چگونه زیستن؟

چه بخواهید و چه نخواهید زندگی قوانین خاص خود را دارد و همیشه به آنها وفادار بوده است.

به گزارش آلاماتو و به نقل از آی بانو؛ نیوتن & # 39؛ قانون سوم به شرح زیر است: برای هر عمل، یک واکنش متناسب و معکوس وجود دارد. اما این فقط به پدیده های طبیعی محدود نمی شود.

در واقع ، این قانون در زندگی روزمره ما نیز وجود دارد. هنگامی که ما فکر، می گویند، و یا انجام کاری، ما استفاده از یک نیروی است که در پاسخ به ما در یک راه بسیار مشابه است.

در این مقاله ، ما 12 قانون زندگی بهتر را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت که به شما کمک می کند شادتر و با اعتماد به نفس بیشتری باشید.

قانون عمل و واکنش

هر کاری که در این دنیا انجام می دهیم در نهایت به خود ما برمی گردد. بنابراین اگر می خواهیم عشق ، دوستی واقعی و خوشبختی را بشناسیم ، پس باید اطرافیان را دوست داشته باشیم ، دوستان خوبی باشیم و برای خوشبختی دیگران تلاش کنیم.

قانون آفرینش

رمز زندگی درونی هماهنگ ایجاد زندگی مستقل از دنیای خارج است. برای رسیدن به این هدف ، باید واقع بین باشید و در عین حال ، در میان افرادی باشید که دوستشان دارید و از زندگی با آنها لذت می برید.

قانون آزادی

تا زمانی که موقعیت خود را نپذیرید ، قادر به تغییر آن نخواهید بود. و اگر شما فرد دیگری را به عنوان دشمن خود را تصور کنید، پس از آن شما باید مراحل را به قبول کمال بودن خود را گرفته نمی شود.

قانون رشد

وظیفه اصلی ما در این جهان تغییر و رشد فردی است ، نه لزوماً بر تعداد زیادی از افرادی که با آنها روبرو می شویم متمرکز هستیم اما آزارهای عاطفی ناشی از محیط زندگی یا فن آوری های مورد استفاده را به خوبی نمی شناسیم یا تحمل نمی کنیم. زندگی و زمانی که به ما داده می شود همه دارایی ماست.

قانون مسئولیت

زندگی مانند آینه است. وقتی همه چیز درست نیست ، پس بدانید که مشکل از درون ماست. بنابراین ، ما باید مسئولیت آن را بپذیریم و به دنبال مقصر در وجود دیگران نباشیم.

قانون ارتباطات

حتی اگر پیامدهای ناخوشایندی نداشته باشیم ، مهم این است که به عواقب چیزها پی ببریم ، زیرا همه چیز در این جهان از درون به هم پیوسته است. مرحله اول مهمتر از مرحله آخر نیست و البته عکس این مسئله نیز صادق است ، زیرا هر دو این مراحل برای انجام وظیفه ما حیاتی هستند.

قانون تمرکز

نمی توانید همزمان روی دو چیز تمرکز کنید. اگر می خواهید به یک چیز مهم برسید ، پس نباید خشم و حرص و آز را داشته باشید.

قانون پذیرش

درک صحیح و پذیرش موضوعات ناشی از فهم ، مطابق با عمل است. اگر به حقیقت چیزی اعتقاد دارید ، اما آماده اثبات آن نیستید ، این فقط ایده ای است که به مرحله دانش نرسیده است.

قانون زندگی در زمان حال

نبش قبر گذشته و رویاهای بعید آینده ما را از وقایع امروز دور می کند. رفتارهای منسوخ شده و رویاهای گذشته مانع می شود که مسیرهای جدید را طی کنیم.

قانون تغییر

تاریخ تکرار می شود تا ما بتوانیم از آن درس بگیریم و مسیر خود را تغییر دهیم. هیچ کس نمی تواند همان کار را بارها و بارها تکرار کند و نتیجه متفاوتی را انتظار داشته باشد.

قانون صبر و پاداش

هر پاداشی به تلاش مضاعف نیاز دارد و لذت عمیق زندگی ناشی از کار مداوم دانش بنیان است که دیر یا زود منجر به موفقیت در هدف می شود.

قانون ارزش واقعی

ما به آنچه سزاوار آن هستیم می رسیم. ارزش واقعی هر چیزی برابر است با انرژی و تلاشی که برای دستیابی به آن صرف شده است. اما فقط کسانی که به دیگران عشق می ورزند مستحق برکت هستند.

همچنین ببینید

همه چیز در مورد موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که وجود یا عدم وجود غریبه ها را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *