خانه » دسته بندی پست » پزشکی و سلامتی » تناسب اندام » با این غذاهای تابستانی لاغر شوید

با این غذاهای تابستانی لاغر شوید

همه ما در ماه های گرم سال زیاد عرق می کنیم ، اما پیک نیک ها و مهمانی های تابستانی با آن غذاهای چرب و شیرین می توانند به افزایش وزن ما کمک کنند. به همین دلیل است که خوردن غذاهایی که در طول تابستان شما را راضی می کنند اما نقش مهمی در کاهش وزن دارند بسیار مهم است.

گوجه فرنگی یکی از این مواد غذایی است. این گیاه جذاب قرمز منبع غنی آنتی اکسیدان است ، در حالی که می تواند لاغر شما باشد. گوجه فرنگی غنی ترین منبع یک آنتی اکسیدان مهم و قدرتمند به نام لیکوپن است که می تواند باعث کاهش التهاب در بدن و کنترل سطح هورمون لپتین شود.

لپتین یک هورمون تنظیم کننده اشتها است که می تواند هوس غذایی را کاهش دهد. علاوه بر این ، گوجه فرنگی واقعاً کم کالری است (22 کالری در هر گوجه فرنگی) ، اما دارای ویتامین C زیادی است. ویتامین C همچنین یک آنتی اکسیدان است که باعث افزایش چربی سوزی ، به ویژه در هنگام ورزش می شود.

میگو گزینه دیگری است که باید در تابستان استفاده کنید. هر 85 گرم این غذای دریایی حاوی 101 کالری است ، در حالی که فقط یک گرم چربی دارد و 19 گرم پروتئین برای بدن تأمین می کند. البته به همین دلیل است که خیلی زود باعث سیری می شود. میگو به عنوان منبع خوبی از سلنیوم و ویتامین های گروه B شناخته می شود که باعث افزایش انرژی می شوند. البته ، شما نباید میگو را به صورت سرخ شده یا با روغن بخورید ، بلکه باید از آن به صورت کبابی یا کبابی استفاده کنید.

همچنین ببینید

برای عضله سازی این گیاهان را بخورید!

ورزشکاران & # 39؛ رژیم های غذایی همیشه حاوی گوشت قرمز زیادی هستند زیرا حاوی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *