خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » داروی تمساح چیست؟

داروی تمساح چیست؟

تمساح یک "داروی زامبی" است. تمساح ها به آرامی بدن مصرف کننده & # 39 را از درون مختل می کنند.

تمساح چیست؟

دزومورفین ، مشتق شده از "داروی هروئین" ، دارای اثرات آرام بخش و آرام بخش بسیار سریع و قوی است. این دارو در سال 1932 کشف شد و قدرت 8 تا 10 برابر مرفین دارد.

در ابتدا از دسمورفین در سوئیس با نام تجاری Permonid برای پاسخ سریع آن به مواردی مانند تهوع و افسردگی تنفسی استفاده شد.

در سال 2010 ، دزومورفین برای تولید مخفی در روسیه رواج یافت. به راحتی با ترکیب "کدئین" ، "ید" و برخی داروها و مواد شیمیایی دیگر تولید می شود.

نام Krokodil برای این دارو توسط روسها داده شده است زیرا باعث می شود "پوست بدن" سبز شود و پس از مدتی گوشت و بدن 39 کاملاً پوسیده و ناپدید شد.

یکی از دلایلی که این دارو در بسیاری از نقاط جهان به سرعت پخش می شود ، سادگی و دسترسی آن به افراد کم درآمد است.

تخمین زده می شود 100000 نفر در روسیه و 20،000 نفر در اوکراین به این ماده بسیار خطرناک اعتیاد داشته باشند.

مرکز کنترل مواد مخدر و روسیه گفت: در سه ماه اول سال 2011 ، حدود 65 میلیون دوز مواد مخدر در این کشور کشف و ضبط شد.

سوءاستفاده از desomorphine خانگی اولین بار در شرق و در "مرکز سیبری" در سال 2002 گزارش شد. اما از آن زمان تاکنون در روسیه و همسایگان نزدیک آن رواج یافته است.

اولین مصرف داروی گزارش شده در ایالات متحده توسط مرکز کنترل بنر سون در ققنوس آریزونا بود. سپتامبر 2013. در اکتبر 2013 ، موارد زیادی در ایلینویز رخ داده است.

چه چیزی تمساح را ترسناک می کند؟

اما آنچه تمساح را بسیار ترسناک می کند ، آسیب بسیار خطرناکی است که به بدن وارد می کند ، مانند آسیب به بافت های بدن ، زخم های عمیق ، "زخم زدن" و درنهایت دژنراسیون.

افرادی که مدت طولانی از این داروی کشنده استفاده می کنند ، اندام خود را از دست می دهند. با توجه به سن آنها ، گفته می شود که کاربران تمساح کمتر از دو سال سن دارند.

دکتر سینگلا ، یک متخصص داروی آمریکایی ، می گوید: دکتر تمساح یک داروی زامبی است. تمساح بدن مصرف کننده و بدن 39 را به آرامی از درون جدا می کند.

به گفته این پزشک آمریکایی ، زخم هایی که تمساح ها ایجاد می کنند با سایر زخم ها متفاوت است ، تمساح ها مستقیم به استخوان ها می روند. قبلاً چنین چیزی را ندیده بودم.

دکتر رابرت گلر ، مدیر مرکز سم شناسی جورجیا می گوید: "این تجمع ها به قسمت های دیگر بدن نفوذ کرده و بافت آنها را تخریب می کنند."

همچنین ببینید

راه های کاهش سریع استرس

همه ما تاکنون استرس را تجربه کرده ایم ، اگرچه نوع و شدت استرس می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *