایی مانند سلولیت ، نفخ و ضعف کمک کند. این رژیم را همچنین می توان رژیم لیمو نامید که در آن آب لیمو باید 6 تا 10 بار در روز به مدت 10 روز مصرف شود. هیدروتراپی یکی از قدیمی ترین روش های کاهش وزن است که در آن کلیه مواد کالری برداشته می شود و میزان مصرف انرژی روزانه فرد به صفر کاهش می یابد. فقط مایعات به مقدار زیادی به شکل آب ، چای سبک و تزریقات گیاهی مصرف می شوند. کاهش وزن در چند روز اول در حدود یک تا دو کیلوگرم و سپس 300 تا 500 گرم در روز خواهد بود که در ابتدا بیشتر به دلیل کاهش گلیکوژن و تجزیه آن در بدن است. باید توجه داشته باشید که افرادی که این رژیم را دنبال می کنند ممکن است در چند هفته اول با کاهش وزن قابل توجهی احساس رضایت کنند ، اما استفاده از این روش برای کاهش وزن ، علاوه بر عوارض جسمی شدید که در پی آن وجود دارد ، فقط برای کوتاه مدت است. توصیه می شود وزنی پیدا کنید که احساس راحتی کنید و سعی نکنید مانند Yuvi وزن خود را افزایش یا کاهش دهید.

بیانسه یکی از ستارگانی است که از این رژیم استفاده می کند. او می گوید رژیم غذایی را انتخاب کرد که شامل نوشیدن آب زیادی برای از بین بردن سموم بدن است. اما این فقط آب را شامل نمی شود ، همچنین میان وعده ها را نیز شامل می شود.

همچنین ببینید

از بین بردن شیرینی ها در رژیم غذایی و تأثیر آن بر سلامت بدن و تناسب اندام

طبق مطالعه وزارت کشاورزی ایالات متحده ، مصرف قند در ایالات متحده طی چند دهه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *