خانه » دسته بندی پست » تفریح و سرگرمی » بازیگران مرد ایرانی که خواننده هم شدند + عکس

بازیگران مرد ایرانی که خواننده هم شدند + عکس

مطالعات نشان داده است که آن دسته از بازیگرانی که وارد رشته آواز شده اند ، غالباً مایل به ماندن در این رشته نیستند و ترجیح داده اند که به حرفه اولیه خود یعنی بازیگری بپردازند.

علیرضا سعیدی: همه چیز با یک اتفاق کوچک ، با یک پیشنهاد دوستانه یا با یک هدف خاص شروع می شود. از آنجا که "شما صدای خوبی دارید … می توانید به اندازه یک خواننده خوب و محبوب روی صحنه باشید… بدرخشید famous معروف شوید rich ثروتمند شوید… می توانید… شروع کنید… برخی چگونه شروع می شوند؟ شما مانند او هستید. ارزش امتحان کردن را دارد. شروع کنید. "

آنها بازیگران ، بازیگران شناخته شده و البته مخاطبان برجسته ای هستند که یا آنها را در تئاتر یا سینما و تلویزیون دیده اند ، اما به جز بازیگری آرزوهای دیگری نیز در سر دارند ؛ نوشابه شیرین و حال و هوای متفاوت. آنها می خواهند به آرزویی غیر از بازیگری برسند. آنها می خواهند شغل دیگری را امتحان کنند ، چه برای هنر و چه برای تجارت. آنها می خواهند خواننده شوند. حرفه ای بسیار جذاب و اغوا کننده که حتی افراد عادی نیز حداقل یک بار در مورد دستیابی به آن فکر کرده اند ، چه رسد به بازیگرانی که به این حرفه نزدیکترند.

اشتیاق برای آواز خواندن و خواننده شدن برای بازیگران چیزی نیست که نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها به یک اپیدمی تبدیل شود. در هر صورت دنیای هنر اقیانوسی وسیع است که در آن هر هنرمندی اعم از بازیگر ، نقاش یا مجسمه ساز می تواند از شاخه های مختلف آن به بهترین وجهی بهره مند شود ، اما بارها دیده شده است که بسیاری از بازیگران با وجود انرژی و انگیزه برای ورود آنها نتوانستند آنطور که باید و شاید عمل کنند و حتی شهرت قبلی خود را نیز از دست داده اند.

بسیاری از بازیگران علی رغم داشتن انرژی و انگیزه فراوان برای ورود به خوانندگی ، نتوانستند آنطور که باید و شاید رفتار کنند و حتی شهرت قبلی خود را از دست دادند ، با این حال ، صحبت از آفات و آسیب ها و بیان دیدگاه های تخصصی درباره مالیخولیا. آواز در بازیگران به ساعتها تجزیه و تحلیل و مطالعه نیاز دارد ، که بیان آن در چارچوب این مقاله نمی گنجد و در این فرصت محدود ، سعی شده است که به فعالیت های تعدادی از بازیگران نگاهی تاریخی و نه دیدگاه تحلیلی بیایید نگاهی به فعالیت های آنها در زمینه موسیقی صحنه ای بیندازیم.

مرتضی احمدی؛ صدای تهران قدیم

زندیاد مرتضی احمدی از بازیگران و هنرمندانی بود که در کنار بازیگری و صداپیشگی فعالیت های بسیار ارزنده ای را در جمع آوری فرهنگ فولکلور تهران قدیم و موسیقی این دوره انجام داد.

وی در دوران جوانی خواننده پرکاری در تئاترهای محبوب تهران بود. وی در آخرین سالهای عمر پربار خود با بازخوانی آواز موسیقی قدیمی تهران در قالب مجموعه آلبوم "صدای تهران قدیم" در احیای این ترانه ها و ملودی ها در میان نسل حاضر نقش مهمی داشت. داشته است.

حضور در چندین کتاب صوتی و داستانهای مربوط به فرهنگ عامه و تدوین چندین مقاله پژوهشی در زمینه موسیقی در تهران قدیم از جمله فعالیتهای زنده یاد احمدی در زمینه موسیقی است که خاطره ای ارزشمند از وی به یادگار گذاشته است.

خسرو شکیبایی؛ خواهران عجیب و غریب را به خاطر می آورید؟

زنده یاد خسرو شکیبایی نیز یکی از بازیگرانی بود که در طول حیات هنری خود فعالیت های زیادی در زمینه گفتار و موسیقی انجام داد. او تقریباً یکی از فعال ترین بازیگران کشورمان بود که در این زمینه نسبت به همکلاسی های خود فعالیت بیشتری داشت.

زنده یاد شکیبایی اگرچه او در زمینه موسیقی اجرای زنده ای نداشت اما مخاطبان سینمای دهه هفتاد با ترانه "مادر من" ساخته ناصر چشم آذر در فیلم "خواهران عجیب" با صدای صمیمانه او آشنا هستند.

"نامه ها" با اشعار سید علی صالحی ، "مهربانی" با شعرهای محمدرضا عبدالملکیان ، "صدای پای آب" با شعرهای سهراب سپهری ، "خطاب ها" با اشعار سید علی صالحی ، "سهراب" "با شعرهای سهراب سپهری ،" پری خوانی "با اشعار فروغ فرخزاد ،" حجم سبز "با شعرهای سهراب سپهری و" چهل داستان از گلستان سعدی "،" مسافر "با آهنگسازی و تنظیم محمدرضا احمدیان آثاری بودند که طی سالهای 73 تا زندگی مرحوم شکیبایی توسط ناشران مختلف به مخاطبان ارائه می شدند. .

رضا رویگری؛ از ایران تا کازابلانکا

رضا رویگری ، هنرمندی که از صحنه های نجیب تئاتر در حوزه سینما و تلویزیون به بازیگری پرکار و مشهور تبدیل شد ، از همان سال های نخستین فعالیت خود ارادت و علاقه خود را به موسیقی نشان داد.

وی خواننده سرود معروف "ایران ایران" ساخته فریدون خوشنود است که جدا از بازیگری در این دهه ها سه آلبوم "از عشق گفتن" ، "غوغا" و "کازابلانکا" را به عنوان خواننده منتشر کرده است. اگرچه دو آلبوم "از عشق گفتن" و "غوغا" به دلیل تناسب تاریخی آن زمان در بین مخاطبان محبوب تر از "کازابلانکا" بودند ، اما صدای گرم رویگری در خواندن تعدادی ترانه از او به عنوان خواننده. توسط صاحب سبک معرفی شده است.

در سالهای اخیر ، خصوصاً قبل از حادثه بیماری ، راویگری به عنوان خواننده در اجراها و برنامه های مناسب فعالیت داشته و در سالهای اخیر نیز کنسرت داشته است.

رسول نجفیان؛ یک قطعه و یک دنیا ماندگاری

رسول نجفیان ، بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون ، از آن دسته هنرمندانی است که جنبه های موسیقی وی در سال های اخیر بیش از بازیگری برجسته شده است و قطعه "مقام عالی ، زمستان را می کشد" یکی از محبوب ترین آثار است.

نجفیان که به عنوان خواننده مهمان در تعدادی از برنامه های هنری بازی کرده است ، آلبوم های "رسم زمونه" و "با عاشورا گریه می کنیم" را منتشر کرده است.

پرویز پرستو & # 39؛ من؛ آواز پس از روایت

پرویز پرستویی بدون شک یکی از برجسته ترین بازیگران سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان است که علاوه بر بازیگری فعالیت های کم و بیش زیادی در زمینه موسیقی انجام داده است. وی اخیراً مجموعه ای از آثار را به عنوان خواننده منفرد و موزیک ویدئو در بازار موسیقی با همکاری سازمان هنری رسانه ای اوج منتشر کرده است. وی در سال های اخیر به عنوان راوی چندین اثر ادبی موسیقی نیز فعالیت داشته است.

"من بازیگر هستم" ، "بابایی" با همراهی بیژن مفید ، "دوستت دارم" با ترانه های ناصر عبدالهی ، "این عشق است" ، "بی بی جان" با خوانندگی رسول نجفیان ، "سلام خداحافظ" از جمله فعالیت های عبادی است. در مزرعه این موسیقی بوده است.

پرستویی فعلاً در محافل رسمی اجرای زنده ای نداشته است اما بعید نیست ماه های آینده خبری از اجرای زنده این بازیگر مشهور در رسانه ها منتشر شود.

مهران مدیری؛ بازیگری که خیلی آواز را دوست دارد

مهران مدیری ، بازیگر ، کارگردان و طراح بسیاری از مجموعه های طنز تلویزیونی که طی یکی دو دهه اخیر فعالیت های وی در راس اخبار فرهنگی و هنری رسانه ها بوده است ، همیشه گرایش های زیادی به موسیقی و آواز نشان داده است.

پس از انتشار آلبوم "نوستالژی" به عنوان راوی شعرهای هاتف علیمردانی در سال 1978 ، با انتشار آلبوم "از روی صادقی" توسط مرحوم بابک بیات و فردین خلعتبری در سال 1979 ، رسما وارد آواز شد فضا و از آن زمان به آن علاقه مند شده است. در این منطقه ثابت مانده است. اگرچه او بعضاً به عنوان خواننده میهمان در کنسرتهای "دارکوب" همایون نصیری بازی کرده است ، اما حضور او در اجراهای زنده بسیار کمتر از انتظار مخاطب از یک خواننده کنسرت است.

این کارگردان که قرار است آخرین آلبوم خود را در ماه های آینده با مهیار علیزاده منتشر کند ، تاکنون زیرنویس آثاری مانند "هم نفس" ، "مهر و ماه" ، "شب های برره" ، "باغ مظفر" را خوانده است. "قهوه" تلخ ، "زعفران" و "دورهمی".

شهاب حسینی؛ خیلی دور خیلی نزدیک

شهاب حسینی همچنین یک هنرمند موسیقی دوست است که گاهی آرزوی آواز دارد ، گاهی نزدیک و گاهی دور از تصور. وی سالها پیش به همراه برادرش سید مهدی حسینی و تعدادی دیگر از هنرمندان گروه "هفت" را تأسیس کرد. آنها تاکنون چهار مجموعه آهنگ از این گروه منتشر کرده اند که شهاب حسینی آنها را در آلبوم های یک و دو خوانده و در آلبوم های سه و چهار خوانده است.

حسینی که در حال حاضر علاقه ای به اجرای زنده یا تولید آلبوم جدید ندارد ، چهار ترانه در آلبوم "هفت" ، "پریچهر" ، "آشنایی غریب" ، "بادرود" و "شاهزاده رویا" خوانده است.

حامد بهداد؛ او تهیه کننده موسیقی است

مطمئناً وقتی به نام حامد بهداد برمی خوریم بازی های درخشان و به یاد ماندنی وی در سینما مخاطب را یادآوری می کند اما جالب است بدانید این بازیگر خراسانی یکی از پیروان و طرفداران سختگیر موسیقی است که تاکنون تجربیاتی را تجربه کرده است . یک تجربه جالب در این زمینه.

وی در فیلم جنجالی "هیچ کس درباره گربه های ایرانی نمی داند" بهمن قبادی به عنوان شخصیت اصلی فیلم قطعاتی را به عنوان خواننده اجرا کرد و نشان داد که می تواند در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد. وی به گروه "داركوب" پیوست و جایگاه خود را به عنوان یك خواننده عصیانگر به عنوان بازیگر باز كرد و نشان داد كه اگر كمی جدی تر به داستان آواز فكر كند ، می تواند كارت شناسایی مستقل در این زمینه به مخاطبان خود ارائه دهد. گویی این حضور در فیلم "نیمه شب اتفاق افتاد" از تینا پاکروان عینی تر شد.

بهداد که پس از سالها همکاری با گروه دارکوب ، قرار است در تاریخ 10 خرداد حضور متفاوتی را در زمینه آواز به عنوان یکی از خوانندگان گروه تجربه کند. وی علاوه بر تولید چندین تک آهنگ و زیرنویس ، در زمینه تولید موسیقی نیز فعالیت دارد ، به طوری که آلبوم "Symbol" به تازگی توسط وی تولید و توسط شخصی به نام "Jeju" خوانده شده است.

محمدرضا فروتن؛ قبل از ورود به سینما رویای موسیقی را ببینید

محمدرضا فروتن نیز یکی از بازیگران مطرح سینمای کشورمان است که به گفته وی آرزو داشت قبل از سینما در موسیقی ظاهر شود. وی از جمله هنرمندانی است که مدتها پیش با خواندن در فیلم "شب یلدا" ساخته کیومرث پوراحمد و خواندن تیتراژ فیلم "متروپل" ساخته مسعود کیمیایی علاقه خود را به خوانندگی به مخاطبان خود نشان داد.

در زمستان سال 1995 ، او به همراه دوستان معروف خود از جمله بابک زرین ، مرحوم افشین یداللهی ، سیروان خسروی ، رضا تاجبخش و امیر میلاد نیکزاد ، اولین آلبوم رسمی خود را به نام "من می فهمم" در بازار موسیقی منتشر کرد و معتقد بود که تا پیرمرد باید این کار را می کرد البته تا به امروز ، جدا از انتشار چند خبر و گزارش ، بازتاب گسترده ای در مورد آلبوم "من می فهمم" وجود نداشته است و البته بعید به نظر می رسد که اخباری درباره کنسرت وی در لحظه

امین حیایی؛ او باید به موسیقی می آمد

امین حیایی بازیگر با سابقه سینما سال ها پیش فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد.

وی گفت: "من در واقع مجبور شدم پا به دنیای موسیقی و آواز بگذارم و خودم نبودم ، من در یک فیلم به نام بوی بهشت ​​بازی می کردم و خواننده ای بودم که مجبور شدم آن را بخوانم." در آنجا تمرینات را با دکتر چراغعلی که آهنگساز بود شروع کردیم و روی قطعاتی که وی تهیه کرده بود کار کردیم و من در استودیو تمرین می کردم و سعی می کردم خوب بخوانم. پس از انجام این کار ، به پیشنهاد پدرام مرندی ، آلبومی به نام "کویر" راه اندازی کردیم و باران را تشکیل دادیم. وقتی دیدم این کار جدی است ، به یک دوره سلفژ رفتم و کلاسهای آن را گذراندم و سعی کردم روی صدایم جدی تر کار کنم و بتوانم آن را به صورت حرفه ای انجام دهم ، اما سالها طول کشید و حتی در آلبومی به نام کویر ، من می دانستم که نقاط ضعفی دارم "و من احساس می کردم بسیار ضعیف تر از بقیه هستم."

در هر صورت ، حضور در آلبوم های "کویر" ، "بوی بهشت" و اجرای "قهتی نور" ، موسیقی "تو میتونی" یکی از اصلی ترین فعالیت ها در زمینه موسیقی است که بعضی از آنها گاهی اوقات در محافل و برنامه های تلویزیونی. گهگاه به صورت زنده اجرا می شود.

محمدرضا گلزار؛ موسیقی ، سینما ، موسیقی

محمدرضا گلزار بازیگری که به دلیل خوش تیپی از سال 1979 بازیگری پول ساز در سینمای ایران بود ، مدتها به عنوان نوازنده در عضو گروه موسیقی "آرین" بوده است. اگرچه وی پس از ورود به سینما و تبدیل شدن به یک سوپراستار فعالیت خود را در برنامه های رسمی موسیقی رها کرد اما از علاقه اش به موسیقی کاسته نشد ، به طوری که وی چند ماهی است که در زمستان سال 95 یک گروه مستقل تشکیل داده و به طور جدی در این زمینه فعالیت می کند آواز و نواختن خیس شده و عملاً وارد جریان حرفه ای اجراهای زنده شده است.

گلزار در حال حاضر از معدود هنرمندان عرصه سینما است که اجرای صحنه ای خود را به یک یا دو اجرا در تهران محدود نکرده است. وی از زمستان سال گذشته علاوه بر فعالیت در سینما در تهران و شهرستانها کنسرت برگزار می کند.

بهرام رادان؛ انگار موسیقی او از بین رفته بود

بهرام رادان یکی دیگر از بازیگران مشهور یا به اصطلاح ستاره سینمای ایران است که دوست داشت در موسیقی کار کند اما ظاهراً این طول عمر محدود به انتشار آلبومی حاشیه ای به نام "از طرف دیگر" بود و خبری از آقای رادان نبود. خواننده بودن ناموفق.

آلبوم "روی دیگر" در بهمن ماه سال 91 با مراسم رونمایی در یکی از هتل های تهران ، متشکل از 9 قطعه فارسی و 3 قطعه انگلیسی ، با تنظیم کیوان هنرمند منتشر شد. آلبومی که پس از انتشار ، چندان مورد پسند منتقدان قرار نگرفت و انگیزه سازندگان آن برای اجرای مداوم زنده از این آلبوم نبود.

به طور هم زمان ، وی پس از حاشیه انتشار موزیک ویدئو "جیغ" در رسانه ها به اتهام شیطان پرستی خود نوشت: "دیدگاه من در مورد موسیقی به این دلیل نبوده كه به شهرت برسم ، ممكن است شهرت از سینما باشد در سالهای اخیر. "من آن را دریافت کردم ، اما این بیان تنهایی در ذهن من بود که می خواستم آن را با زبان موسیقی بیان کنم ، این نه ادعا بود و نه تغییر جهت."

کامران تفتی؛ خوب بود اما رفت

کامران تفتی بازیگری که با پیشینه ای کاملاً تئاتری وارد جریان حرفه ای سینما و تلویزیون شد ، همچنین از جمله هنرمندانی است که اخیراً با انتشار اولین آلبوم رسمی خود با عنوان "عکس زمستان تهران" خود را به عنوان خواننده در جامعه هنری معرفی کرد. " کرد

پس از انتشار این آلبوم ، با واکنش های کم و بیش مثبت تماشاگران روبرو شد ، به طوری که بسیاری معتقد بودند که تفتی می تواند یک شخصیت مستقل در زمینه موسیقی را با نگاه جدی تر و حرفه ای تری به مقوله موسیقی معرفی کند. به آرامی به نظر می رسد که تعدادی از آهنگسازان و تنظیم کنندگان حرفه ای پاپ آلبوم "عکس زمستان تهران" را اثری قابل قبول دانستند.

با این حال ، اگرچه چندین ماه پس از انتشار این آلبوم ، کنسرت هایی برای فرار از بازیگر در تهران برگزار شد ، اما طولی نکشید که حضور تفتی در موسیقی کمرنگ شد و کار به جایی رسید که خبر فعالیت های وی چندین ماه است که در دسترس است موسیقی وی در رسانه ها منتشر نمی شود.

محمدرضا هدایتی؛ او عاشق موسیقی است

محمدرضا هدایتی بازیگر و صداپیشه نیز سال ها علاقه خود را به موسیقی به علاقه مندانش نشان داده است.

این بازیگر که علاوه بر خوانندگی موسیقی پخش می کند و در سال 1983 در شیراز و اراک کنسرت برگزار کرده بود ، در سال 1990 آلبوم "ماه می خنده" را منتشر کرد و سه سال بعد تصمیم به انتشار آلبوم گرفت. برای اجرای اجراهای زنده این آلبوم و سایر آثار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران ، اما این اجراهای صحنه ای فقط به برگزاری چند کنسرت محدود می شد و از اجرای زنده آقای صدفیشه خبری نبود.

آلبوم "عشق پنهان" و تولید چندین تک آهنگ از کارهای برجسته در زمینه موسیقی است. وی که همیشه در مورد علاقه های خود به موسیقی صحبت کرده است ، اخیراً از ترانه "Don't think on me" در برنامه "دورهمی" رونمایی کرد.

اشکان خطیبی؛ به جلو به موسیقی جایگزین

اشکان خطیبی بازیگری که علاوه بر حضور جدی در عرصه بازیگری ، فعالیت هایی را در زمینه مدیریت از جمله مدیریت سابق پردیس سینمایی چهارسو نیز تجربه کرده است ، علاقه زیادی به موسیقی ، به ویژه موسیقی جایگزین نشان داده است.

پس از حواشی ایجاد شده برای گروه اجرایی آلبوم "ترافیک" ، وی تصمیم گرفت علاوه بر بازیگری و تشکیل یک گروه موسیقی جدید ، دور جدیدی از فعالیتهای موسیقی خود را آغاز کند که نتیجه آن حضور در بخش موسیقی ترکیبی "بود. سی ". دومین جشنواره موسیقی فجر و اجرای چندین کنسرت محبوب در ویژه برنامه "شنبه شب".

خطیبی که تجربه کنسرت نمایش "آخرین روزهای اسفند" را به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 92 سپری کرد ، همچنان در موسیقی حضور دارد و تصمیم دارد جدای از تهیه کنندگی ، فعالیت مستمر خود را در این زمینه جدی تر از گذشته انجام دهد. چند تک آهنگ و زیرنویس .

امیرحسین مدرس؛ آقای مجری ، بازیگر خواننده

امیرحسین مدرس ، مجری ، نویسنده ، شاعر و بازیگر کشورمان نیز یکی از هنرمندانی است که در سالهای اخیر به طور فعال در تولید آلبوم ها و اجرای موسیقی زنده حضور داشته است.

وی این روزها به عنوان مجری برنامه موسیقی "25 o & # 39؛" با موسیقی دانان در تماس مداوم بوده است. «خورشید» را با محتوای عاشورا راه اندازی کرده است. البته چند سال پیش او مجموعه ای از کنسرت های این آثار را در برج میلاد ترتیب داد که با استقبال نسبتاً خوبی از سوی تماشاگران روبرو شد.

حضور در تیتراژ مجموعه های تلویزیونی از جمله "عید امسال" ، "مردم خوشبخت" و "متهم فرار کرد" و موسیقی کلیپ حاشیه ای "نو سفر" از دیگر فعالیت های وی در زمینه موسیقی است.

محمدرضا علیمردانی؛ آواز در صداپیشگی

محمدرضا علیمردانی بازیگر و صداپیشه که با انیمیشن های "دارین دارین" ، "حیات وحش" ، "پندانه" برای مخاطبان شناخته می شود ، مدت کوتاهی است که در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

علیمردانی که از بدو تولد تا نوجوانی از بیماری حنجره رنج می برد ، تاکنون تیتراژ مجموعه های "انقلاب زیبا" و "نادانی ترکیبی" را به عنوان خواننده تیتراژ منتشر کرده است. وی علاوه بر اجرای انفرادی در برخی برنامه ها ، قصد دارد به زودی آلبوم "نبس نفس" را در بازار موسیقی منتشر کند.

عزیز امیریل؛ خواننده ای که بازیگر شد

امیریل ارجمند ، بازیگر و خواننده ای که در ماه های گذشته با بازی در سریال "معمای شاه" به شهرت رسید ، قبل از بازیگر شدن در حرفه آواز کار می کرد.

وی در سال 1981 اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان "سبزه" با همکاری فریدون شهبازیان و تنظیم محمدرضا عقیلی در بازار موسیقی منتشر كرد و پس از آن بود كه فعالیت هایی را در زمینه آهنگسازی و آواز انجام داد.

"ماه پنهان" به آهنگسازی فریدون خوشنود ، "شب های ترانه یک" و "شب های آواز دو" به تنظیم فرزاد آذر و موسیقی ساخته "بدون اجازه" توسط مرتضی هرندی و "بدون مرز" به تهیه کنندگی امیرحسین عسگری از جمله این آثار است. که ارجمند در آنها آهنگساز یا خواننده بوده است. امیریل ارجمند هنوز خبر رسمی اجرای زنده آثارش را اعلام نکرده است.

فولاد شیمیایی و حاشیه آواز در سینما

پولاد کیمیایی نیز یکی از هنرمندانی است که توانسته آواز خواندن را تجربه کند ، اما این تجربه در فیلم های پدرش منعکس شده است. وی اخیراً در فیلم "قاتل اهلی" به دلیل شخصیتی که در آن ایفای نقش کرده بود به عنوان خواننده قطعاتی را خواند که موضوع اختلاف بین کارگردان و تهیه کننده شد.

فتحعلی اویسی ، مهدی سلطانی ، حمید گودرزی ، کوروش تهامی ، رضا عطاران ، جواد رضویان ، برزو ارجمند ، الهام پاوه نژاد ، مرجانه گلچین ، هنگامه قاضیانی ، سپند امیرسلیمانی و… همگی هنرمندانی که در حال حاضر در بازی های سالهای اخیر هستند نگاه به موسیقی ، کلام و خوانندگی داشته اند.

این گفتار فقط نگاهی اجمالی به فعالیت بازیگران عرصه سینما در موسیقی داشت که باعث می شد آنها را تشویق کنند و بقیه را ترجیح می دهند. کما ممکن است خیال پردازی برای جایزه تلاش برای ارتقا هنری هنری و مجبوبیت ، سرخوردگی ، ساده انگارانه نگاه کردن به صنعت موسیقی ، به نظر نمی رسد جدی به موسیقی علمی ، عدم سرمایه گذاری لازم ، خوش خیالی و از همه مهمترین دانش آموزان و معتبرترین صنعت موسیقی آنها را از راه رفتن در مسیر پر از سنگلاخ موسیقی واگذار کرده است.

همچنین ببینید

هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام می شود؟

شما ممکن است در فیلم ها هیپنوتیزم دیده باشید ، اما دقیقاً هیپنوتیزم چیست و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *