خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » بهترین زمان بدن سازی روز

بهترین زمان بدن سازی روز

کمی زود صبح از خواب بیدار شدیم! شما ظهر دوباره حوصله دارید و حوصله ندارید! وقت آن است که به خرید بروید و از آن لذت ببرید! همچنین یک شب برای تماشای فوتبال و چک کردن تلگرام شما!

بهترین زمان روز برای تمرین کدام است؟

اگر می خواهید بدانید که روز مناسب برای ورزش چیست ، باید هر زمان که می توانیم آن را بیان کنیم! فواید ورزش فقط وقتی انجام می شود که به طور مرتب این کار را انجام دهید ، قابل توجه است ، بنابراین اگر تنها زمانی که می توانید آن را به طور مداوم انجام دهید ، ساعت 9 صبح است ، پس می گویم 6 صبح بهترین زمان برای تمرین شما است. از آنجایی که ما درگیر کار ، آموزش و تعهدات خانوادگی هستیم ، می توان از زمان ورزش هر فرد زمان برد.

اندازه گیری عملکرد:

به خوبی مشخص شده است که حداکثر توان و کارایی می تواند در طول روز نوسان داشته باشد ، کمترین میزان در صبح زود و اوج بعد از ظهر رخ می دهد. این تغییرات در عملکرد به احتمال زیاد در تمرینات کوتاه مدت با شدت زیاد رخ می دهد و در طول فعالیت های کم فشار قابل توجه است.

یکی از توضیحات احتمالی برای تغییر قدرت در طول روز ، تغییر دمای بدن است که معمولاً در طول بعد از ظهر به اوج خود می رسد.

افزایش دما می تواند یک اثر گرم کننده غیرفعال داشته باشد ، واکنش های متابولیکی را افزایش دهد ، انعطاف پذیری رباط ها و تاندون ها را افزایش داده و سرعت پتانسیل های عمل یا سرعت برخورد عصبی به عضلات شما را افزایش دهد. می دهد

فراتر از حرارت بدن

تغییر در دمای بدن در طول روز ممکن است تا حدودی تغییرات در قدرت و عملکرد عضلات کوتاه مدت را توضیح دهد. همچنین با چندین مطالعه انجام شده در مورد فعالیت EMG در ساعات اولیه روز ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد بدن شما در صبح سعی در جذب فیبرهای عضلانی دارد. این لزوماً بر فعالیت کم شدت تأثیر نمی گذارد.

البته در پروفایل هورمون شما نوساناتی وجود دارد که در طول روز رخ می دهد. تستوسترون و کورتیزول هر دو در صبح اوج می گیرند ، سپس در عصر و عصر کاهش می یابند. اگر صبح ها را برای تمرین خود انتخاب کرده اید ، خوب است بدانید که افزایش کورتیزول صبح مضر است زیرا می تواند باعث شکسته شدن عضلات شود ، اما تصور می شود افزایش همزمان تستوسترون در بعد از ظهر ممکن است تلاش بدن و # 39 باشد. برای مقابله با اثرات کورتیزول.

نشان داده شده است که تمرین مقاومتی که در عصر انجام می شود ، سطح کورتیزول را کاهش می دهد ، کاتابولیک را کاهش می دهد و محیط آنابولیک را افزایش می دهد ، بنابراین می تواند سازگاری هایپرتروفیک مرتبط با تمرین مقاومت را بهینه کند.

در این مرحله ، ما نمی توانیم بگوییم که این تغییرات کوتاه مدت می تواند منجر به تنظیم طولانی مدت در اندازه و قدرت عضلات شود ، اما به نظر می رسد تفاوت زیادی در اندازه عضلات بین گروه هایی که به طور منظم در صبح یا شب ورزش می کنند وجود دارد. وجود ندارد.

به کسی که ورزش را در ساعات صبح خود قرار می دهد ، توصیه می شود در یک محیط گرم تر ورزش را شروع کنند. اگر شما از طرفداران تمرینات گرم کردن نیستید ، فقط 5 تا 10 دقیقه دیگر گرم کردن خود را تمدید کنید تا انعطاف پذیری و تحرک عضلات و لیگامنتان افزایش یابد. برای کمک به سرکوب پاسخ کورتیزول ، قبل از رفتن به ورزشگاه ، یک قطعه میوه کوچک بخورید و در طول تمرین مقداری مکمل BCAA بنوشید تا از دست دادن پروتئین عضلات به حداقل برسد.

اگر همه موارد دیگر شکست خورد ، فقط با زمان تمرین خود سازگار باشید. ورزش منظم در یک زمان خاص می تواند تغییرات روزانه در عملکرد کوتاه مدت را تغییر دهد. این بدان معناست که اگر صبح ها به طور مکرر تمرین می کنید ، می توانید عملکرد ضعیف صبح خود را به همان اندازه یا حتی بالاتر از آنچه در اواخر بعد از ظهر می بینید ، بهبود دهید.

مهمترین چیز این است که حتماً به طور مرتب به ورزشگاه بروید ، و به آن بچسبید!

همچنین ببینید

راهنمای شیردهی

در اکثر مناطق جهان ، شیردهی یک فرآیند طبیعی برای جستجوی فرزندآوری تلقی می شود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *