خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » چگونه با افراد بی ادب برخورد کنیم؟

چگونه با افراد بی ادب برخورد کنیم؟

آیا بهتر نیست همه بی ادب و بی ادب باشند و به جزیره ای دورافتاده اعزام شوند تا دیگر مجبور نباشیم با آنها برخورد کنیم؟

اما صبر کنید ، روش های هوشمندانه تری برای برخورد با این افراد وجود دارد. در زیر 10 مورد از این روش ها آورده شده است.

به یاد داشته باشید ، شما اغلب آن شخص بی ادب خود هستید.

شاید نه این بار ، اما بارها با خود بی ادب بوده اید. و این به معنای این نیست که شما آدم بدی هستید. بنابراین دفعه بعد که کسی با شما برخورد ناشایست کند ، به یاد داشته باشید که او دقیقاً مثل شماست و بی احترامی او به این معنا نیست که او فردی بد است.

خودتان را به آن نبرید.

وقتی کسی نادرست است – خصوصاً وقتی در مورد شما اظهار نظر شخصی می کند – می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. اما این به شما بستگی دارد که چگونه واکنش نشان دهید. اگر رفتار بی ادبانه آن شخص را به عنوان یک مشکل ببینید ، برای خودتان مشکلی ندارد ، قدرت در دستان شما خواهد بود.

ببین چرا.

مردم دلایل خاص خود را برای عدم جذابیت دارند. شاید آنها روز بدی داشته باشند. یا عجله دارند و فکر می کنند وقتی که هیچ احترامی به رفتار مودبانه ندارند. آنها حتی ممکن است متوجه رفتار بی ادبانه خود نشوند. مگر اینکه از آنها سؤال کنید ، دلیل رفتار آنها را نمی فهمید. آرام باشید و از او بپرسید ، "من فکر می کنم رفتار شما بی احترامی است. چرا با من چنین رفتار می کنید؟"

کمی انتقاد کنید و آن بی ادبی را بررسی کنید.

کسی با شما بدرفتاری کرده است دقیقا چه چیزی گفته یا گفته؟ آیا او واقعاً آن را معنی کرده است؟ اگر با انتقادی به اوضاع بنگرید ، می فهمید که بیشتر ناملایمات افراد غیرشخصی به گونه ای است که می توانید با آرامش از کنار آنها عبور کنید. در موارد بسیار نادر ، شخصی دلیل نافرمانی خود را دارد و یک نگرش انتقادی به شما کمک می کند تا ریشه رفتار آن شخص را بررسی کرده و دلیل آن را دریابید.

خودتان وارد داستان نشوید.

آیا می خواهید با این شخص بی ادب باشید؟ اصلاً این کار را نکنید. انجام این کار وضعیت را بهتر نخواهد کرد. چه آن شخص این رفتار را عمداً یا ناخواسته نشان داده است ، باید حرمت خود را حفظ کنید و اجازه ندهید که آن رفتار بی ادب شما را تحریک کند.

گمشو.

رفتار بی ادب و بی ادب بسیار آزار دهنده است ، اما بیرون راندن خود از آن وضعیت سریعترین و مطمئن ترین راه برای جلوگیری از رفتار بی ادبانه است. دور شوید ، حتی اگر او هنوز با شما صحبت می کرد. اگر این فرد غریبه بود ، مجبور نیستید که در آینده او را دوباره ببینید ، اما اگر او یک دوست یا همکار بود ، آنها به زودی می فهمیدند که مورد آزار و اذیت قرار نمی گیرند و شما را به جایی می رسانند و سعی می کنند دفعه مودب باش

راهنما پیشنهاد دهید

برخی از ناهمواری ها ناشی از سوءاستفاده است. اما اغلب کسی که شما را بی ادب و بی ادب می کند به خاطر این است که از چیزی خسته شده است. و اگر می توانید مشکل آن شخص را حل کنید ، می توانید قدردانی وی را به لطف تبدیل کنید. اما یک مورد احتیاط: فقط وقتی می توانید بلافاصله این کار را انجام دهید ، کمک کنید زیرا قول می دهد به درماندگی آنها کمک کند.

بی ادبی را عادت دهید.

بعضی ها بی ادب هستند چون همیشه بوده اند. وقتی بی ادب و بی ادب عادت ایجاد کند ، حتی اگر کسی تصمیم به تغییر بگذارد ، ترک آن دشوار خواهد بود. شما هرگز نباید در عادت های بی ادب دیگران قرار بگیرید.

سعی نکنید آنها را تغییر دهید.

اگر کسی می خواهد بی ادب باشد ، نمی توانید او را وادار کنید که مؤدب باشد. در حقیقت ، تلاش برای تغییر رفتار ، رفتار وی را بدتر می کند. گاهی بهترین انتخاب شما این است که بپذیرید که بی رحمی بودن آنها تقصیر شما نیست و به آنها بگویید که اشتباه می کنند.

با بی ادبی مبارزه کنید.

اجازه ندهید که بی ادبی دیگران باعث شود شما به همان روش پاسخ دهید. بهترین راه برای مقابله با بی ادبانه ، برقراری یک رابطه دوستانه و دوست داشتنی است و به شخص اجازه می دهد کمی و آرام رفتار خود را با شما آرام کند.

مقالات مشابه:

همچنین ببینید

عجیب ترین جمجمه های جهان + عکس

جمجمه یک استخوان کروی است که مغز ، و تمام اندام های داخلی و قسمت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *