خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » مزایای زندگی مجرد

مزایای زندگی مجرد

خیلی چیزها بدتر از تنها بودن هستند. اما معمولاً برای تحقق این مسئله چندین دهه طول می کشد. و بیشتر اوقات ، وقتی ما متوجه این موضوع هستیم ، خیلی دیر شده است. و هیچ چیز بدتر از دیر رسیدن نیست. – چارلز بوکوفسکی

بله ، چیزهای بدتری از تنهایی وجود دارد.

به گفته آلاماتو ، در واقع ، سن مجرد شما یکی از پاداش ترین و آزادترین سالهای زندگی شما است. اما بسیاری از مردم با اکراه خود را مجرد اعلام می کنند و شما احتمالاً می خواهید به هر قیمتی از این وضعیت جلوگیری کنید. شما احتمالاً چیزهای زیادی می دانید که چگونه هر روز و هر شب در خیابان ها ، کافی شاپ ها و رستوران ها به دنبال این هستید که از این تنهایی فرار کنید و هر کسی را که می تواند به آنها امنیت و آرامش یک رابطه بدهد ، فرار کنید. و بعد فکر می کنند همه چیز عالی خواهد بود ، درست است؟

متاسفانه نه.

این واقعاً شرم آور است که بسیاری از افراد فکر می کنند رابطه بهترین زمان زندگی آنهاست. مجرد بودن به شما امکان می دهد مواردی را تجربه کنید که به دلیل فشارهای مالی و عاطفی ازدواج امکان پذیر نیست. از سنین کودکی ، باید فراتر از قلمرو انتظارات اجتماعی که دست و پاهای شما را به هم گره می زند ، رشد کنید.

مجرد بودن می تواند جادویی ترین و شگفت انگیزترین زمان زندگی شما باشد. دلیل این امر این است:

1. می توانید خود را بشناسید.

همه ما خصوصیات جسمی داریم که از آنها آگاه هستیم؛ قد ، وزن ما و البته جنسیت ما که مشهودترین آنها همه است. اما مجرد بودن فرصتی شگفت انگیز به شما می دهد: می توانید خود واقعی خود را کشف کنید. ویژگی های خوب ، بد ، توانایی ها ، ضعف ها و همه چیز درباره خودتان است. این تنهایی را در آغوش بگیرید و از آن استفاده کنید تا همه چیز را در مورد خودتان کشف کنید.

بسیاری از روابط عالی با هم جمع می شوند زیرا بسیاری از موضوعات حل نشده بسیاری را از روابط قبلی به روابط جدید خود می رسانیم. مجرد بودن یعنی دیدن کسی که هستید و چرا شما کسی هستید که همین حالا در آیینه می بینید. سپس شروع به حل مشکلات خود کنید.

2. شما می توانید ببینید که چه کاری می خواهید با زندگی خود انجام دهید.

در گذشته تنها بودن به این معنی بود که هیچ کس شما را نمی خواهد ، اما اکنون شما به اندازه کافی جذاب هستید و تصمیم گرفته اید ببینید که چه نوع زندگی را می خواهید داشته باشید و با چه کسی آن را به اشتراک بگذارید. – سارا جسیکا پارکر

چند نفر را می شناسید که علیرغم خواسته ها و آرزوهایشان ، وارد رابطه بد شده اند؟ شاید آنها مجبور شده اند مسئولیتهای جدیدی را که هرگز خواسته یا انتظار نداشته اند بر عهده بگیرند؟ واقعاً مایه تاسف است. در مورد آن اشتباه نکنید ، هیچ مشکلی در زندگی دیگران و اولویت بندی نیازهای آنها بر روی خودتان وجود ندارد و بارها و بارها وجود دارد که شما باید به این روش زندگی کنید. اما آیا نمی خواهید فرزندانتان زندگی خود را دوست داشته باشند و به آرزوهای خود برسند؟ چه بهانه ای دارید؟ از این زمان برای پیگیری منافع خود استفاده کنید ، خواه از نظر مالی قابل دوام باشند یا نه.

در مورد عواقب مسیری که طی می کنید نگران نباشید ، زیرا اگر آنچه را که دوست دارید دنبال نکنید ، هرگز احساس رضایت و خوشبختی نخواهید کرد.

3. می توانید اعتماد به نفس خود را بدست آورید.

مجرد بودن به شما امکان می دهد مهارت ها و استعدادی را که فراموش کرده اید و یا حتی از آن بی خبر نیستید تقویت کنید. این روش به شما می آموزد که چگونه یاد بگیرید که به تنهایی و مستقل کارها را انجام داده و با تغییرات کنار بیایید. مجرد بودن و ساختن زندگی مورد نظر خود ، مسیری است و پاداشی که در پایان این مسیر دریافت می کنید ، اعتماد به نفس و رضایت شما است. انتخاب ها و آزادی های شما بی پایان است. داشتن اعتماد به نفس کافی برای استفاده از این فرصت ها بدان معنی است که می توانید از زندگی که دوست دارید لذت ببرید.

4- می توانید دانش کسب کنید.

سفر برای کشف خود مستلزم آن است که فرهنگ ها ، اعتقادات و سبک های مختلف را بشناسید. برای این کار باید دانش لازم را بدست آورید. وقتی فقط مسئولیت خود را بر عهده دارید ، می توانید به هر کجا که می خواهید بروید. عطش شما برای یادگیری و روحیه کنجکاوی به شما کمک می کند. کتابهای عالی را بخوانید که هرگز فرصتی برای خواندن آنها نداشته اید. افق دانش خود را با ژانرهای مختلف ادبیات گسترش دهید. به اطراف سفر کنید و تجربیات جدیدی کسب کنید. بوها ، صداها و تصاویر مختلف را جذب کرده و غذاهای مختلف را از کشورهای دیگر طعم می دهید. اگر می خواهید از هر لحظه زندگی لذت ببرید ، مجرد بودن بهترین زمان برای شما خواهد بود.

مقاله مرتبط: آرزوی روزهای خوب
5- می توانید سلامتی خود را بازیابی کنید.

یک رابطه ناموفق نه تنها می تواند باعث بسیاری از مشکلات برای سلامتی شما شود ، بلکه غالباً مقصر از بین رفتن آمادگی جسمانی شما نیز هست. این که چه در تلویزیون نشسته باشید و چه از میان وعده های چاق کننده یا هر چیز دیگری بخورید ، یک رابطه راحت و خوب به ندرت سلامتی شما را به خطر می اندازد. این در حالی است که سلامت جسمی و عاطفی شما در هم تنیده است. از این زمان استفاده کنید تا بدن خود را با غذاهای مفید و مغذی تقویت کنید و از اندورفین هایی که ورزش در بدن شما تولید می کند لذت ببرید. شما اعتماد به نفس و احساس رضایت به دست می آورید که فقط یک بدن قوی و سالم از آن درک می کند.

6. می توانید قوانین خود را پایه گذاری کنید.

وقتی در یک رابطه هستید ، نیازهای خود را اولویت بندی می کنید. هیچ وقت خیلی دیر نیست که خود را اولویت بندی کنید. اما مجرد بودن به معنای این است که می توانید به هزار و یک دلیل خودخواه باشید. آیا می خواهید سفر کنید؟ سریع پرواز کنید. آیا می خواهید صبحانه در رختخواب بخورید؟ یا صبح زود پیاده روی کنید؟ دوست دارید دیر شب از خانه خارج شوید؟ مشکلی نیست ، می توانید همه این موارد را انجام دهید. هیچ تضمینی وجود ندارد که شما زندگی فوق العاده ای داشته باشید. اما پس از مجرد بودن ، می توانید کارها را انجام داده و زندگی خود را به همان جهت که می خواهید هدایت کنید. محدودیتی نخواهید داشت. هیچ چیز شما را متوقف نمی کند ، به جز ترس خودتان.

7. می توانید خود را دوست داشته باشید.

همه همیشه می گویند قبل از اینکه بتوانید کسی را دوست داشته باشید ، ابتدا باید خود را دوست داشته باشید. شاید نه. حتی در بدترین زندگی ، هنوز هم می توانید کسی را دوست داشته باشید. اما اگر اعتماد به نفس خود را ندارید و یا احساس پشیمانی می کنید ، نمی توانید آن عشق خالص را تجربه کنید. یافتن نفس واقعی خود و بزرگ شدن در مقام شخصی بودن شما به معنای این است که افرادی که وارد زندگی شما می شوند از این تجربه لذت خواهند برد. سپس شما می توانید در حال حاضر و بدون هیچ گونه ماسکی زندگی کنید. کسانی که می توانند خود را دوست داشته باشند زندگی های شاد و رضایت بخش را تجربه می کنند.

آیا با یک شریک تقسیم نمی شود چنین زندگی بهتر شود؟ بستگی دارد بعضی اوقات بله و بعضی اوقات نه. اگر هنوز از انتخاب زندگی خود راضی نیستید و نمی دانید کجا می روید ، ممکن است بخواهید جستجوی خود را برای نیمه گمشده به تعویق بیاندازید.

شما اول باید کمی زندگی کنید …

از سراسر وب

انتخاب مقصد از شما و رزور لحظه ای و فوری و قیمت های خوب برای خرید بلیط هواپیما از ما.. برای انتخاب یک سفر آرام و امن کلیک کنید.

اگر به دنبال یک سفر ایمن و با کیفیت هستید؛ و دوست دارید درباره تورهای داخلی و خارجی اطلاعاتی بدست آورید یا هتل و بلیط هواپیما رزرو کنید با ما همراه باشید. تور اسکنر ارایه دهنده بهترین پیشنهادها در این زمینه می باشد.

برای خرید اینترنتی فرش فانتزی و دیدن بهترین مدل ها و با کیفیت ترین کارها، تخفیف ها و قیمت های دیجی فرش را ببینید.

به روزترین مدل های آرایش صورت و تازه ترین محصولات آرایشی 2021 را در سایت گل انار ببینید.

انتخاب قالب پست اینستاگرام راهکارهایی برای بهتر و بیشتر دیده شدن پست ها و استوری ها و همچنین زیباسازی و جذب مشتریان در کسب و کار هستند.

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

پردرآمدترین صنایع جهان کدامند؟

در ماه مه 2017 ، دارایی خالص دارایی های 500 ثروتمند جهان تقریباً 4.8 تریلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *