خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چگونه امنیت ایمیلی را افزایش دهیم؟

چگونه امنیت ایمیلی را افزایش دهیم؟

امنیت اینترنت برای همه ما مسئله مهمی است ، اما گاهی اوقات خیلی راحت می توان از گوشه و کنار ذهن ما گرفتار شد و ما شروع به فریب خودمان می کنیم تا باور داشته باشیم که "چنین کاری پیروز نشد." من این که آیا این یک نیروی مخرب آخرین ویروس است یا فقط تلاش برای هک شدن به هکر تازه وارد ، ما فقط با یک کلیک از پرداختن به مسائل امنیتی که ما نه با آنها روبرو هستیم دوباره فاصله داریم. هیچ جا این به اندازه ایمیل های ما دقیق نیست.

مت هونان مقاله جالبی را در وب سایت Wired درباره امنیت اینترنت و چگونگی قربانی آسیب پذیری های مختلف امنیتی آنلاین نوشت. وی در این مقاله نوشت: "اشتباهات امنیتی تقصیر من بود و من بسیار متاسفم از آنها." وی واقعیت های بسیار جدی پیدا کرد: در بیشتر موارد ، در مواردی که با سکسکه امنیتی روبرو می شویم ، می توانیم در جهل خود اثری از این موضوع بیابیم.

تمرینات و تجربیات ایمن آنلاین در حفظ 100٪ هویت آنلاین و خلاص شدن از ویروس ها ، هکرها و انواع کلاهبرداری ها و بدحجابی مبتنی بر اینترنت بسیار ارزشمند است. و بهترین مکان برای شروع کجاست؟ صندوق پستی شما در اینجا چند نکته امنیتی ساده اما مهم وجود دارد که برای حفظ امنیت حساب ایمیل خود باید تا حد امکان بدانید.

1. از حساب های ایمیل جداگانه استفاده کنید.

اگر شما مانند اکثر مردم دوباره دوست دارید ، احتمالاً حساب ایمیل شما محور فعالیتهای شخصی شماست. همه اعلان های فیس بوک ، ثبت نام وب سایت ، خبرنامه ها ، پیام های شما و غیره به ایمیل شما ارسال می شود ، درست است؟ این بدان معنی است که شما تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار می دهید ، اگر آن سبد تصادفی بیفتد ، تمام تخم های خود را با آن از دست خواهید داد.

به عبارت دیگر ، اگر تمام فعالیت های خود را به یک حساب ایمیل تبدیل کنید ، چه اتفاقی می افتد؟ می خواهم بگویم این امکان وجود دارد که آنها به هر چیز دیگری دسترسی داشته باشند. به همین دلیل شما نیاز به استفاده از چندین حساب ایمیل دارید.

داشتن حساب های ایمیل جداگانه نه تنها به شما در افزایش امنیت شما بلکه به بهبود بهره وری شما کمک می کند. تصور کنید که می توانید تمام ایمیل های کاری خود را در یک حساب کاربری ادغام کنید. تمام دوستان و خانواده شما با حساب شخصی شما مطابقت دارند. یک حساب سرگرم کننده برای وب سایت ها خواهید داشت. و برای پیوندهای ناشناس ناخواسته یک حساب مفید خواهید داشت. . به این ترتیب ، اگر کسی حساب کاربری شما را هک کند ، همه ایمیلهای شخصی شما همچنان ایمن خواهند بود.

2. یک رمز عبور منحصر به فرد ایجاد کنید.

در کنار ایده چندین حساب ، باید یک رمز عبور کاملا منحصر به فرد نیز برای هر یک از اکانت های ایمیل خود داشته باشید. حتی اگر تصمیم به نگه داشتن حساب ایمیل اصلی دارید ، اطمینان حاصل کنید که رمز عبور 100٪ منحصر به فرد است.

استفاده از گذرواژه برای همه حسابهای شما در سطح افراد تازه کار اشتباه است. فرض کنید شخصی ایمیل شخصی شما را هک کند ، بنابراین همه اعلان هایی را که در فیس بوک دریافت می کند ، یادآوری های eBay و غیره را مشاهده می کند. هر هکر احمقانه آن حساب ها را با همان رمزعبورهایی که در حساب ایمیل شما وجود دارد آزمایش می کند و در صورت موفقیت آنها موفق می شود.

من می دانم که این توصیه طبیعی است ، اما بسیاری از مردم هنوز هم آن را نادیده می گیرند. مسلماً ، برای مدت زمان بسیار طولانی ، برای همه حسابهایی که داشتم از همان رمز عبور استفاده کردم. وقتی یکی از دوستانم مرا به رمز عبور MP (خوشبختانه بدون درگیر کردن چیزی) برد ، من می دانستم که زمان آن رسیده است که درک کنیم و عاقل باشم.

3. مراقب کلاهبرداری فیشینگ باشید.

هنگام معامله با یک شرکت خاص یا محصولی که به اطلاعات حساب شما نیاز دارد ، شما هرگز پیامی مانند این ندیده اید: ما هرگز اطلاعات شخصی شما را رها نمی کنیم. ما هرگز رمز عبور شما را درخواست نخواهیم کرد. وقتی شخصی ایمیلی را برای شما درخواست کرد که اطلاعات شخصی شما را درخواست کند ، فوراً متوجه می شوید که این کلاهبرداری است.

اما سطح دیگری از این نوع کلاهبرداری وجود دارد و به آن فیشینگ گفته می شود. اصولا کاربران مخرب و مغرض وب سایت های جعلی و دارای ویژگی های برتر و پر سر و صدا (مثلاً eBay ، Amazon ، Facebook و غیره) را شبیه سازی کرده و اعلام می کنند که در حساب شما مشکلی ندارند. آنها تمام کاری هستند که شما باید انجام دهید تا این کار انجام شود ، و این یعنی ارسال نام کاربری و رمزعبور خود برای تأیید اعتبار شما. بعضی اوقات آنها حتی شما را به یک وب سایت جعلی مرتبط می کنند که دقیقاً شبیه یک وب سایت واقعی است.

مراقب باش. در حقیقت ، هر زمان که اطلاعات شخصی شما در معرض وضعیت رو در رو قرار بگیرد (هیچ برخورد انسانی به صورت چهره به چهره نباشد) ، کلاهبردار شما باید بلند و واضح باشد.

4. هرگز بر روی پیوندها در ایمیل کلیک نکنید.

فیشینگ مرا به نکته بعدی می برد. هر وقت پیوندی را در ایمیل مشاهده می کنید ، لازم نیست 99٪ از زمان آن را کلیک کنید. تنها استثنائات وقتی منتظر یک ایمیل خاص هستید ، مانند پیوند ثبت نام انجمن یا ایمیل فعال سازی حساب بازی یا چیزی شبیه به آن.

اگر یک ایمیل اسپم دریافت کرده اید و سعی دارد یک سرویس یا کالای خاص را به شما بفروشد ، هرگز روی هیچ یک از لینک های موجود در آن کلیک نکنید. شما هرگز نمی دانید که آنها شما را به کجا هدایت می کنند. بعضی اوقات ممکن است آنها بی خطر باشند. بار دیگر شما را مستقیم به دروازه های جهنم می برند و با تعداد زیادی بدافزار و ویروس روبرو می شوند.

اگر از بانک یا هر سرویس دیگری ایمیلی دریافت می کنید (برای مثال پرداخت صورتحساب یا قبض) ، همیشه به صورت دستی به وب سایت مراجعه کنید. بدون کپی کردن و چسباندن. بدون کلیک مستقیم. بعداً سپاسگزار خواهید شد

5- پیوست های ناخواسته را باز نکنید.

پیوست ها هنگام ارسال ایمیل فریبنده هستند. اگر انتظار دارید چیزی از یک دوست یا عمو یا دایی باشد ، پس با اطمینان کار کنید و دلبستگی را باز کنید. از عکس های خنده داری که برای شما ارسال کرده اند بخندید. وقتی فرستنده پیوست را می شناسید ، همه چیز خوب است.

اما اگر ایمیل ناخواسته است ، هرگز هیچ پیوست ای را باز نکنید. حتی اگر پرونده دست نخورده به نظر برسد ، ممکن است با دنیای آزار و اذیت روبرو شوید. نام پرونده ها می تواند جعلی باشد. JPEG ها می توانند مانند مبدل های EXE به نظر برسند ، و آن EXE ها به محض بارگیری اجرا می شوند ، و سپس شما باید ویروس در دستان خود داشته باشید.

6. ویروس ها و بدافزارها را اسکن کنید.

اگر نامه الکترونیکی را باز کردید و به نظر می رسد به هر حال مشکوک است ، یک اسکنر نرم افزارهای مخرب و ویروس را راه اندازی کنید. هر ایمیل اسپم شما را به ویروس آلوده نمی کند ، و به نظر می رسد یک اغراق به نظر برسد که هربار ایمیل الکترونیکی مشکوک را باز کنید ، اسکنرهای بدافزار را اجرا می کنید ، اما بهتر است از امنیت متاسف باشید. . این می تواند زمانی باشد که شما تصمیم بگیرید که کامپیوتر شما در حال بارگذاری یک keylogger به آن اجازه دهد.

7. از Wi-Fi عمومی خودداری کنید.

و نکته آخر ، عنوان شما را مجبور به خواندن این مقاله می کند. بله آل به نظر من کاملاً ناخوشایند است ، به نظر می رسد آل که برای من تله است ، به نظر می رسد آل که برای من تله به نظر می رسد ، به نظر می رسد آل که برای من تله ای به نظر می رسد ، به نظر می رسد آل که برای من به نظر می رسد تیز ، به من تلخه ، به نظر می رسد آل که به نظر من تبخیر است ، به نظر می رسد آل که برای من تله به نظر می رسد. متأسفانه Wi-Fi عمومی می تواند بسیار ناامن باشد.

برنامه هایی در خارج از آن وجود دارد به نام یاب شبکه که با پس زمینه برخی از هکرها اجرا می شوند. یاب شبکه همه داده های بی سیم فعلی را در یک شبکه خاص رصد می کند و ممکن است این اطلاعات برای اطلاعات مهم تجزیه و تحلیل شود. مانند نام کاربری و رمز عبور خود را.

عجیب است که با گذشت سالها ، امنیت در بعضی موارد دشوارتر شده است و ما مثل همیشه در مناطق دیگر آسیب پذیر هستیم. امنیت ایمیل محدود به تصمیمات عقل سلیم و دقیق است. اجازه ندهید تنبلی و آسایش تمایل شما برای محافظت و راحتی را تحت الشعاع قرار دهد

از سراسر وب

انتخاب مقصد از شما و رزور لحظه ای و فوری و قیمت های خوب برای خرید بلیط هواپیما از ما.. برای انتخاب یک سفر آرام و امن کلیک کنید.

اگر به دنبال یک سفر ایمن و با کیفیت هستید؛ و دوست دارید درباره تورهای داخلی و خارجی اطلاعاتی بدست آورید یا هتل و بلیط هواپیما رزرو کنید با ما همراه باشید. تور اسکنر ارایه دهنده بهترین پیشنهادها در این زمینه می باشد.

برای خرید اینترنتی فرش فانتزی و دیدن بهترین مدل ها و با کیفیت ترین کارها، تخفیف ها و قیمت های دیجی فرش را ببینید.

به روزترین مدل های آرایش صورت و تازه ترین محصولات آرایشی 2021 را در سایت گل انار ببینید.

انتخاب قالب پست اینستاگرام راهکارهایی برای بهتر و بیشتر دیده شدن پست ها و استوری ها و همچنین زیباسازی و جذب مشتریان در کسب و کار هستند.

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

پردرآمدترین صنایع جهان کدامند؟

در ماه مه 2017 ، دارایی خالص دارایی های 500 ثروتمند جهان تقریباً 4.8 تریلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *