خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » درهای کوچک به فضاهای خیالی در قفسه های کتاب

درهای کوچک به فضاهای خیالی در قفسه های کتاب

وب سایت یک پزشک و دکتر: شما ممکن است این روزها بسیاری از هشتگ ها یا عکس ها را مشاهده کرده اید و فیلم های ویرایش شده "بوک کتاب" را در رسانه های اجتماعی ویرایش کنید. این ایده به عنوان یک هنرمند ساده ژاپنی آغاز شد ، اما اکنون به یکی از بزرگترین روندهای سال تبدیل شده و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

nook book دنیای کوچک و مینیاتوری است که از کتاب ها و قفسه های کتاب تشکیل شده است. کتابفروشی ها معمولاً مانند درها یا راهروهایی هستند که می خواهند شما را به دنیای خیالی پشت قفسه های کتاب ببرند.

کتابفروشی ها مانند کتاب ضخیمی است که شما آن را خالی کرده اید و شامل دیوارهای روشن و کوچه ها برای تخیل است. می توانید قفسه کتاب را روی قفسه قفسه کتاب خود قرار دهید و تصور کنید که انتهای این خیابان کجاست.

این مفهوم و طراحی به حدی رایج شده است که در طول روز ، زیر مجموعه r / booknook نزدیک به 800000 عضو در Reddit پیدا کرده است.

در سال 2018 ، یک هنرمند ژاپنی به نام موند برای اولین بار نوک خود را بیان کرد. توییت "قفسه کتاب قفسه پشتی" وی بیش از 179،000 بار پسندیده شده و منبع الهام بخش دیگران است.

بسیاری از هنرمندان با بازدید از Manda Nok Bock به ایده های خلاقانه و خلاقانه ای رسیده اند و به ساختن نوک بوک خود علاقه مند شده اند. برخی از این طرح ها در یک روز در Reddit 3700 تا 63700 رای کسب کردند.

رسیدن به رویاها در مقیاس کوچک

ایجاد یک فضای کوچک و کوچک ، اما دنج و گرم و صمیمی ، هنر را می طلبد و همه نمی توانند وارد این زمینه شوند. مهمتر از همه ، شما باید چیزی را ایجاد کنید که به تخیل شما نزدیک باشد و دیگران با شما سهیم باشند.

Reddit اکنون دارای چندین شرکت تابعه با عناوین کتاب است. حتی زیر مجموعه ها برای راهنمایی و کمک به ساختن آنها وجود دارد که شبیه به r / guidebooknook هستند و بسیار محبوب هستند. برنامه نویسان و برنامه نویسان نیز به دره باز شده اند و یک برنامه نویس نوک خودش را با استفاده از مدل های سه بعدی و سپس پرینترهای سه بعدی ایجاد کرده است.

بسیاری از طرح های بوک نوک & # 39 ؛ از کتاب های هری پاتر و ساختمان های قرون وسطایی الهام گرفته شده است. این کمی عجیب و جالب است ، چرا که مردم به هری پاتر می روند تا از این همه کتاب های فانتزی و خیالی کتاب راهنمایی تهیه کنند.

جلد کتاب فقط به کتاب و قفسه کتاب محدود نمی شود و طرح های خلاقانه زیادی برای خانه وجود دارد. یک خروجی برقی که شما را به دنیایی کوچک و خیالی یا درهای کوچکی که تختخواب را خط می کنند باز می کند و به شما امکان می دهد زندگی خوبی داشته باشید.

صحافی کتاب محدودیتی برای ایده ها ندارد و شما می توانید رویاهای خود را در مقیاس بسیار ناچیز به دست آورید.

همچنین ببینید

بهترین داروهای خانگی برای گرمازدگی

بهترین داروهای خانگی برای گرمازدگی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *