خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » بهترین کتابها در مورد موفقیت و ثروتمند شدن

بهترین کتابها در مورد موفقیت و ثروتمند شدن

خواندن کتاب به طرق مختلف می تواند به شما در موفقیت و ثروتمند شدن کمک کند ، بنابراین آن را جدی بگیرید و برای خواندن کتاب وقت بگذارید.

در این مقاله ، ما قصد داریم لیستی از کتابهای پرفروش در زمینه پیشرفت و موفقیت شخصی را ارائه دهیم ، بنابراین در ادامه با آلامتو همراه باشید:

راه های جنگ صلح آمیز: کتابی که زندگی شما را تغییر می دهد

کتاب اول Dan Millman & # 39؛ داستانی الهام بخش است که عمدتا در حدود سالهای دانشگاه او نوشته شده است. این کتاب به این مفهوم می پردازد که نمی توان بدون احساس زنده بودن یا خوشبختی واقعی موفق به موفقیت شد.

میلمن "راه مبارزه صلح آمیز" را از پیرمردی مرموز که او را به عنوان سقراط می شناخت ، آموخته بود. مربی که او را در سفرهای مختلف اعزام کرد ، راه موفقیت را به او یاد داد. درسی که یک جوان می پذیرد برای هر کسی که به دنبال معنای واقعی زندگی است قابل استفاده است.

قانون موفقیت در شانزده درس – نوشته شده توسط ناپلئون هیل

بیست و شش سال تحقیق ، از جمله مصاحبه با بیش از 500 میلیون میلیونر خود ساخته ، پایه و اساس این مجموعه عظیم را پایه گذاری کرده است. ناپلئون هیل پس از مطالعه روشها و موفقیتهای اندیشمندانی چون توماس ادیسون ، جان دی راکفلر ، هنری فورد ، اندرو کارنگی ، تئودور روزولت و الکساندر گراهام بل ، آنچه را که آموخته بود گردآوری کرد و آن را در قواعد موفقیت موفقیت آمیز ترسیم کرد. جهان ارائه شده

هیل از این کتاب در زندگی خود استفاده کرد و به موفقیت چشمگیری دست یافت. جلد کتاب ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما هیل آن را به روشی نوشت که می تواند به دانش آموزان دبیرستانی آموزش داده شود. در حقیقت ، این کتاب در حالی که ثروتمند است قابل درک است. وی اظهار داشت: پیشرفت شخصی در کنار دانش بی موقع ، راه موفقیت را هموار می کند.

الماس زمین: درست در همان جایی که هستید و در حال حاضر همه اتفاقات خوب می توانند رخ دهند!

اغلب ما از فرصت های موفقیت ، ثروت و خوشبختی غافل می شویم و آنها را فراموش می کنیم. این کتاب کوچک در ابتدا حاوی مقدمه ای است که شامل اظهارات راسل کانل است.

این اثر بی انتها ، که به صورت رایگان و آنلاین و در قالب های نوشتاری و صوتی در دسترس است ، شهرت و ثروت "انتظار" را در جایی در اطراف شما نشان می دهد. پول قدرت است و شما برای داشتن آن باید قدم های معقولی بردارید. شما باید این کار را انجام دهید زیرا اگر به خودتان اعتماد کنید قطعاً می توانید کارهای خارق العاده ای انجام دهید.

طرز تفکر مرد

این کتاب جمع و جور ، همانطور که جیمز آلن خاطرنشان می کند ، منبع الهام میلیون ها نفر بوده و بر کار بسیاری از رهبران تأثیر گذاشته و در پیشرفت شخصی بسیاری از آنها نقش داشته است.

این کتاب مملو از جملاتی مانند روح است که آنچه را که ما پنهانی دوست داریم ، و همچنین آنچه از آن می ترسد را جذب خواهد کرد. باور اصلی این کتاب این است که انسان همان چیزی است که در قلب خود احساس می کند.

آلن از زبان فصیح استفاده می کند تا به خوانندگان کمک کند تا درک کنند که افکار و شخصیت ها از هم جدا و در هم تنیده نیستند. مسئولیت شخصی به همان اندازه افکار و اعمال ما اهمیت دارد. او می گوید باید برای تأمل رویاهای خود وقت صرف کنیم و انرژی و زمان لازم را برای تحقق این رویاها صرف کنیم.

حداکثر موفقیت: استراتژی ها و مهارت هایی که توانایی های پنهان شما را نشان می دهد

همانطور که زیرنویس این کتاب نشان می دهد ، استراتژی ها و مهارت هایی که قدرت های پنهان شما را فاش می کند ، به احتمال زیاد آنچه را برای موفقیت در زندگی لازم دارید فراهم می کند.

کسانی که از استراتژی های بیان شده توسط برایان تریسی پیروی می کنند می توانند تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند که به سرعت باعث موفقیت آنها خواهد شد.

با خواندن این کتاب ، می آموزید که چگونه در همه زمینه های زندگی ، از جمله سلامتی ، خوشبختی شخصی و حرفه ای ، روابط و ثروت ، موفقیت کسب کنید. این مهم نیست که آیا شما در این مسیر موفق هستید یا فقط این سفر را شروع کرده اید زیرا اصول بیان شده در کتاب به شما در تحقق پتانسیل واقعی خود کمک می کند. زندگی خود را بسازید و به آرامش ذهنی که می خواهید برسید.

جادوی تفکر عالی

تفکر عالی همان چیزی است که افراد موفق را از افراد دیگر جدا می کند. در این کتاب کلاسیک پرفروش ، دیوید شوارتز استدلال می کند که لزوما هوش یا اخلاق کار باعث نمی شود مردم از نردبان موفقیت صعود کنند ، بلکه انتخاب های شخصی است که باعث می شود افراد باور کنند که چیزها بزرگتر و بهتر هستند. امکان پذیر است

وقت بگذارید و در مورد اهداف زندگی خود تأمل کنید و آنها را گسترش دهید. وقتی تصویری واضح از آنچه می خواهید داشته باشید ، انرژی خود را در رسیدن به آن هدف متمرکز خواهید کرد. چشم خود را بر روی هدف نگه دارید و اجازه ندهید که چیزهای کوچک دنیای اطراف شما را تغییر دهند.

قدرت تفکر مثبت

این عقیده که افکار مثبت منجر به یک واقعیت مثبت می شوند ، پدیده جدیدی نیست. چند دهه قبل از انتشار کتاب رمز و راز ، نورمن وینسنت پوست کتابی را در مورد قدرت تفکر مثبت نوشت. این کتاب به خوانندگان می آموزد که همیشه قبل از رسیدن به زندگی مطلوب خود باید به موارد مثبت فکر کنند.

فلسفه های این کتاب پرفروش به میلیون ها کمک کرده است تا به اهداف شخصی ، مالی ، معنوی و عاطفی خود برسند. شما همچنین باید یاد بگیرید که افکار منفی را با باورهای مثبت جایگزین کنید و با پرورش شخصیتی که تحت تأثیر شرایط نیست ، از عادت های بد خلاص شوید.

غول خود را بیدار کنید: چگونه می توانید سرنوشت ذهنی ، عاطفی ، جسمی و مالی خود را کنترل کنید!

درون هر شخص غول بزرگی زندگی می کند. آنتونی رابینز مربی انگیزشی در این کتاب به شما کمک می کند تا "سرنوشت ذهنی ، عاطفی ، جسمی و مالی خود را کنترل کنید." چگونه بسیاری از افراد گمشده با استفاده از تکنیک های بیان شده در این کتاب ، می توانند زندگی و موفقیت خود را به دست بگیرند؟ این کتاب کلاسیک که در زمینه توسعه شخصی نوشته شده است به ویژگی های هدف گذاری ، روابط موفقیت آمیز ، صحبت با خود و کشف پتانسیل واقعی خود می پردازد

به رهبر درون خود ارزش دهید

ارزش گذاری به رهبر در درون شما این امکان را می دهد تا تئوری های رهبری را با توجه به شرایط خود شخصی سازی کنید. برای كسانی كه سعی می كنند قدم بعدی در مشاغل خود بردارند یا به تواناییهای رهبری خود شک داشته باشند ، این كتاب روشهای عملی برای پیشرفت مهارتهای رهبری ارائه می دهد.

این کتاب با این درک نوشته شده است که برخی افراد از خصوصیات ذاتی رهبری لذت می برند. البته کتاب جان مکسول و افسانه ای این اسطوره را که فقط چند رهبر منحصر به فرد به دنیا آمده اند ، انکار می کند. در عوض ، او پیشنهاد می کند که هر کس می تواند با یادگیری نظم و انضباط ، مربیگری و افزایش مهارت های خود از طریق آموزش ، کار خود را رهبری کند.

ماکسول رهبری را اثرگذار تعریف می کند و خاطرنشان می کند که فارغ از شغل ، موقعیت و شخصیت خود ، باید یاد بگیرید که چگونه یک رهبر مؤثر باشید.

یک دقیقه مدیر

از اصول تدریس شده در مدیر یک دقیقه ای استفاده کنید و ببینید که چگونه بهره‌وری و رضایت شغلی تیم شما افزایش می یابد. این کتاب به خوانندگان این امکان را می دهد که بدون اینکه دائماً خود را از اشتباهات خود یادآوری کنند ، در مورد خوشبختی و خوشبختی فکر کنند.

سبک مدیریت یک دقیقه ای به رهبران این امکان را می دهد که کارآمد و مؤثر باشند. فصل های کوتاه این کتاب تعامل بین مدیران و تیم های آنها را تسهیل می کند. با تعیین اهدافی که باعث تشویق ، تغییر مسیر ، تلافی و تأمین جوایز مناسب می شود ، رهبران می توانند از آنها انتظار داشته باشند که نسبت به تیم خود احترام بیشتری قائل شوند.

خوب به عالی: چرا برخی از شرکت ها پیشرفت می کنند و برخی دیگر نه

آیا شرکت های خوب باید شرکت های بزرگی باشند؟ و اگر چنین است ، چگونه یک شرکت می تواند به یک شرکت بزرگ و با نفوذ تبدیل شود؟ اینها برخی از سؤالاتی است که به تحقیقات زیادی منجر شده و در نهایت منجر به انتشار کتاب Good to Excellent شده است.

جیم کالینز & # 39؛ تحقیقات پنج ساله سرانجام مشخص کرده است که باعث می شود شرکت های بزرگ از رقبای خود پیشی بگیرند و سود قابل توجهی کسب کنند. جیم کالینز و تیم تحقیقاتی وی با مقایسه ویژگیهای متمایز شرکتهای خوب و همتایان عالی آنها دریافتند که یکی از مواردی که باید در نظر گرفته شود استفاده از رهبران است که بیشتر با تمرکز روی سرنوشت خود اشتیاق دارند. ، وظیفه خود را بدانند که یک شرکت را از یک شرکت خوب به یک شرکت بزرگ تبدیل کنند.

چنین رهبران بنیان فرهنگی را ایجاد می کنند و نتایج ماندگار را ارائه می دهند که می تواند سازمان را به سمت تعالی سوق دهد.

میلیونر اتومبیل: یک مرکز خرید قدرتمند برای زندگی و درگذشت مانند ثروتمندان

آیا واقعاً کسی وجود دارد که نمی خواهد به طور خودکار میلیونر شود؟ واقعیت های این کتاب دقیقاً مانند سریال Bish & 39 Finish Rich است و در واقع این کتاب بیان می کند که هیچ چیز خارق العاده ای بدون پیش بینی اتفاق نمی افتد. در حقیقت با کمی برنامه ریزی و در نظر گرفتن جوانب مختلف مالی و اتوماسیون آنها می توانید در راه ثروت گام بردارید.

این طرح خودکار به خوانندگان اجازه می دهد در ضمن صرفه جویی در هزینه ، در وقت خود صرفه جویی کنند. اگرچه بسیاری از اصول بیان شده در این کتاب چیز جدیدی نیستند ، رویکرد آسان Bach & 39 به خواننده کمک می کند تا آنها را به روشی جدید بکار برد.

برخی از نکات برجسته شامل اصولی مانند پرداخت زود هنگام خود به خود و مشاوره در مورد چرایی و چگونگی پس انداز برای بازنشستگی است. بعلاوه ، باخ برای دستیابی به اهداف پس انداز کوتاه مدت توصیه می کند و اظهار می کند که بخشش بخش مهمی از ثروتمند شدن است.

پدر ثروتمند – پدر فقیر

رابرت تی. کیوسک (برگه زمان وارنر ، 2002)

تغییر الگوی کار ، اشتغال و کارآفرینی مدتهاست ذهن نویسندگان و محققان را به خود مشغول کرده است. رابرت کیوساکی در یکی از مشهورترین کتابهای خود با عنوان "پدر ثروتمند – پدر فقیر" ، ارزش استفاده و کنترل سرنوشت مالی خود را از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری نشان می دهد. در پدر ثروتمند – پدر کیوسک فقیر تفاوت بین آنچه را که افراد ثروتمند و فقیر یا میانسال به فرزندان خود می آموزند نشان می دهد.

كیوساكی به عنوان یك جوان ، توسط "پدر فقیر" خود آموزش دیده بود تا راه كمترین مشكل را دنبال كند: تحصیل ، انتخاب شغل و كار سخت. اما پدر و مادر ثروتمندش به او توصیه كرد كه برعكس عمل كند. این کتاب نشان می دهد که آموزش چقدر مهم است ، در واقع همیشه در یک محیط رسمی یادگیری به بهترین وجه انجام نمی شود.

دروس شامل ارزش خود اشتغالی ، چگونگی خود اشتغالی بدون محدود کردن خود در محدودیت های یک کارمند و چگونگی ایجاد و استفاده از فرصت های خوب درآمد است. به جای تلاش زیاد برای پول ، از اصول این کتاب برای درآمدزایی خوب استفاده کنید.

بزرگترین فروشنده جهان و جهان

اوگ ماندینو (فردریک فروو ، 2001)

ده نمونه قدیمی از کلید ثروت ، ثروت و خوشبختی در این کتاب کلاسیک.

پسری جوان که می خواهد موقعیت خود را در زندگی بهبود ببخشد ، سخنان استاد خود را می شنود: هیچ حرفه و حرفه دیگری برای کسی که می خواهد از فقر خارج شود و ثروتمندتر از یک فروشنده باشد ، بهتر نیست. بنابراین این مرد جوان ، در رویای موفقیت و ثروت خود تصمیم می گیرد تا بزرگترین فروشنده جهان شود.

این کتاب جیبی را می توان به راحتی در یک ساعت مطالعه کرد ، اما برای کسانی که حرفه فروش را دنبال می کنند ، پر از داستانهای جدید است. این داستان خواننده را ترغیب به مشاركت در اجتماع و ایجاد آرامش می كند. کسانی که این اصول را یاد می گیرند یاد می گیرند چگونه بر چالش های فروش غلبه کنند و چگونه در نهایت موفق شوند.

فروش کتاب مقدس: منبع فروش نهایی: شامل 10.5 دستور برای موفقیت در فروش است

جفری گیتومر تحمل خوبی برای فروشندگانی ندارد که دائماً از صحبت کردن با آنها با لحن جسورانه و سریع جسارت می کنند. این کتاب مقدس فروش بیش از 100 واقعیت مختلف در مورد فروش ، نکات فروش و راه حل های موجود را برای کمک به شما در فروش به شما ارائه می دهد تا بتوانید در مورد فروشندگان دیگر زمزمه کنید. پیشرفت کند دارند. این کتاب جزئیاتی در مورد جنبه های مختلف فروش ارائه می دهد. اصول اولیه را بیاموزید و بدانید که این کتاب تفاوت زیادی در فروش و پیشرفت شما ایجاد خواهد کرد.

همچنین ببینید

عجیب ترین جمجمه های جهان + عکس

جمجمه یک استخوان کروی است که مغز ، و تمام اندام های داخلی و قسمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *