خانه » دسته بندی پست » عبارت بیزینس پلن به چه معنی است؟

عبارت بیزینس پلن به چه معنی است؟

این کلمه به معنی “تولید کننده تجهیزات اصلی”است. اگر محصول خود را به یک شرکت دیگر به فروش می رسد, که پس از آن شامل و به فروش می رساند همان محصول به عنوان شما را در محصول نهایی خود را, شما را به کانال تتا استفاده.

بیزینس پلن و نقشه کاری
بیزینس پلن و نقشه کسب و کار

یک مثال خوب از چنین دست تامین کنندگان قطعات خودرو هستند. در حالی که تولید کنندگان خودرو ، جوانان بزرگ عملا تکه های بزرگ ازوودروهایشان هورمون های خود را دارند. اما برخی از قطعات نیز از تامین کنندگان شخص ثالث هستند, آنها خریداری می شوند, آنها را با ماشین تحویل, به کار, آنها را به مشتری صحبت.

مراحل اصلی و معیارهای ساخت یک بیزینس پلن خوب چیست؟

این طرح فقط یک سند کاغذی بدون یک طرح پیاده سازی است, تکمیل شده با یک برنامه, نقش های خاص و مسئولیت های کلیدی.

اگر چه نقاط عطف و معیارهای طرح کسب و کار شما ممکن است کوتاه ، آن را به زمان به جلو نگاه کنید و برنامه ریزی گام های مهم بعدی کسب و کار شما حیاتی است. سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن است که شما را در درک آنچه لازم است به نوبه خود برنامه های خود را به واقعیت است که شما در حال کار بر روی یک برنامه واقع بینانه.

شروع با خلاصه ای از مراحل اصلی. نقاط عطف اهداف اصلی برنامه ریزی شده است. به عنوان مثال ، اگر شما در حال ساخت تجهیزات پزشکی هستید ، مراحل مربوط به آزمایشات بالینی و فرآیندهای تایید دولت را خواهید داشت. اگر شما در حال تولید یک محصول مصرف کننده ممکن است نقاط عطف در ارتباط با نمونه های اولیه جستجو برای تولید کنندگان و دریافت اولین سفارش.

بیزینس پلن سازی
مراحل بیزینس پلن

پذیرش بیزینس پلن

در حالی که نقاط عطف به آینده نگاه, شما همچنین می خواهد در دستاوردهای عمده ای از گذشته است که شما به تازگی به دست آورده نگاه. سرمایه گذاران این را “پذیرش”می نامند. این به این معنی است که شرکت شما نشانه هایی از موفقیت های اولیه نشان داده است. پذیرش می تواند فروش اولیه, یک برنامه آزمایشی موفق, و یا یک همکاری قابل توجهی. ارائه اثبات که شرکت شما بیش از فقط یک ایده می تواند بسیار مهم برای گرفتن پول شما نیاز به رشد کسب و کار شما.

معیارهای ساخت بیزینس پلن

بیزینس پلن در علاوه بر این به نقاط عطف و مقبولیت یک طرح تجاری یا طرح کسب و کار, شما باید توصیف شاخص های کلیدی در جزئیات زمانی که شما در قرعه کشی توجه کسب و کار شما به آنها شما را چگونه نشان می دهد. معیارهای واقع در قالب اعداد است که شما به طور منظم نگاه به قضاوت دولت از کسب و کار شما ارائه شده است. آنها انگیزه هایی برای توسعه مدل کسب و کار شما و طرح مالی هستند.
9 مهم ترین مفروضات کلیدی و خطرات ناشی از طرح کسب و کار

در نهایت ، آیا طرح کسب و کار شما و یا طرح کسب و کار باید مفروضات کلیدی است که شما فرض کنید برای موفقیت کسب و کار شما مهم است توضیح دهد.

راه دیگر برای فکر کردن در مورد مفروضات کلیدی این است که در مورد خطرات فکر کنید. چه خطراتی را در کسب و کار خود می گیرید ؟ اگر شما تقاضای رسمی برای یک محصول جدید به عنوان مثال ، شما فرض کنیم که مردم می خواهند آنچه شما انجام می دهند. اگر تبلیغات اینترنتی مانند یک کانال تبلیغی باشد ، عمدتا به آن متکی است. درباره تبلیغات و درصد بازدیدکنندگان که در واقع تبلیغات را خریداری می کنند ، اطلاعات زیر را خواهند داشت:

هنگامی که شما شروع یک کسب و کار, دانستن اینکه چه چیزی مفروضات خود را می توانید تفاوت بین موفقیت کسب و کار و شکست کسب و کار را تحت تاثیر قرار. بیزینس پلن هنگامی که مفروضات خود را تعریف می کنید, شما می توانید شروع به اثبات که مفروضات خود را درست باشد. بیشتر شما می توانید مفروضات خود را به حداقل رساندن, بیشتر احتمال دارد آن است که کسب و کار شما موفق خواهد بود.
تیم و شرکت

در این فصل ، شما ساختار شرکت خود را بررسی می کنید و متوجه می شوید که اعضای کلیدی تیم چه کسانی هستند. این جزئیات به ویژه برای سرمایه گذاران مهم است که می خواهند بدانند چه کسی یا چه کسی پشت پرده شرکت است و آیا آنها می توانند یک ایده خوب را به یک کسب و کار بینظیر تبدیل کنند.

تیم سازی

به عنوان یک هنرمند مشهور قدیمی می گوید: یک سرمایه گذار سرمایه گذاری پول در ایده نیست, اما در مردم. برخی از سرمایه گذاران حتی رفتن تا آنجا که به می گویند که آنها ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در حد متوسط ایده با یک تیم بزرگ به سرمایه گذاری در یک ایده فوق العاده با یک تیم متوسط!

در واقع ، معنای این است که ایجاد یک کسب و کار موفق در گذشته ریشه دارد. آیا می توانید واقعا آنچه را که بیزینس پلن برنامه ریزی کرده اید انجام دهید ؟ آیا تیم مناسب برای تبدیل یک ایده خوب به یک کسب و کار است که مشتریان را به شما جذب می کند ؟

بخش “تیم مدیریت” طرح کسب و کار شما است که در آن شما ادعا می کنند که شما بهترین تیم برای پیاده سازی ایده های خود را. تیم مدیریت نیز نقش های مهم و مسئولیت هایی را که کسب و کار شما برای رشد و موفقیت نیاز دارد نشان می دهد.

یک اشتباه رایج از کارآفرینان

یک اشتباه رایج که کارآفرینان مشتاق هنگام توصیف یک تیم مدیریت می کنند این است که همه اعضای تیم را به عنوان سطح C (مدیر عامل ، مدیر بازاریابی ، مدیر عامل ، و غیره) اختصاص می دهند.). اگر چه این ممکن است برای خود ارزیابی مفید

آن است که اغلب غیر واقعی. بسته به رشد شرکت شما ممکن است نیاز به تجربه های مختلف و دانش. اغلب بهتر است که پس از رشد شرکت در آینده این القاب و عناوین باید با توجه به شرکت کنندگان و نه در ابتدا از آنجا که در این مورد وجود خواهد داشت هیچ فضایی برای رشد یا تغییرات آینده.

به منظور داشتن یک طرح کسب و کار کامل, تیم مدیریت خود را لزوما باید کامل. اگر شما می دانید که شکاف در تیم مدیریت وجود دارد ، نگران نباشید ، همه چیز خوب است. در واقع این واقعیت است که شما می دانید مردم یک کلید خاص ممکن است آن را از دست بدهند و یا اینکه آن را نشانه ای از بلوغ و آگاهی از آنچه که کسب و کار شما نیاز به موفقیت. اگر شکاف در بیزینس پلن تیم خود وجود دارد ، آن را بسیار آسان برای شناسایی آنها و نشان می دهد که شما به دنبال افراد مناسب برای انجام نقش های خاص است.

درباره شرکت

بخش مورد شرکت به احتمال زیاد کوتاه ترین بخشی از طرح کسب و کار یا طرح کسب و کار شما خواهد بود. برای یک برنامه است که شما قصد به اشتراک گذاری داخلی با شرکای کسب و کار و اعضای تیم آن بهتر است از طریق این بخش و رفتن به بخش بعدی بروید.

برای یک برنامه است که شما با مردم خارج از شرکت خود را به اشتراک بگذارید, این بخش باید شامل:

بیزینس پلن حرفه ای
شناخت بیزینس پلن در ایرن

بیانیه ماموریت

آیا به دام صرف یک یا چند روز ترسیم ماموریت خود نمی افتد. یک یا دو ساعت هم بزرگ است.

بیانیه ماموریت شرکت شما باید کوتاه باشد – یک یا دو جمله – و باید شامل آنچه شما قصد انجام. صادقانه, ماموریت خود را و گزاره ارزش کلی خود را باید یکی باشد.

در نرم افزار پالو آلتو ، ماموریت ما به بیزینس پلن شرح زیر است: “ما به مردم کمک می کنیم تا در کسب و کار موفق شوند.”این پیشنهاد ساده است و شامل همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم ، از انواع محصولاتی که ما به انواع بازاریابی تولید می کنیم.

مالکیت معنوی بیزینس

بیشتر از همه این امر به فن آوری و علمی خطرات بنابراین اگر شما نیاز به بحث در مورد حقوق ثبت اختراع و مالکیت معنوی از طریق این بخش است.

اما اگر مالکیت فکری است که شما سرمایه گذاری در کسب و کار خود و اختصاص داده شده به کسب و کار شما کمک می کند تا به مبارزه با رقبا از خودتان محافظت, و غیره., پس از آن باید اطلاعات دقیق در بیان وجود داشته باشد.
ساختار حقوقی و مالکیت

بخش “درباره شرکت” باید شرح مختصری از ساختار کسب و کار فعلی شرکت شما باشد.

حتما به یک مرور کلی از چگونه کسب و کار شما متعلق است. آیا هر شریک کسب و کار خود یک بخش یکسان از کسب و کار? چگونه مالکیت تقسیم شده است? وام دهندگان بالقوه و سرمایه گذاران می خواهند قبل از پرداخت وام یا سرمایه گذاری ساختار شرکت را بدانند.
تاریخچه شرکت

اگر شما در حال نوشتن یک طرح کسب و کار برای یک شرکت است که در عمل آن را درست نشان می دهد تاریخچه مختصری از این شرکت ارائه و تاریخی بزرگ دستاوردهای. باز هم ، تکرار می کنم ، این بخش نیز کوتاه است – در نهایت ، در چند پاراگراف. بخش تاریخ این شرکت می تواند کمک به کارکنان بهتر درک آنچه انجام می دهند.
محل

در نهایت ، بخش “درباره شرکت” طرح کسب و کار شما باید مکان و مکان فعلی شما و همچنین هر گونه اشیاء است که این شرکت توصیف می کند.

از سراسر وب

خرید آنلاین کتاب با بهترین قیمت ها از نویسندگان و مترجمان بزرگ ایران و جهان؛ برای دیدن تخفیف ها از سایت ما دیدن فرمایید.

برای دیدن بهترین و به روزترین فیلم ها  و دانلود سریال ها و فیلم های خارجی کلیک کنید.

برای آشنایی با نکات همسرداری برای خانم ها و آموزش هایی برای زندگی و روابط بهتر با ما همراه باشید.

چگونه پیج اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ بازگردانی پیج اینستاگرام بصورت تخصصی و با نرم افزارهای کاربردی و روشهای تضمینی و بدون آسیب.

لیست غذاهای ایرانی و فوت و فن ها و آموزش های دقیق آنها را بصورت رایگان دریافت کنید و یاد بگیرید. با آشپزهای حرفه ای همراه شوید.

آشپزی را به آسانی یاد بگیرید؛ برای دیدن بهترین آموزش آشپزی و پخت غذاهای ایرانی و خارجی و انواع کیک و شیرینی کلیک کنید.

تازه ترین کتاب ها در همه زمینه ها را با قمیت مناسب در فروشگاه کتاب ابوعطا ببینید؛ پاتوق دوستداران کتاب و کتابخوانی

اگر دوست دارید به همسرتان هدیه بدهید برای خرید ساعت مچی زنانه ، خرازی واچ بهترین است

اگر وقت کافی برای طراحی گرافیکی ندارید با هزینه ای اندک بهترین پروژه آماده را داشته باشید

آشنایی با انواع مدل مختلف کیک ؛ تزیین و آماده سازی شیرینی های خوشمزه خانگی

بهترین قیمت تاب ریلکسی در ایران ؛ برای یک آخر هفته ی خوب در کنار خانواده

با کمترین هزینه یک کتابخانه شخصی داشته باشید و از مطالعه لذت ببرید

با استفاده از یک طرح توجیهی خوب ، می توانید یک کسب و کار خوب داشته باشید

همین حالا بی حالی و خستگی های اول صبح را با درمان کردن بی خوابی از بین ببرید

شماره سازندگان ساختمان در ایران در سال 1400 + پروژه های در دست ساخت

ساعت با قیمت خوب میخواهید؟ ساعت هوشمند شیائومی وارد بازار شد

بهترین کولر گازی برای شرایط سخت آب و هوایی کولر گری مدل S4 MATIC-J24H1 است

با گارانتی موزر خیالتان از بابت اورجینال بودن ماشین اصلاح راحت است

قیمت خانه در ترکیه کاهش یافت ، دریافت قیمت روز خرید ملک در ترکیه ؛ ترک گشت

همچنین ببینید

روش های درست کردن باقلوا در خانه

تهیه باقلوا در کشورهای مختلف و فرهنگ ها متفاوت است. اغراق نیست که بگوییم خوشمزه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *