خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چرا افراد خال کوبی می کنند؟

چرا افراد خال کوبی می کنند؟

به نظر می رسد خال کوبی و خال کوبی هویت خود را از دست داده است ، زمانی که خال کوبی کردن نمادی از شجاعت و نمادی از قدرت بود.

وی با بیان اینکه این جمله را بر پشت خود خالکوبی کرده ، کلمه "پدر من" و با جسورانه تر از دیگران را نوشت ، گفت: "پدر من ، خداحافظ ، اما شما هرگز مرا فراموش نخواهید کرد." او می گوید خال کوبی تنها چیز مهمی است. حتی وقتی که میمیرم ، آنها مرا در گور می گذارند ، می خواستم چیزی راجع به پدرم به یاد بیاورم. نام او رضا است ، وی 26 سال سن دارد و چند سال پیش پدرش را از دست داد و به همین دلیل است که این نوشته را روی بدنش خال کوبی کرد. البته او می گوید که نمی خواست قلبش در معرض دید باشد و بیشتر به قلبش ضربه زد و این کار را نشان داد. دوست ندارد.

اما همه مثل رضا نیستند. بسیاری از افراد به دلیل ظاهر و ظاهر متفاوت خود خال کوبی را انتخاب می کنند ، از تحمل درد لذت می برند ، آنها مورد توجه گروه های دوستان قرار می گیرند ، آنها دوست دارند افرادی با تحمل زیاد خوانده شوند و برای بسیاری از آنها عالی باشد ، طراحی خال کوبی آنها کاملاً معنی ندارد ، مانند کامران. او می گوید فقط یک خال کوبی می خواست ، او را که از کتاب طراحی بزرگتر و با جزئیات تر بود انتخاب کرد و حالا دست و پای او پر از طرح های عجیب و غریب است. نشان دادن و شاید نشان دادن.

خال کوبی یا خال کوبی همان الگوی ماندگار هستند که روی پوست اعمال می شوند. روزی روزگاری ، این طرح ها سمبل تمایز قبایل بودند. بعداً می توان خال کوبی های سنتی را در بین بزرگان هر روستا مشاهده کرد ، اما امروز این روند تا جایی ادامه می یابد که خال کوبی ها ادامه پیدا کنند. این فقط یک "مد" برای پسران و دختران است.

برخی متون دلپذیر را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند ، به محض اینکه برخی از کاستی های زندگی را با استفاده از سرنگ های رنگی روی پوست حک کرد ، احساس می کنند کار بزرگی انجام داده اند ، همانطور که محسن 14 ساله روی دست خود نوشت: "ما. با گذشت زمان خراب می شوند. " زندگی خسته شده است و نمی خواهد زنده باشد ، او این نقشه را روی دستان خود قرار داده است و در آنجا دید بسیار دارد ، به طوری که هر کس امروز و روز خود را بشناسد.

شکایت از اوقات و شکوه وضعیت فعلی یکی از دلایل اصلی خال کوبی است ، زیرا شعرهای غم انگیز بسیاری وجود دارد که می توان از آنها برای خال کوبی استفاده کرد ، به نظر می رسد که این نوع اعتراض به وضعیت با آسیب رساندن به بدن در حال انجام است. در بین جوانان بسیار محبوب است.

آرش جوان دیگری است که نام برادرش "علی" را روی دست خود نوشت ، زیرا به گفته وی ، او او را خیلی دوست دارد ، اما دوستانش به سخنان او می خندند و می گویند به جای انجام این کارها ، به او احترام بیشتری بگذارید! اما علی ، برادر بزرگتر ، غم انگیز تر و مدیون تر به نظر می رسد. او از روی دست خود عبارت "نفرین به جهانی را که غم و اندوه ما روبرو شده است" می نویسد. او عصبانی به نظر می رسد و یکی از آن کودکان منزوی است که از هر نگاه و نگاهی عکس می گیرد. واکنشی خشونت آمیز نشان می دهد و کور می شود. بسیاری از افرادی که خود را خال کوبی می کنند ، این را هنر نقاشی می دانند. نقاشی های ظریف و با جزئیات بسیار بالا که هنگام ترسیم آنها نیاز به تمرکز زیادی دارد و تمام تلاش خود را برای رسیدن به بهترین طراحی در وهله اول انجام می دهیم ، زیرا در طراحی سخت کار اشتباه است. و دردناک است.

مهران 30 سال سن دارد و خودش خال کوبی می کند. او می گوید اگر مأموران پلیس او را در وضعیت واقعی او ببینند ، وی دستگیر و مجازات می شود. اما چرا؟ مهران خالکوبی هایی از سر تا پا دارد ، یک طرف بدن داستان زندگی یک انسان را روایت می کند؛ از بدو تولد و بزرگ شدن و مدرسه و دانشگاه و کار و ازدواج و فرزند و بالاخره مرگ! قسمت دیگر بدن او نیز با چرخ دنده چرخانده شده است ، یک دنده سه بعدی با اندازه های مختلف که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. اما او معمولاً لباسهای آستین بلند با آستین بلند می پوشد و موهای خود را طولانی نگه می دارد.

مهران برای بسیاری از افراد خال کوبی و تجربیات زیادی دارد. او می گوید بسیاری از افراد این کار را فقط برای نشان دادن خود انجام می دهند و توضیح می دهد که کودکان در جنوب شهر اشعار غم انگیز یا نقوش بسیار غم انگیزی به دلیل کاستی در زندگی خود می نویسند. آنها بزرگ را انتخاب می کنند ، گویا دردی که سوزن برای آنها ایجاد می کند ، آنها را آرام می کند. اما کودکان در قسمت بالای شهر با پیشرفت چشمگیر مانند بسیاری از طرح های حجمی و عجیب و غریب ، و شاید بتوان گفت که آنها حاضرند این درد را از روی خوشحالی تحمل کنند و در بین دوستی مورد توجه قرار گیرند. گروه ها. .

مهران توضیح می دهد که علاوه بر طرح خال کوبی منتخب ، که شخصیت های افراد و افراد را نشان می دهد ، مکان خال کوبی نیز بسیار مهم است. برخی از آنها با طرح های از پیش تعیین شده ارائه می شوند که معمولاً پشیمان نیستند و می دانند که در صورت قرار گرفتن در معرض ، دقیقاً کدام قسمت از بدن را برای پوشیدن طرح استفاده می کنند. این بدان معناست که او دل و شجاعت زیادی دارد و به افراد اطراف خود اهمیت نمی دهد و معمولاً کار و اشتغال خود را در جایی محدود می کند ، اما کسانی که فقط می خواهند برنامه را انتخاب کنند و در مورد مکان آن صحبت کنند کسانی هستند که احتمالاً از تاتو کردن پشیمان می شوند.

فرهاد یکی از افرادی بود که از خال کوبی اش پشیمان شد. او یک طراحی بزرگ از عقاب در جلوی چپ خود داشت. روزی وقتی دیگر نتوانست عقاب سیاه را تحمل کند ، یک ظرف اسیدی گرفت و گفت: "با چشمان خودم دیدم که پوست و گوشت در دست من می سوزد و روی زمین می افتد." پس از آن ، او دست دیگر مانند قبل نبود و او فقط گوشت را اضافه می کرد.

گفته می شود که دیدگاه عمومی از پدیده خال کوبی در حال تغییر است و بسیاری از کسانی هستند که برای پوشاندن زخم ها یا مکان های جراحی از خال کوبی استفاده می کنند ، اما این در ایران خیلی رایج نیست و دلیل اصلی این است که "مد" یا متفاوت باشد. . .

همچنین بخوانید: عوارض جانبی خال کوبی کردن

در همین حال ، دختران جوان خیلی عقب نیستند. کافی است به استخرها نگاه کنید تا انواع خالکوبی روی بدن آنها مشاهده شود. تفاوت اصلی بین خال کوبی های دختران و پسران در میزان و انگیزه انجام این کار است. دختران بیشتر در جایی که نیستند دیده می شوند. آنها کوزه می کنند و معمولاً طرح های کوچکی مانند پرندگان ، گل ها و غیره را انتخاب می کنند. بیشتر آنها از نظر زیبایی و مد انگیزه دارند. دختران واقعاً خوشحال هستند که کسی در مورد تاتوی پرستو روی شانه خود صحبت می کند ، و به همین دلیل این کار را انجام می دهند ، حتی اگر بعضی از قسمت ها مانند قسمت داخلی بازو ، مچ پا یا درد پشتی وجود داشته باشد. گوش ، اما قابل تحمل هستند ، زیرا در این مناطق طرح های دخترانه مفیدتر هستند.

خال کوبی یکبار فقط برای شورشیان و شورشیان بود ، خیلی مثبت به آن نرسید ، اما ستارگان دنیای بازیگر و ورزشکاران کسانی بودند که این نمایش عالی را در همه جوامع آغاز کردند ، روزهایی که یک فوتبالیست تاتو کرد ، صحنه های تلویزیونی. . او خیلی از آن را نشان نداد و یا عکس هایی از آن منتشر نکرد ، اما اکنون به جایی رسیده است که در رسانه های داخلی و خارجی می خوانیم که "خال کوبی روی مسی چیست؟" و در داخل این خبر ، یک عکس واحد از خالکوبی های رنگارنگ آرژانتینی به وضوح منتشر شده است. یا جانی دپ بازیگر مشهور هالیوود ، روی انگشتان یکی از دستان خود ، و همچنین بر روی بازو و ساعد ، خال کوبی می کند. چرا باید اینقدر دور باشیم؟ برخی از بازیگران و ورزشکاران ما این روزها شروع به تاتو کردن کرده اند!

با این حال ، اکنون در هر آرایشگری می توانید افرادی را پیدا کنید که برای افراد تاتو می کنند ، به نظر می رسد که خال کوبی کردن هویت اصلی خود را از دست داده است ، زمان تاتو کردن بسیار عالی بود و دیگران را می ترساند ، نسل جدیدی از همه چیز برای او. این سرگرم کننده است و از آنجا که طراحی دارد ، فقط مد روز را مدنظر دارد.

از سراسر وب

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

پردرآمدترین صنایع جهان کدامند؟

در ماه مه 2017 ، دارایی خالص دارایی های 500 ثروتمند جهان تقریباً 4.8 تریلیون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *