خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » داستان زنی که برای اولین بار در سن 6 سالگی مادر شد!

داستان زنی که برای اولین بار در سن 6 سالگی مادر شد!

در سال 3 ، آدریانا ایلیسو مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفت. این زن اولین فرزند خود را در سن 9 سالگی به دنیا آورد و به عنوان بزرگترین مادر دنیا به عنوان کتاب رکوردهای گینس شناخته شد. او طی 5 سال گذشته بارها از جامعه تبعید شده است ، اما با عشق به دخترش بر همه این مشکلات غلبه کرده است. در اینجا داستان این زن شجاع را که تصمیم به تحقق رویای خود برای مادر شدن دارد ، می خوانید.

چرا زودتر بچه دار نمی شویم؟

آریانا در هشت سالگی ازدواج کرد ، اما شوهرش کاملاً مخالف داشتن یک نوزاد بود. سرانجام تصمیم به طلاق گرفت. وی سپس خود را وقف کار خود کرد که تحصیلات در دانشگاه رومانی بود.

آدریانا به مدت هشت سال تحت معالجه باروری قرار گرفت و سعی داشت باردار شود ، اما تمام تلاش های او ناموفق بود. تا اینکه تصمیم گرفت لقاح مصنوعی را امتحان کند. او در آن زمان 5 ساله بود و کاملاً می دانست که بارداری برای او تهدید بزرگی است. اما بیشتر از همه ، او می خواست بداند مادر بودن چگونه است. بسیاری پیرامون او داوری می کردند و برخی تصمیم وی را غیراخلاقی می دانستند و از او حمایت می کردند.

مشکلاتی که آدریانا بعد از بچه دار شدن با آن روبرو شد

سرانجام آدریانا با دوقلوها باردار شد ، دو نفر از آنها در رحم درگذشت و دخترش الیزا ، زودرس به دنیا آمد ، بنابراین مدت طولانی در مراقبت های ویژه بود. الیزا خیلی زود نیرومند شد و آدریانا به عنوان فردی بسیار متدین ، ​​او را تعمید داد.

سازمانهای مختلف مذهبی تصمیم او برای داشتن فرزندان در این سن را خودخواهی خالص می دانستند. حتی در هنگام غسل تعمید ، راهبه ها به آدریانا به عنوان یک متهم نگاه می کردند ، اما آدریانا معتقد بود که دخترش پیامبر خداست.

این مادر مجرد چگونه با دخترش زندگی کرد؟

آدریانا همچنین به فکر آینده دخترش بود. او تا زمانی که به سن قانونی برسد ، با پزشک معالجه خود را برای آدریانا ، پزشک فرزندخوانده و نماینده رسمی الیزا ترتیب داد.

اغلب تصور می شود آدریانا مادربزرگ الیسا & # 39 است. او بارها و بارها ثابت كرده است كه تصميم خود براي مادر شدن بيش از يك خواست خودخواهانه بوده است. و از آنجا که آدریانا اکنون بازنشسته است ، می تواند تمام وقت خود را با دخترش بگذراند.

حالا چطور زندگی می کنند؟

آدریانا استاد زبان و ادبیات رومانیایی و همچنین نویسنده بیش از 5 کتاب کودک & 39 است. دخترش عاشق علم است و یک نوجوان معمولی که در بسیاری از مسابقات مدارس برنده شده است.

آدریانا و الیزا نیز عاشق هستند. به عنوان یک مادر ، آدریانا تمام قدرت ، تجربه و دانش خود را به تنها دختر خود می دهد. او هنوز یک زندگی سالم و فعال دارد و سعی دارد زندگی الیزا را در کنار هم جمع کند. آدریانا اکنون 6 سال دارد و امیدوار است که همچنان دخترش شکوفا شود تا اینکه زن خوبی شود.

نظر شما چیه؟ فکر می کنید آدریانا تصمیم درستی گرفته است؟

منبع: brightside

همچنین ببینید

گران ترین چای جهان؛ 30 برابر گرانتر از طلا + عکس

وقتی قیمت گران تمام می شود ، طلا می تواند کمی بیش از حد گسترده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *