خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چگونه اجسام را با قدرت ذهن حرکت می دهیم؟

چگونه اجسام را با قدرت ذهن حرکت می دهیم؟

آیا جابجایی اجسام با قدرت ذهن درست است؟ شکی نیست که ذهن انسان بسیار پیچیده است و درک تمام قوای آن در حال حاضر ممکن نیست.

تله کینز چیست؟

ممکن است فکر کنید این فقط یک شوخی است ، اما باید بدانید که قدرت های مختلفی در این دنیا وجود دارد ، مانند پیش بینی (دانستن آینده) و تله پاتی (توصیف چیزها از راه دور). اما حتی از دیدگاه فرا روانشناسی ، اثبات توانایی حرکت اجسام از طریق نیروی ذهنی و ارزیابی آن دشوار است.

کلمه فرا روانشناسی از یک کلمه یونانی گرفته شده است که ترکیبی از کلمات ذهن و حرکت است و PK یا telekinesis نیز نامیده می شود.

حرکات روانی عجیب تخیلی را می توان در فیلم های کمدی فانتزی محبوب مانند مردان ایکس و شخصیت هایی مانند جین گری ، که دارای قدرت روانی قوی بودند ، مشاهده کرد.

"فشار" ، ساخته شده در سال 2009 ، درباره گروهی از جوانان آمریکایی با توانایی های روانی مختلف است که از قدرت های ماوراء طبیعی خود برای مبارزه با یک سازمان مخرب دولتی ایالات متحده استفاده می کنند.

اگرچه بسیاری از آمریکایی ها به توانایی های روانی اعتقاد دارند (حدود 15 درصد آمریکایی ها به نظرسنجی دین Baylor اعتقاد دارند) ، اما شواهد علمی کمی وجود دارد یا از این پدیده حمایت نمی کند. به

برخی از افراد حتی فرا روانشناسی را به دنیای روحانی پیوند می دهند ، به عنوان مثال ، برخی معتقدند که برخی گزارشات مبتنی بر مشاهده ارواح ، نشانه عصبانیت روحی ناخودآگاه فرد است تا مشاهده واقعی ارواح. درک این پدیده بسیار آسان خواهد بود اگر مردم بتوانند نیازهای روزانه خود را بدون هیچ گونه تلاش اضافی و تنها با قدرت تفکر خود جابجا کنند.

چه کسی دوست ندارد فنجان قهوه خود را بدون بلند شدن و تنها با یک حرکت ساده ذهنی از پیشخوان بیرون بکشد؟ اگرچه بسیاری از مردم این را دوست دارند ، اما قطعاً هرگز اتفاق نخواهد افتاد. بنابراین ، محققان بر روی عبارت "micro-PK" یا دستکاری اجسام بسیار کوچک تمرکز کرده اند.

ایده این محققان این است که حتی اگر چنین توانایی وجود داشته باشد ، قدرت آن بسیار ضعیف و نامحسوس است. بنابراین ، انرژی فیزیکی کمتری که برای حرکت بدن استفاده می شود ، تأثیر قطعی خواهد داشت. به همین دلیل ، آزمایشات اغلب بر روی شاهکارهای قابل مشاهده مانند تلاش برای نگه داشتن تاس همیشه روی یک عدد خاص ، چرخاندن هرم کاغذ ، یا تأثیر بر اعداد تصادفی تولید شده توسط رایانه و تولید یک عدد خاص متمرکز است.

بسته به روشهای مورد استفاده ، آزمایشهای فرا روانشناسی بیشتر بر تجزیه و تحلیل آماری پیچیده تکیه می کنند. س isال این نیست که آیا شخص می تواند قاشق را خم کند یا یک لیوان را با قدرت ذهنی به سمت خود بکشد ، بلکه این است که آیا شخص می تواند بیش از هزار آزمایش برای ساخت سکه انجام دهد ، حداقل در پنجاه درصد موارد شیر نشان می دهد.

بسیاری از افرادی که قادر به حرکت دادن اجسام با قدرت ذهنی خود نیستند ، چنین اقداماتی را توطئه ای برای فریب مردم و کسب درآمد هنگفت می دانند ، اگرچه در اواخر دهه 1800 ، این پدیده به عنوان یک توانایی ذهنی قابل اثبات تلقی شد. در آن زمان ، تجارت رسانه به اوج خود رسیده بود و آنها ادعا کردند که در طول ملاقات های خود با ارواح مردگان ارتباط برقرار می کنند و اجسامی را می بینند که به طور ناگهانی و اسرارآمیز حرکت می کنند و شناور می شوند ، یا حتی خود آنها به طور شگفت انگیزی در وسط پرواز می کردند. از یک اتاق تاریک

با این حال ، بسیاری از مردم ، از جمله سر آرتور کانن دویل ، خالق شرلوک هلمز ، بعداً متقاعد شدند که این ادعاها ترفندهای کلاهبرداری بیش نیستند. روانشناسان فریبکار برای انجام ترفندهای شیطانی خود از هیچ چیزی دریغ نکردند و از سیم های پنهان گرفته تا همدستان سیاه پوش برای خود پنهان شدن در تاریکی برای جلب توجه تماشاگران استفاده کردند. اما با افزایش دانش مردم در زمینه متافیزیک مصنوعی ، تجارت نیز پیشرفت کرد.

اما دوباره در دهه های 1930 و 1940 ، درست زمانی که محقق دانشگاه دوک به نام جی. ب. رین به این ایده علاقه مند شد که مردم می توانند از ذهن خود برای تأثیرگذاری بر نتیجه رویدادها استفاده کنند. باران آزمایشات خود را با آزمایش چرخش تاس شروع کرد و از مردم خواست تا بر نتیجه ای که تاس نشان داد تأثیر بگذارند.

اگرچه نتایج آزمایشات او گیج کننده بود و تأثیر کمی نشان می داد ، او او را متقاعد کرد که چیزی مرموز در پشت ذهن انسان وجود دارد. متأسفانه سایر محققان نتوانستند یافته های او را مرور کنند و خطاهای زیادی در روش های وی یافت شد.

اوری گلر

در دهه 1970 ، یوری گلر به عنوان مشهورترین روانپزشک جهان شناخته شد و صدها سفر در سراسر جهان برای نشان دادن توانایی های روانی خود از جمله توانایی استفاده از ساعت انجام داد. داشت قاشق را می شکست و خم می شد.

اگرچه او استفاده از ترفندهای جادویی را انکار می کرد ، اما بسیاری از محققان مشاهده کردند که تمام توانایی های شگفت انگیز گلر را می توان جادوگران و جادوگران به طور یکسان تکرار کرد. علاقه عمومی به فرا روانشناسی مجدداً در دهه 1980 به اوج خود رسید. جیمز هاردیک ، یکی از شخصیت های حوزه فرا روانشناسی ، در سال 1981 با حضور در چندین برنامه تلویزیونی ، موفق شد قدرت خود را در برنامه تلویزیونی "این خط من است" نشان دهد. او مدعی شد که اجسام کوچک مانند مداد یا دفترچه تلفن می توانند با قدرت ذهن او حرکت کنند. باب بارکر و جیمز رندی ، مجریان تردید داشتند و فکر می کردند که هاردیک فقط به طور مخفیانه چیزی را به این ابزارهای کوچک وصل می کند که باعث حرکت آنها می شود یا شاید از جریان هوا بین صفحات کتاب استفاده می کند. بدون اینکه دست خود را تکان دهید ، آنها را ورق بزنید. برای جلوگیری از این روش فریبنده ، رندی قطعات فوم را در اطراف کتاب باز قرار داد ، به طوری که اگر صفحات کتاب توسط هوایی که از دهان هاردیک خارج می شود ورق بخورد ، این قطعات فوم سبک جابجا می شوند و ترفند او این است که افشا شده پس از چند دقیقه حضور در حضور بارکر ، رندی ، هیئت داوران و تماشاگران زنده استودیو ، هاردیک ناگهان فریاد زد و سرانجام گفت که قدرت او با او کار نکرده است.

هاردیک بعداً اعتراف کرد که قدرت روانی او یک فریب بیش نیست و او در این مدت مردم را فریب داده است. سابقه روان پریشی تاریخی اثبات شده و اثبات نشده است ، مملو از فریب و فریب. بسیاری از محققان حتی اعتراف می کنند که داده ها بسیار کمتر از استانداردهای اثبات شده علمی هستند.

محقق راسل تارگ در کتاب خود تصدیق می کند که "شواهد موجود برای فرا روانشناسی آزمایشگاهی بسیار ضعیف است". با این حال ، پیشرفت های اخیر در فناوری واقعیت مجازی بهترین راه برای اثبات این امر است.

در سال 2017 ، نوربل برنامه های خود برای توسعه فرا روانشناسی – یا حداقل نوعی واقعیت مجازی – را در بازی به نام بیداری اعلام کرد. با استفاده از ترکیبی از ردیابی حرکت چشم و تکنیک های امواج مغزی در هدست ، بازی به بازیکن اجازه می دهد تا اشیاء را در دنیای مجازی به سادگی با نگاه و تفکر حرکت دهد. پس از یک فرآیند کالیبراسیون اولیه که چند دقیقه طول می کشد ، بازیکنان می توانند تصاویر رایانه را انتخاب و جابجا کنند.

شاید روزی تکنولوژی به ما اجازه دهد اجسام را با قدرت ذهن خود جابجا کنیم ، اما تا آن روز ما باید با داستانها و افسانه هایی که در مورد آن گفته می شود برخورد کنیم و تصور کنیم که آنها واقعی هستند.

چگونه اجسام را با قدرت ذهن حرکت می دهیم؟

اگر به قدرت ذهن برای جابجایی اشیا اعتقاد دارید ، امروز تمرینات خود را آغاز کرده و برای حرکت اجسام با قدرت ذهن آماده شوید:

برای تعیین سطح پیشرفت خود باید "هرم کاغذی" داشته باشید. برای انجام این کار ، باید یک تکه کاغذ یا فویل مربع را یک بار از قطر مربع و بار دوم را از قطر دیگر به یک مثلث تا کنید. پس از تا زدن ، کاغذ را باز کرده و نوک هرم را روی یک شی نوک تیز قرار دهید. با سطح مقطع صاف دراز بکشید. هدف از این آزمایش این است که فویل یا کاغذ را فقط با قدرت ذهن خود بچرخانید. یک خلال دندان یا گیره کاغذی که در پاک کن قرار داده شده است ممکن است برای قرار دادن شی تا شده مناسب باشد. هنگام مونتاژ این دستگاه ، به دنبال ترک هایی در در یا پنجره باشید. قرار نیست با باد ناگهانی خود را فریب دهید!

این نکات فقط راهنمای شما هستند. آنها را می توان در هر تعداد که م seemsثر به نظر می رسد و به هر ترتیب انجام داد.

مراقبه

مدیتیشن به معنای تمرکز ذهن و متعادل کردن توجه و دقت متغیر است. برای شروع و تا زمانی که بتوانید این کار را ادامه دهید ، به 110٪ تمرکز خود نیاز دارید. می توانید در وسط کار استراحت کنید ، اما نه بیشتر از 5 دقیقه.

خودتان را باور کنید

به توانایی های خود ایمان داشته باشید و آنچه را که در تلاش هستید انجام دهید تجسم کنید. وقتی روند کار در سر شما مختل شد ، دوباره تمرکز کنید و از نو شروع کنید. شما باید به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید و بتوانید این روند را از ابتدا تا لحظه حرکت هرم تجسم کنید.

انرژی بگیرید

هنگام تنفس ، انرژی را از هوا می گیرید. می توانید از منابع مختلف انرژی بگیرید ؛ از خورشید ، سیاره ما ، دیگر انسانها ، چاکراها ، گیاهان و ساختارهای ذهنی که در ذهن دارید. این لیست بی پایان است. از هر آنچه می توانید استفاده کنید و آن انرژی را در دستان خود بگیرید. در اینجا تمرکز بر کنترل ، توسعه ، ادغام و اگر می توانید چرخاندن توپ به جهات مختلف است.

مثبت اندیشی

قرار نیست با انجام چندین بار این کارها به هدف برسید. مثبت بمانید و انرژی های منفی خود را کنترل کنید. عشق و تفکر مثبت قوی ترین تأثیر را دارد. همچنین ، اگر قصد دارید به طور ناخودآگاه به اطرافیان خود انرژی دهید ، آیا بهتر نیست که این انرژی مثبت باشد؟

پیشرفت را ثبت کنید

تفکر ، تمرکز و هر تکنیکی را که استفاده می کنید همراه با موفقیت ها و شکست های خود ثبت کنید. این بسیار شخصی است و تمام اطلاعاتی که با هم ثبت کرده اید می تواند کمک خوبی باشد. مهم است که بدانیم کدام قسمت م effectiveثر نیست. ممکن است بخشی از این فرآیند برای شما لذت بخش باشد ، اما در دستیابی به هدف نهایی شما در کنترل اجسام بی تاثیر است.

از سراسر وب

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

چگونه از هک شدن وای فای مودم جلوگیری کنیم؟

چگونه می توان از نفوذ غیر مجاز به wifi جلوگیری کرد؟ همچنین ممکن است رمز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *