خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » عکسهای دیدنی از کشورهای آسیای جنوبی (1)

عکسهای دیدنی از کشورهای آسیای جنوبی (1)

ما معمولاً درباره افرادی که دور از خانه زندگی می کنند خیلی فکر نمی کنیم. ما به ویژه این روزها در شبکه ها و مشاغل اجتماعی ما مجذوب شده ایم که دیگر وقت مکث نداریم. به نظر می رسد هرچه فناوری بیشتر وقت ما را آزاد کند ، زمان کمتری می توانیم پیدا کنیم.

در اینجا تصاویر خیره کننده ای از آسیای جنوبی مشاهده خواهید کرد. برخلاف خاورمیانه که در آن اسلام حاکم است ، آسیای جنوبی ترکیبی از مذاهب ، مردمان و مناظر است. علاوه بر این ، آسیای جنوبی یک منطقه جادویی از قاره آسیا است که مملو از شگفتی های طبیعی و مصنوعی است. در آسیای جنوبی فقط هشت کشور وجود دارد ، بنابراین ما آنها را به دو دسته تقسیم می کنیم تا از این تعداد ده نفر را تشکیل دهیم و آنها را از نظر اندازه از کوچکترین تا بزرگترین طبقه بندی کنیم.

۶. افغانستان

4.7٪ از جمعیت افغانستان مسلمان هستند و یکی از بدترین کشورهای جهان از نظر تروریسم ، کار کودکان و بدبختی های عمومی است. تقریبا نیمی از مرگ خبرنگاران دولت مقصر است. 5٪ از ثروت كشور و 39٪ متعلق به صنعت ترياك است. خوشبختانه ، بسیاری از شهروندان که کشور را ترک کرده اند ، باز می گردند و توسعه اقتصادی مورد نیاز خود را به دست می آورند. ورزش ملی افغانستان & 39 ؛ مسابقه ای بز است که در آن مردان سوار بر اسب باید لاشه بز را بزنند.

۷ پاکستان – جاذبه های طبیعی

پاکستان مانند همسایه خود هند ، یک قدرت هسته ای است. درگیری ها بین دو کشور به دلیل اختلافات مذهبی و فرهنگی ادامه دارد. جمعیت پاکستان اکثراً مسلمان و هند و بیشتر جمعیت هندوها هستند. این کشور با مشکلات بسیاری روبرو است ، از بی سوادی و فقر گرفته تا تروریسم و ​​فساد. با این وجود زیبا ترین مناظر طبیعی جهان است. پاکستان 4 میلیون نفر جمعیت دارد.

8 پاکستان – دیدنیهای انسانی

۹. هند – جاذبه های طبیعی

هند از نظر رنگ و تنوع فرهنگی یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است. مذهب پاگانگی آن مملو از عناصر طلایی ، حیوانات عجیب و غریب ، داستانهای حماسی و شگفتی های عرفانی است. هم مرطوب ترین مکان روی زمین ، بیشترین بارندگی و هفدهمین بیابان بزرگ جهان را در خود جای داده است. غذاهای هندی به اندازه مناظر آن متنوع است ، از خیلی تند گرفته تا بسیار شیرین.

۱ عینک انسانی

منبع: listverse

همچنین ببینید

معروف ترین هکرهای جهان

حتماً درباره تهدیدات اینترنت شنیده اید. ویروس های تروجان ، جرایم سایبری ، بات نت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *