راهنمای بهترین محصولات غذایی ایرانی و خارجی

 

اگر قالب برای بیش از حد چرب است. شکل مقدار مواد بزرگتر است و مواد به اصطلاح نیز در سرعت مخلوط بالا و یا مقدار مایع در مواد کیک ، عمدتا در حالت کیک ، برابر و فشرده می یابد.

اگر انواع کیک معمولی شما معمولا بیش از حد باد نمی کند ، احتمالا به این دلیل است که دمای اجاق پایین یا بیش از حد بالا است. دلایل اصلی که چرا کیک نیست باد عبارتند از: هنگامی که شما مخلوط مواد تشکیل دهنده شما را دنبال نمی کند منظور از اضافه کردن مواد تشکیل دهنده هر چند این مسئله بسیار مهم است. کره یا تخم مرغ سرد هستند ، کره و تخم مرغ باید در دمای اتاق باشد ، نه سرد. پودر پخت شما باید کافی و البته تازه باشد. اندازه قالب باید با مواد شما هماهنگ باشد ، اگر شما می خواهید یک کیک سرسبز ، از یک قالب بزرگ استفاده نکنید. علاوه بر این ، فر باید پیش گرم شود و بلافاصله پس از پخت کیک ، آن را به یک قالب ریخته و آن را در فر قرار دهید.

برای ساخت یک کیک سرسبز و پاپ کورن بدون خمیر ، کیک باید در دمای اجاق 180 درجه سانتیگراد باشد. زمان مورد نیاز برای پخت کیک از 45 تا 50 دقیقه است. آیا آن را با مقدار شکر بیش از حد نیست ، چرا که کیک در کیک پس از پخت و پز می خوابد. شکل کیک بزرگ یا کوچک نیست ، اگر شکل کوچک باشد ، کیک خیلی زود پس از پخت می خوابد. در حالی که پخت کیک ، آن را تکان نمی تا زمانی که بخشی لایه ای از کیک می سوزد. هنگام پخت کیک ، درب کوره را باز نکنید یا بسته نکنید. هنگام اضافه کردن تخم مرغ یا سفیده تخم مرغ ، بیش از حد مخلوط نکنید. به شدت مقدار مورد نیاز پودر پخت و پخت سودا را مشاهده کنید. آیا دست کم گرفتن نیست و دست بالا گرفتن مقدار مایع ، اگر آن را در حال حاضر در دستور کیک است.

برای جلوگیری از یک فنجان شکننده و خشک ، مقدار روغن یا روغن در هر فنجان را کاهش نمی دهد. مقدار قند باید تا حد امکان بزرگ باشد و نباید کمتر از مقدار مشخص شده شکر شل باشد. کیک را بیش از حد مخلوط نکنید. مراقب باشید در هنگام استفاده از بکینگ پودر و خیلی بیشتر استفاده کنید ، و ، البته ، بلافاصله و کیک از قالب را ندارد.

اگر معمولا هنگامی که شما را به یک کیک در کیک است مهم و داخل کیک خشک است, این ممکن است به دلایل زیر: بیش از حد کیک مواد و با سرعت بالا مخلوط. سفیده تخم مرغ بیش از حد مخلوط. شما پخت بیش از حد در فر. شکل کیک مناسب نبود و بیش از تعداد مواد تشکیل دهنده بود. کیک جلو جریان هوا را مانند باد خنک تر خنک می کند. او با استفاده از آرد بیش از حد. مقدار روغن یا روغن کم است.

اگر کیک شما گنبدی شکل است ، دلیل این است که شما می خواهید به طبخ کیک برای یک زمان کوتاه و در دمای بالا. برای مثال این دستور می گوید که کیک پخته باید به طور متوسط در درجه سانتی گراد یا درجه سانتیگراد است اما بهتر است برای ایجاد یک کیک گنبد در کاهش درجه حرارت و زمان پخت و پز.

چگونه یک کیک اسفنجی وانیلی ساده با محتوای پف بالا برای افراد 8 راز یک کیک نرم و پف بدون گنبد

ترکیب و مواد لازم

روغن: 220 گرم یا 2 فنجان (کمی بیشتر برای صاف کردن اشکال)

آرد جهانی: 3 فنجان

بکینگ پودر: 1 قاشق غذاخوری

نمک: 2 قاشق غذاخوری

شکر: 1 و 4 فنجان

تخم مرغ: 4 درجه حرارت خام و محیط

عصاره وانیل: 1 قاشق غذا خوری

شیر کامل: 1 و 4 فنجان یا به جای شیر ، از 3 و 4 فنجان کرم چربی مخلوط با 1 و 2 فنجان آب استفاده کنید)

منظور از فنجان در اینجا یک فنجان شیرینی سازی است.

آماده سازی

برای آماده سازی انواع کیک اول ، روشن کردن فر و تنظیم درجه حرارت به 163 درجه سانتیگراد یا 325 درجه فارنهایت برای گرم کردن. کف دو قالب کیک را با کره و یک بار دیگر به خوبی روغن (برای این مقدار مواد برای یک قالب گرد با قطر ۲۳ سانتی متر یا ۹ اینچ, شما باید انجام دهید این کار علاوه بر شناخته شده ترین و پر استفاده ترین فرمت های که در نظر گرفته).

کف هر دو شکل پاشیده با آرد و قالب شکسته است بر روی سطح کار به حذف بیش از حد آرد و تنها یک لایه بسیار نازک از آرد توزیع خواهد شد بیش از کف و دیواره های قالب و باقی خواهد ماند.

3 فنجان کیک ، پودر پخت و نمک با هم مخلوط می شوند. غربال کردن این ترکیب دو بار. در یک گلدان جداگانه ، کره نرم شده و شکر با سرعت متوسط با یک همزن دستی یا الکتریکی برای حدود 3 دقیقه برای ایجاد یک کرم قوی و کرکی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. اضافه کردن تخم مرغ در یک زمان به این ترکیب خامه و مخلوط هر بار با یک دایره تند به ترکیب و سخت شدن.

در حال حاضر ترکیب آرد را در سه مرحله به آنزیم درخشان خامه اضافه کنید. هر بار در یک جهت مخلوط کنید و کاملا مخلوط کنید. در عین حال ، شیر یا آرد خامه را با آب مخلوط کنید. سازماندهی علاوه بر این از آرد و شیر یا کرم به شرح زیر: سازماندهی مرحله آرد و مرحله شیر تا کار با علاوه بر این از آرد به پایان می رسد. در پایان ، شما باید یک پای صاف و مسطح دریافت کنید.

آنزیم درخشان را به طور مساوی به دو شکل تقسیم کنید. شما می توانید کاغذ روغن را به شکل یک کیک قرار دهید. کیک را در طبقه متوسط برای 45 دقیقه قرار دهید تا آماده و قرمز شود. در پایان پخت شیب یک خلال دندان یا چنگال را وسط کیک, اگر خلال دندان و چوب خلال دندان وسط کیک است که هنوز خام است اما اگر آن را ندارد, نمی, چوب, کیک پخته است. پس از پخت کیک ، آن را از فر بردارید و برای 10 دقیقه صبر کنید تا کیک سرد شود. سپس ، با نوک یک چاقوی تیز ، کیک را از لبه های قالب بردارید و آن را روی ورق پخت فلز فر قرار دهید تا خنک شود. شما می توانید دو شکل کیک با هم ارتباط برقرار کنند. برای انجام این کار ، مربا را بین دو شکل ، مارمالاد ، کرم یا هر چیزی که می خواهید قرار دهید. و یا برش از دو شکل به طور جداگانه. برای تقسیم کیک (کیک پخت و پز خورشت مرغ را در اینجا بخوانید) به قطعات مورد نظر ، از یک چاقوی بلند برای جلوگیری از تجزیه کیک استفاده کنید.

از سراسر وب

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

روش های درست کردن باقلوا در خانه

تهیه باقلوا در کشورهای مختلف و فرهنگ ها متفاوت است. اغراق نیست که بگوییم خوشمزه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *