خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » شخصیت زنان و لباس از لباس

شخصیت زنان و لباس از لباس

چه نوع لباس دارید؟ اگر همیشه لباس خود را با یک نوع خاص انتخاب می کنید ، می توانید شخصیت خود را در یکی از دسته های زیر بیابید.

لباس شما در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

آنچه را که هر روز برای پوشیدن انتخاب می کنید لزوما اختیاری نیست. لباسی که می پوشید درباره شخصیت شما چیزهای زیادی می گوید و این عالی است. در این مقاله ، هفت سبک مختلف مد را بهمراه برخی از نگرشها در مورد رابطه شخصیت شما و نحوه لباس پوشیدن ، رمزگشایی خواهیم کرد. لطفا به ما بپیوندید

تیپ ورزشی

آیا بعد از سالن ورزشی مدت طولانی در لباس ورزشی خود باقی می مانند؟ آیا احساس در آغوش گرفتن پا با پاهای ورزشی را دوست دارید؟ آیا ترجیح می دهید بیشتر روزهای هفته کفش راحتی و راحتی بپوشید؟ با اطمینان می توانیم بگوییم که شما یک شخص فعال هستید ، خانمها با این سبک معمولاً نوع ظاهری را انتخاب می کنند که می تواند آنها را از خرید به سمت فرزندانشان سوق دهد. اگر دوست دارید لباس ورزشی بپوشید ، احتمالاً طرفدار قرص فعالیت بدنی هستید.

تیپ زنان و 39

به عنوان دخترانه توصیف شده است ، این سبک مملو از گل ، پارچه های پلیسه دار ، توری ، قلب و آبرنگ هایی مانند بنفش کم رنگ و صورتی است. این دختر شخصیتی عاشقانه است که عاشق یک کمدی رمانتیک یا یک رمان عاشقانه است. زنی که مانند این لباس می پوشاند دوست دارد مانند یک زن لباس بپوشد و مانند یک زن رفتار کند. اگر دختری هستید که عاشق لباس های پلیسه دار ، دامن ، پاشنه بلند و شیک و دوست داشتنی هستید ، احتمالاً سبک و سیاق زنانه دارید.

تیپ تمیز و ساده

این دختر یک سبک کلاسیک دارد و رویکرد بی تکلفی نسبت به لباس و زندگی خود دارد. معمولاً این فرد را در اطراف خانه و شهر با پیراهن و شلوار جین ساده خواهید دید. او به جای رنگهای روشن ، رنگهای خنثی مانند سفید ، سیاه ، خاکستری و بژ را ترجیح می دهد. سبک مدرن ساده او به معنای ساده لوح بودن او نیست ، او فقط هوادار یک پوشش ساده است ، این همه & # 39 ؛ است. مردم معمولاً با این تیپ از دختران انتقاد می کنند. شما اغلب او را در یک تی شرت گرافیکی ، شلوارک و یک جفت کفش ورزشی پیدا خواهید کرد.

تیپ جاذبه جذاب

این سبک مد دوست دارد ایستادگی کند. اگر رنگ های روشن ، چاپ های جسورانه و کفش های طرح دار را دوست دارید و از پوشیدن آنها نمی ترسید ، پس از آن طرفدار این سبک مد هستید.

این بلوزهای پر جنب و جوش و چاپ های جسورانه ، اعتماد به نفس درونی خانم را نشان می دهد. اگر جمله خاصی روی لباس شما نوشته شده باشد ، می تواند در شخصیت شما نیز منعکس شود. اگر عاشق این سبک لباس هستید ، یعنی با جسارت جسورانه هستید و به این واقعیت توجه نمی کنید که مرکز توجه باشید ، زیرا این واقعاً ترجیح شما است.

رها و تیپ آزاد

بگذارید باد روی این دختران بازی کند ، زیرا در حقیقت او شخصیتی متروک و آزاد دارد. او به اندازه لباسهایش درمانده است. طرفداران این سبک معمولاً از قوانین سختگیرانه مد پیروی نمی کنند اما لباس هایی که با آنها ظاهر می شود جدید و هیجان انگیز است! . مد آزاد و آزاد به این دختر خلاق تکیه می کند تا به بیرون فکر کند.

تیپ پیشگام و مبتکر

این دختر مد خودش را می شناسد. این فرد همیشه با مد پیش می رود و جدیدترین سبک ها را تشخیص می دهد و کمد لباس خود را به طور مرتب تغییر می دهد. او همیشه اطلاعات به روز در مورد دنیای مد دارد و دوستانش همیشه سوالات وی راجع به مد و سبک های مختلف می پرسند. او می داند چه داغ است ، و او معمولاً اولین کسی است که سبک جدیدی را امتحان می کند.

نوع خانه شیک

سرانجام ، برای معرفی سبک خانه شیک ، به بررسی برخی شخصیت های محبوب تلویزیون از جمله ری Drummond (زن پیشگام) و جوآنا گاینز می پردازیم. با این سبک ، این خانم ها می توانند یک مزرعه یا یک ساختمان در دست ساخت را هدایت کنند. پارچه های شطرنج ، چکمه و ژاکت چیزهایی است که این خانم ها معمولاً می پوشند.

حرف آخر …

آیا سبک لباس شما به طور خاص یکی از این سبک ها نیست؟ نگران نباشید ، بیشتر ما بسته به روز و مناسبت ، ترکیبی از چندین سبک مختلف مد است. نکته جالب این است که لباس های ما می توانند ارتباط نزدیکی با شخصیت ما داشته باشند.

همچنین ببینید

بهترین داروهای خانگی برای گرمازدگی

بهترین داروهای خانگی برای گرمازدگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *