خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » 10 شغل برتر پردرآمد در Google

10 شغل برتر پردرآمد در Google

براساس LinkedIn ، گوگل سالانه به طور متوسط ​​1.1 میلیون درخواست شغلی دریافت می کند و معمولاً در بالای لیست جذاب ترین کارفرمایان قرار می گیرد.

کارمندان Google نه تنها از امکاناتی مانند کافی شاپ و پارک های سگ بهره مند هستند ، بلکه حقوق بسیار بالایی نیز دریافت می کنند. سایت Glassdoor Jobs لیستی از پردرآمدترین مشاغل شرکت های فناوری را بر اساس داده های حقوق و دستمزد و شرح مشاغل تهیه کرده است. به گفته این سایت ، درآمد سالانه مدیران ارشد در گوگل بین 661 تا 710 هزار دلار است.

کمترین درآمد سالانه در این لیست متعلق به مدیر بازاریابی است که 245 هزار دلار است. در ادامه ، حقوق بالقوه یک کارمند عالی رتبه Google را از کمترین تا بالاترین مورد بررسی خواهیم کرد.

10. مدیر بازاریابی

حقوق سالانه: 245 هزار دلار

شرح شغل: مدیر بازاریابی مسئولیت اجرای و هدایت تبلیغات Google را بر عهده دارد.

9. مدیر خلاقیت جهانی

حقوق سالانه: 250 تا 280 هزار دلار

شرح شغل: این سمت در Google مسئول هدایت تیم طراحان ، فن آوران ، استراتژیست ها ، نویسندگان و فیلمسازان است که به توسعه نام تجاری شرکت کمک می کنند.

8. مدیر ، مدیریت محصول

حقوق سالانه: 268 تا 338 هزار دلار

شرح وظایف: اگر شما رئیس تیم مدیریت محصول هستید ، مسئولیت توسعه طراحی محصول و ارزیابی ارزش آن بر اساس نیاز مشتری را بر عهده دارید.

7. مدیر امور مالی

حقوق سالانه: 274 هزار دلار

شرح شغل: مدیران مالی در Google به ایجاد سیاست ها و رویه های مالی مطابق با بخش حسابداری شرکت کمک می کنند.

6. مدیر ارشد ، مدیریت استعدادها

درآمد سالانه: 282 تا 305 هزار دلار

شرح وظایف: مدیران ارشد تیم مدیریت استعدادها مسئولیت توسعه مجموعه ای قوی از استعدادها و پیشبرد برنامه های توسعه استعدادها را در شرکت بر عهده دارند.

5. مدیر مشارکت جهانی

درآمد سالانه: 286 تا 314 هزار دلار

شرح شغل: این شخص مسئول توسعه مشارکت ها و استراتژی های بازاریابی است که به رشد تجارت محصولات مختلف کمک می کند.

4. مدیر ارشد ، مدیریت محصول

حقوق سالانه: 296 تا 323 هزار دلار

شرح شغل: این فرد از مهارت های تحلیلی ، داده های مختلف و تعامل مشتری برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه در مورد محصولات فعلی و جدید استفاده می کند.

3. مدیر مهندسی

درآمد سالانه: 300،000 دلار

شرح شغل: مدیر مهندسی بر تیم مهندسان نظارت می کند تا به آنها در بهینه سازی مهارت های رمزگذاری و مدیریت اهداف پروژه کمک کند.

۲. مدیر عملیات

حقوق سالانه: 304 تا 330 هزار دلار

شرح شغل: مدیر عملیات مسئولیت نظارت بر عملیات روزمره واحد تجاری شرکت را بر عهده دارد. این شامل نظارت بر کارمندان و ارائه بازخورد سازنده به آنها است.

1 مدیر عامل ارشد

حقوق سالانه: 661 تا 710 هزار دلار

شرح شغل: یک SVP درآمد ، عملیات و صورتهای مالی شرکت را کنترل می کند تا اطمینان حاصل کند که شرکت به پروتکل های صحیح پایبند است.

پیشنهاد مطالعه

این روزها در همه جای ایران بحث کسب و کار داغ است و در بین آنها موضوع اصلی راه اندازی استارتاپ است. افراد زیادی دوست دارند بدانند چگونه می توان با خرید USSD استارت آپی را راه اندازی کرد و بستر مناسب راه اندازی استارتاپ چیست؟ اگر شما هم دوست دارید بدانید روی لینک بالا کلید کنید.

همچنین ببینید

هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام می شود؟

شما ممکن است در فیلم ها هیپنوتیزم دیده باشید ، اما دقیقاً هیپنوتیزم چیست و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *