خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » مزاحم ترین رکورد های گینس چیست؟

مزاحم ترین رکورد های گینس چیست؟

در اینجا چند نمونه از سوابق ذکر شده که به زودی شکسته نمی شوند:

غذای سوسک!
در مارس 2001 ، یکی از کارمندان بازنشسته وزارت محیط زیست و # 39؛ حشرات و نابودی حیوانات ، کن ادوارد ، در خلیج اایر ، 36 سوسک را برای صبحانه خورد. در یک مهمانی ، او 47 سر موش را در شلوار خود پرتاب کرد تا دوستان خود را سرگرم کند. دوستان و خانواده وی به کارهای عجیب او عادت کرده اند. او می گوید: "اکنون اگر من کارهای عجیب و غریب انجام ندهم ، از من سؤال می کنند که همه چیز خوب است."
پاهای بوگاندو!

مدلین آلبرت بومی سینسیناتی ، اوهایو است و به دلیل فعالیت در آزمایشگاه دکتر اسکاتل و هیلتاپ در شهر اسکاتلند مشهور بود. شغل وی به مدت 15 سال قاچاق مردم و پا و زیر بغل بود. مدلین در زمان حضور در رایحه عطر ، پنج هزار و ششصد پا و زیر بغل بی شماری بو کرد!

وقتی زبان وزن می کند!
بریتانی توماس با بلند کردن جعبه ای پر از ماکارونی با یک قاب فلزی ، رکورد بلند کردن وزنه ها را در کتاب گینس که متعلق به آن بود ، شکست. این رکورد در هنگام بلند کردن جعبه 12 کیلوگرم در یکی از اجراهای سیرک ماسیمو & # 39 ثبت شد.
تا زمانی که بتوانید مغز گاو را بخورید!

تاکیرا کوبایاشی ژاپن و مشهورترین شهرهایی است که تاکنون در مسابقات مواد غذایی شرکت کرده است ، نزدیک به یک رکورد شش ساله خوردن سگ های داغ در جهان ، و سوابق دیگری نیز دارد ، و او را به مقام سوم جهان بدست آورد. رتبه بندی اما چیزی که او را به مقام سوم بدست آورد. در این لیست در حدود 15 کیلوگرم غذای نزدیک 8 کیلوگرم گاو ذکر شده است.

شوخی با عنکبوت!
تام بوچانان یک کودک استرالیایی است که در مدت زمان 30 ثانیه بیشترین عنکبوت را روی بدن خود نگه می دارد. او 125 عنکبوت طلای وحشی را به مدت 55 ثانیه روی بدن خود نگه داشت. به گفته بوکان ، این عنکبوت ها سمی نیستند بلکه بدن را گاز می گیرند و باد می کنند.

همچنین ببینید

معروف ترین هکرهای جهان

حتماً درباره تهدیدات اینترنت شنیده اید. ویروس های تروجان ، جرایم سایبری ، بات نت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *